Światy 115 i 116 - dyskusja przedstartowa

Status
Zamknięty.

DeletedUser129449

Guest
jeśli po św100 Berety są w stanie pozyskać jakiegokolwiek sojusznika to nie wiem komu bardziej współczuć Beretom ich honorowego przywódcy czy sojusznikom głupoty ;D

A na 115 wskoczę z małą ekipką żeby pobić okolicznych wasali :D
 

West

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
649
Oprócz n iszczycieli rusza jeszcze ktoś ? Słyszałem coś o piekle i hnł
 

DeletedUser190525

Guest
Proszę Bereciej krwi nie lekceważyć:)
Szanse zawsze są.
 

DeletedUser165803

Guest
Świat zapowiada się polem boju dla 2/3 plemion. Ustawienia dla mnie bardzo fajne, niestety nie wszystkim się podobają ale słyszy się o starcie ekip, które w obecnym momencie można nazwać prehistorycznymi, ciekawe czy sobie poradzą :) Osobiście nie mogę się doczekać reakcji na podkładane świnie :)

Jak tam ktoś znajomy się namyślił co do startu na 115 ? :cool:
 

DeletedUser184923

Guest
115 sie zapowiada ciekawie, wpadam posprzątać i spadam;)
 

DeletedUser168750

Guest
Dzięki, jeszcze jedno:
czy jest jakiś sprecyzowany powód, dla którego serwery startują w tygodniu zamiast w weekendy? Chyba większości osób byłoby to dużo wygodniejsze rozwiązanie ;)
 

DeletedUser170573

Guest
Po 1. Betety na 111 przed długi czas grały z 1 sojusznikiem na wszystkich do o koła, potem mieliśmy małą koalicje która i tak się zaraz rozpadła z winny sojusznika :)
Po 2. Yusssuff jak patrzę na wasz RA i RO to mi się śmiać chce. Mówisz jakie to berety słabe nie są ale wasze 10mln RO~ przy naszym 28mln~ to jakiś żart :DD
Po 3. Statystyki wojen też ciekawe :))))
 

yusssuff

Świąteczny Artysta
Wynik reakcji
89
To nie jest temat o dyskusji na świecie 111... Chcesz pogadać wbij tam ;)
 

YaqbC

Rycerz
Wynik reakcji
2.649
berety i niszczyciele ścigają się w ilościach przegranych światow


niech oba wystartują na 115, dowiemy się w końcu kto jest gorszy
 

YaqbC

Rycerz
Wynik reakcji
2.649
dwa wbite światy, dwa wygrane

w dwa serwery zrobiliśmy to czego nn i berety nie zrobiły w 6 światow? 7?


nie potrzebuje niczego już udowadniać jako SSS, już raz pokonaliśmy NN a Berety będąc w P! (moje drugie plemię z którym się utożsamiam)

jak gdzieś kiedyś jeszcze wystartujemy to się okaże w przyszłości, na teraz nie wiem
 
Status
Zamknięty.
Do góry