rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser190128

Guest
nie kłam.

spinasz się o grę , osądzasz darka o kradzież jak ty się zachowujesz?
kłamiesz śmiejesz się a czynisz tak samo to jest zachowanie dorosłego człowieka?
mówisz że nie zjechaliśmy was tylko statystyki mówią same za siebie a wczoraj o 20 udowodniłem że siedząc we 2 na ts jesteśmy w stanie wygrać z aktywnie i siedzącymi 4 graczami więc skład miałem cieńki a po mimo to wygraliśmy więc przestań się kompromitować i wydoroślej...
 

DeletedUser179721

Guest
Ty danielek nawet nie wiesz do kogo piszesz.. to jest lordkins czyli Dark, a nie oldkris... oldkris to całkiem inna osoba, ale po co myśleć w sumie ;) od 2 dni połowa postów na tym forum jest ciężka do zrozumienia, to powinno być kasowane- wypowiadać się też trzeba umieć
 
Wynik reakcji
6.802
Co do pojedynku mysle,ze w tym tygodniu zagramy,danielek podaj mi termin sprobuje sie dostosowac tylko godzina wieczorna
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser184923

Guest
Ludzie o co wam chodzi? dlaczego mój nick został wywołany? ja nic ludzie nie robie, a wy znowu wyciągacie mój nick do dyskusji:) mógłbym wiedzieć o co chodzi ? ;)

Naprawde nie ogarniam tutaj dyskusji, wbiłem pierwszy raz tutaj od miesiaca a tu mój nick wywołany znowu :haha:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

zbychu72

Kapitan Reprezentacji
Wynik reakcji
551
sollor i danielek proszę o spokój bo zostaną wyciągnięte konsekwencje.
Ile razy mam mówić że FO nie jest od spin?

Nie zachowujcis się jak DZIECi tylko jak REPREZENTANCI. Skilla macie co wam do głowy strzeliło?
 

DeletedUser178225

Guest
A od czego jest FO ?:eek: Panowie i Panie krecimy spine na poczatek chcialbym napisac,ze CoTy jest slaby :D

Dziekuje za wyróznienie , ale ja uciekam z kontry na wiecej niz 8s w porównaniu do ciebie:*

--------------------------------------------------------------

Niema to jak murus i jego rozwijanie II ramajad:D
65u5rc.jpg
 

DeletedUser179721

Guest
gdzieś Whistleblower pisał, że na jubileuszowej rundzie będzie większa nagroda :D 89 pp to trochę mało jednak jak na okrągłą runde :D a następne 2 już nie mają nagrody :D
 
Do góry