Nowa funkcja premium

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser196356
  • Data rozpoczęcia

Czy podoba Ci się ten pomysł?

  • tak

    Głosy: 9 52,9%
  • nie

    Głosy: 8 47,1%

  • W sumie głosujących
    17

DeletedUser196356

Guest
Ostatnio zastanawiałem się nad dość ciekawym rozwiązaniem. Ponieważ wpadłem na pomysł nowej funkcji premium umożliwiającej wysyłanie określonej liczby wiosek do jakiegoś celu ( chodzi mi o wsparcie).
Polegało by to na tym że gracz wybiera wioski z których wsparcie ma zostać wysłane, następnie wybiera cel i liczbę jednostek jaka ma być wysłana. Funkcja ta wysyłałałaby np 30 pik z jednej wioski i 370 z innych.

Proszę o przekazanie mojego pomysłu do odpowiedniego działu i poinformowanie mnie o tym.
nick z gry: mati pogromca98

Pozdrawiam
Mateusz
 

Marseusz

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
600
1. Nie ma ankiety więc jest niezgodne z działem
2. Nie da rady by to przeszło. Polityka plemion mówi jasno, że należy wykonać jedno kliknięcie na jedną akcję więc wysyłanie nawet z kilku wiosek tego deffa za pomocą jednego kliknięcia przycisku "wyślij" jest niezgodne z regulaminem.
 

DeletedUser37348

Guest
2. To jeśli chodzi o skrypty, nie funkcje z gry. Przy wysyłaniu karety, wysyłasz 4 ataki ze szlachtą jednym kliknięciem i jest ok.

Pomysł w sumie spoko, to praktycznie to samo co opcja "wezwij" na placu, z tym że wioski mają należeć do innego gracza.
 

Jacq

Rycerz
Wynik reakcji
1.291
Może być, ułatwi to trochę gre, ale wolałbym by było to nie na każdym świecie czy coś.
 

DeletedUser196077

Guest
Jeszcze trochę i nic nie będziecie robić sami.. Nie przesadzajmy już z tą wygodą.
 

stiv.ens

Szlachcic
Wynik reakcji
1.885
Jeszcze trochę i nic nie będziecie robić sami.. Nie przesadzajmy już z tą wygodą.

bo wysylanie miliona paczek po 500/500 to najbardziej skillowa i fascynujaca czesc tej gry, daj no spokoj
zwlaszcza ze do swoich wiosek i tak juz mozna w ten sposob deff sciagac


Jedyne miejsce gdzie nie moze byc automatyzacji to wysylanie atakow czy wsparc o konkretnej godzinie
 
Ostatnia edycja:
Do góry