Wyjadacze

-one loser

Najbardziej lubiany gracz
Wynik reakcji
4.127
Witam.. Kto z Was wielcy gracze na kontakt ze starymi wyjadaczami??chodzi mi o Kozia bestia stx puszek meff ojciec zumir polaknieumie ;) nie umiemgrac damianus vitor vialle ego kamil vamelia skatek gdzie się wszyscy podziali?? Osoby które stworzyły sp.. Dzięki takim gracza można powiedzieć że im dużo zawdzięczamy stworzyli reprezentacje.. Myślę że gdyby miał ktoś kontakt z nimi wróciliby a poziom i satysfakcją była by większą z gry.. No chyba że ukrywają się pod innymi nikami
 

DeletedUser137285

Guest
Witam.. Kto z Was wielcy gracze na kontakt ze starymi wyjadaczami??chodzi mi o Kozia bestia stx puszek meff ojciec zumir polaknieumie ;) nie umiemgrac damianus vitor vialle ego kamil vamelia skatek gdzie się wszyscy podziali?? Osoby które stworzyły sp.. Dzięki takim gracza można powiedzieć że im dużo zawdzięczamy stworzyli reprezentacje.. Myślę że gdyby miał ktoś kontakt z nimi wróciliby a poziom i satysfakcją była by większą z gry.. No chyba że ukrywają się pod innymi nikami

... nie znam nikogo:p
 

DeletedUser144973

Guest
hehe, oj Rozsiewca ;P Witaj ! ; ) i kupe lat ! ; )

Dokładnie, jak wymieniłeś tych graczy, aż mi wspomnienia wróciły - początki sp <beczy> ;)

Pozdrawiam !
 

DeletedUser39094

Guest
Nie znam ludzi.
Jak ktoś ze starych chce pograć i pogadać, piszcie tutaj. Z chęcią coś zagram.
Sabcia nam jakąś rundę fajną ustawi po starej znajomości :)

a piwina nikt nie wspomni? XD

Odzyskał konto SixOneNine?:p
Pozdro oszołomie
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser185495

Guest
Skoro Puszek wraca do gry, to wiedz, że coś się dzieję :)
 
Do góry