Światy 121 i 122 - dyskusja przedstartowa

Status
Zamknięty.

BulwaZaglady

Szlachcic
Wynik reakcji
8.560
Nie dlatego wygrywacie,ale fakt,że taką masą członów/sojuszy psujecie trochę zabawę nie tylko innym,ale sobie też :)


Hmm Dans ^^
Nasza ilość członów jest zawsze powiązana z tym, ze startują na początku koalicje z kilkoma plemionami na Nas.
s113 - grałeś i widziałes
s105 - było podobnie

Uwierz mi, że sam chciałbym zagrać z 50 najlepszymi grajkami w środku świata - ale wiem, że to jest niemożliwe (po pierwsze nie odmawiam nikomu gry w P! - jeżeli mu ufam i grał z nami wcześniej) :D Szczególnie na świecie bez milisekund :)
 

DeletedUser180750

Guest
Idąc tym tokiem rozumowania na większości światów powinny być od startu 2 koalicje+jakaś mała grupa randomów bo w społeczności plemion już masa osób się zna ze sobą :D
No błagam Cię, ze tak nie jest :D
Myślisz, że dlaczego jest obecnie tak dużo kretów, intryg i toksyczności? Bo każdy się ze sobą zna, ponadto mniejsze grupki randomów, to obecnie darmy, dlatego światy wygrywają praktycznie te same osoby :D
 

DeletedUser196499

Guest
Noo.
W dzisiejszych Plemionach ''nowym'' ciężko jest coś ugrać, bo Ci co mają szansę coś ugrać znają się ze sobą, mają plemię, które wpuszcza do siebie tylko perełki...
Ale z drugiej strony...Ktoś musi być dobry, a ktoś musi być słaby - takie realia :p
A zabawę to psują tzw. ''kosy'', bo ktoś zostaje pokonany w sposób niesportowy, zazwyczaj nie mając nawet możliwości by zareagować i się wybronić :)
 

DeletedUser180750

Guest
Noo.
W dzisiejszych Plemionach ''nowym'' ciężko jest coś ugrać, bo Ci co mają szansę coś ugrać znają się ze sobą, mają plemię, które wpuszcza do siebie tylko perełki...
Ale z drugiej strony...Ktoś musi być dobry, a ktoś musi być słaby - takie realia :p
A zabawę to psują tzw. ''kosy'', bo ktoś zostaje pokonany w sposób niesportowy, zazwyczaj nie mając nawet możliwości by zareagować i się wybronić :)
Chyba w każdej strategii tak jest, tylko pamiętaj, że pracowaliśmy latami na taką, a nie inną pozycję :D
 

BulwaZaglady

Szlachcic
Wynik reakcji
8.560
Noo.
W dzisiejszych Plemionach ''nowym'' ciężko jest coś ugrać, bo Ci co mają szansę coś ugrać znają się ze sobą, mają plemię, które wpuszcza do siebie tylko perełki...
Ale z drugiej strony...Ktoś musi być dobry, a ktoś musi być słaby - takie realia :p
A zabawę to psują tzw. ''kosy'', bo ktoś zostaje pokonany w sposób niesportowy, zazwyczaj nie mając nawet możliwości by zareagować i się wybronić :)


Nowe plemiona zdecydowanie się zmieniły na przestrzeni lat - a może bardziej ludzie.
Kto wie :D
 

DeletedUser196499

Guest
Hmm Dans ^^
Nasza ilość członów jest zawsze powiązana z tym, ze startują na początku koalicje z kilkoma plemionami na Nas.
s113 - grałeś i widziałes
s105 - było podobnie

Uwierz mi, że sam chciałbym zagrać z 50 najlepszymi grajkami w środku świata - ale wiem, że to jest niemożliwe (po pierwsze nie odmawiam nikomu gry w P! - jeżeli mu ufam i grał z nami wcześniej) :D Szczególnie na świecie bez milisekund :)
Hehe, no właśnie o tym mowa :p
Najważniejsze to dostać się do jakiejś znanej ekipy, dobrze grać, i wtedy masz już ekipę na kolejne światy :)
A tacy samotnicy(nie mówię że ja), co im los nie sprzyjał, dołączą do jakiegoś plemienia ''dla zabawy'' :D
 
Wynik reakcji
751
Teraz zwiększamy ilość członów :(
Ostatnio było troszkę za mało, dlatego na tym świecie się poprawimy.
Obcoopikujemy każdego frontowca ... Zrobimy tyle darm ile się da i tyle deffówek ile świat pomieści.
nie możecie nas zawieść pamietaj masa masa masa masa darmy darmy darmy deff deff deff a kto postawi opor to zaraz wywiad CIP (od CIA) zaczyna dzialac
 

DeletedUser196499

Guest
Wybacz mi Bulwo Zagłady, ale ja uważam że P! trzeba jak najszybciej rozwalić i wyplenić, zanim się rozwiniecie, bo wtedy już by było z wami ciężko :D
 

DeletedUser194954

Guest
Powie ktoś jakie są plemienia godne zauważenia? Grałem dawniej na starszych światach. Teraz wróciłem, a co świat trafiam na plagiaty/masówki.
 

DeletedUser180750

Guest
Powie ktoś jakie są plemienia godne zauważenia? Grałem dawniej na starszych światach. Teraz wróciłem, a co świat trafiam na plagiaty/masówki.
Szczerze, to każde plemię jest już w takim stopniu wymieszane, że chyba nikt nie jest w starej hermetycznej ekipie
 
Status
Zamknięty.
Do góry