Królewski jarmark - komentarze

DeletedUser138466

Guest
Co jeśli np. dostałem premkę na 30 dni na świecie na którym nie gram? Jeśli świat zostanie zamknięty to premka przepadnie?
 

DeletedUser

Guest
Co jeśli np. dostałem premkę na 30 dni na świecie na którym nie gram? Jeśli świat zostanie zamknięty to premka przepadnie?

To oddaj za 100-150pp albo się wymień z kimś kto ma niepotrzebną na świecie na którym TY grasz ;)

p.s.

Mam na 102. Oddam za 100pp albo za premkę na 99 :D
 

BeczkaWisniowa

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
106
Jesli wylosuje sie 2x bonus do surki 30% i odpali sie obydwa, to bedzie lacznie 60% bonusu, czy nadal 30?
 

DeletedUser182378

Guest
Jesli wylosuje sie 2x bonus do surki 30% i odpali sie obydwa, to bedzie lacznie 60% bonusu, czy nadal 30?

Jeśli będziesz chciał aktywować potem ten drugi bonus nie uda Ci się, wyświetli się czerwony komunikat "Ta nagroda nie może być obecnie aktywowana, ponieważ pozostaje w konflikcie z trwającym obecnie bonusem"
 

BHAK

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
546
A podwojenie flagi do monet + -10% kosztów monet to może dać 58% taniej?
tzn 2*24%+10% :s czy się będzie to dublować? xd
 

DeletedUser192740

Guest
Czy po zakończonym evencie bonusy znikają z inwentarza? :D
 

DeletedUser192302

Guest
Jak zaczniesz od nowa na tym samym świecie to inwentarz zostaje.
 

Adeq x Atak

Szlachcic
Wynik reakcji
1.403
Chcialem sie dowiedziec,na jakiej zasadzie dziala kwieciste przemowienie.?Nie dostalem tego 50% bonusu refundacji produkcji i szlachcica.Wybilem 5 monet,szlachcic do produkcji postawiony i nic.
 

DeletedUser192744

Guest
Event ciekawy ale nie powinien być na nowych światach a zwłaszcza na światach bez farmienia. Z gry strategicznej robi się gra losowa. Czy o to chodzi twórcą tej gry?
 

DANIU 997

Zwiadowca
Wynik reakcji
124
Twórcą,boże widzisz i nie grzmisz -.-


A co do eventu to mi się podoba,mam surki,2x przyśpieszenie budowy i premke,na dniach na pewno coś fajnego jeszcze trafi każdy z nas wiec nie narzekajcie przed końcem eventu ;]
 

Jacq

Rycerz
Wynik reakcji
1.291
30% surki 5% Topa na atak i LK + 15% POJEMNOŚĆ ŁUPU Premka na 7 dni. I perełka prędkość realizacji budowy o 20% mniejsza kozak
 

DeletedUser181759

Guest
Nigdy nie lubiłem eventów w tej grze bo moim zdaniem nagrody były zbyt "słabe" a sama zabawa "uciążliwa". Tym razem się skusiłem bo w sumie praktycznie nic nie trzeba robić, wystarczy kliknąć raz lub dwa i wsio. Przedwczoraj fajne nagrody, wczoraj też, a dzisiaj rano wpadło konto premium za darmo na 30 dni. To jest totalnie najlepszy event jaki kiedykolwiek widziałem w tej grze :O
Jak to dobrze, że ten event potrwa jeszcze trochę dni :)

PS : Da się zrobić tak, żeby zastępca konta nie mógł użyć przedmiotów z inwentarza, ani zabrać mi premki? Bo widzę że premkę można komuś podarować
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser9034

Guest
Chyba najlepszy ewent z jakim się spotkałem grając w 9 lat plemsy :)

Brawo, tym razem Wam się udało :)
 

DeletedUser192302

Guest
No ja się zgadzam.Łącznie mam 44 dni premki za darmo.:D
 
Do góry