Wersja 8.42 - komentarze

Status
Zamknięty.

DeletedUser181431

Guest
A blaszki dla osób z największym RO to już zabrakło :D
 

Jacq

Rycerz
Wynik reakcji
1.279
Mam pytanie jeżeli wygra jakieś plemię świat lecz jakiś gracz będzie w akademi tego plemienia i jest uznawany za wygranego dostanie plakietkę czy nie ?
 

Keymil LoveOrHate

Szlachcic
Wynik reakcji
5.906
nie do konca rozumiem te porównywanie odznaczen:)
czyli np kazdego dnia będzie widać kto ma rabusia i jaki wynik ?:) i tak z 10 dziesiątką?:D
 

Jacq

Rycerz
Wynik reakcji
1.279
Nie. Zwycięzcą jest zawsze jedno plemię, to które znajdzie się potem w "Komnacie chwały".


No to jest to dla mnie beznadziejne bo jeżeli ktoś gra tak jak inni gracze z wygranego plemienia i z nimi gra tylko brakuje miejsca nie ma odznaki ? Śmiechu warte.
 

DeletedUser18304

Guest
No to jest to dla mnie beznadziejne bo jeżeli ktoś gra tak jak inni gracze z wygranego plemienia i z nimi gra tylko brakuje miejsca nie ma odznaki ? Śmiechu warte.
Protip: istnieją powody, dla których jedni gracze są w wygranym plemieniu, a inni w akademi. ;)


Nowe odznaki zawsze na plus. :) Szkoda, że nie ma wstecz, chociaż jedna by wpadła, a tak, to trzeba będzie grać...

Reszta też na plus.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Keymil LoveOrHate

Szlachcic
Wynik reakcji
5.906
ale człon który głownie chomikuje juz pozniej:D albo następuje fuzja 3 plemion i swiat sie konczy zamiast dalej grac i walczyć miedzy sobą:) jakby twoja opcja została wprowadzona mogłoby to jeszcze bardziej zwiekszyc takie zachowanie:D
 

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
12.832
No okej ale akademia też wygrywa świat jakby nie było. Bo jest to 2 człon 1 plemienia.

W grze nie funkcjonuje takie pojęcie jak "Akademia". Od zawsze wygrywa JEDNO plemię, które może mieć swoich sojuszników, sprzymierzeńców, może mieć jakieś "plemię poboczne" itd... Ale wygrywa JEDNO plemię - to, które (w zależności od ustawień świata) zdobędzie komplet odkryć czy podbije wymagany % wiosek świata.
 

DeletedUser

Guest
Kiedy będą odznaczenia plemienne? Planujecie to w ogóle wprowadzić?
 

DeletedUser158592

Guest
nie do konca rozumiem te porównywanie odznaczen:)
czyli np kazdego dnia będzie widać kto ma rabusia i jaki wynik ?:) i tak z 10 dziesiątką?:D


Wg mnie nie codziennie tylko najlepszy wynik od 0:00 do 23.59 danego gracza od poczatku wlaczenia odznaczen dziennych :

Czyli na przykladzie swiata 100

Andrewkmicic 2,2 kk sfarmionej surki 3.03.2016
Keymil1990 0,9 kk sfarmionej surki 1.03.2016

dalej reszcie zal tyłek ściska :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

nulia

Rycerz
Wynik reakcji
1.844
Ranking ciekawy pomysł,a będzie możliwość ukrycia naszego nicku przy nicku tak jak ma to w przypadku oznaczeń?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser174468

Guest
Chcielibyście
Nie od dziś wiadomo ze pierwszy rabus do mnie należy :)
 

DeletedUser164037

Guest
Wg mnie nie codziennie tylko najlepszy wynik od 0:00 do 23.59 danego gracza od poczatku wlaczenia odznaczen dziennych :

Czyli na przykladzie swiata 100

Andrewkmicic 2,2 kk sfarmionej surki 3.03.2016
Keymil1990 0,9 kk sfarmionej surki 1.03.2016

dalej reszcie zal tyłek ściska :D

Co do odznaczeń dziennych i s100, to ja najchętniej bym zobaczył rabusia i grabieżcę dnia włączonego od początku, albo po tygodniu, a nie dopiero po miesiącu :) Można fajnie widzieć o ile lepszą ludzie mają okolicę :mad:
 

DeletedUser

Guest
W grze nie funkcjonuje takie pojęcie jak "Akademia". Od zawsze wygrywa JEDNO plemię, które może mieć swoich sojuszników, sprzymierzeńców, może mieć jakieś "plemię poboczne" itd... Ale wygrywa JEDNO plemię - to, które (w zależności od ustawień świata) zdobędzie komplet odkryć czy podbije wymagany % wiosek świata.

A nie ma jakiejś opcji, żeby pisać do supportu o zamknięcie świata, gdy są 2 plemiona?
 

DeletedUser189724

Guest
moglibyście dodać tak jak wcześniejsi RO a nie tylko atakujących nagradzacie oraz ew. dla najgorszego(ostatni z rankingu)
 

DeletedUser18304

Guest
RO raczej w niewielkim stopniu zależy od gracza, więc w sumie ciężko go za to nagradzać. ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry