Świat 100 - dyskusja przedstartowa

Status
Zamknięty.

KACZELNIK

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.653
Też nie słyszałem. Pewnie dlatego, że powstanie pierwszy raz na świecie 100.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

Jesteśmy tak jakby kontynuacją *HEG* z 82. Tylko przez inny kształt rady inna nazwa. Ale wódz i cel pozostaje ten sam. Tam też się śmiali na FO z nas.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser173321

Guest
Potwierdzam słowa habebis inimicum tuum - to pewnego rodzaju inne podejscie do tego, czy być przewidywalnym dla przeciwnika czy zaskoczeniem.

Po drugie każdy ze swiatów to nowy skład osobowy, to nowa przygoda która jak wiecie łączy nas niekiedy na kilka lat w tej wspólnej zabawie
 

DeletedUser

Guest
Też nie słyszałem. Pewnie dlatego, że powstanie pierwszy raz na świecie 100.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

Jesteśmy tak jakby kontynuacją *HEG* z 82. Tylko przez inny kształt rady inna nazwa. Ale wódz i cel pozostaje ten sam. Tam też się śmiali na FO z nas.

Przecież nikt się z was nie śmieje ... nie wiem czemu tak to odbierasz :)
 

KACZELNIK

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.653
Przecież nikt się z was nie śmieje ... nie wiem czemu tak to odbierasz :)

Pan niedźwiedź się śmieje :( :( :(

Co Ty wiesz o życiu ;-) Lament kiedyś nazywali się Płacz i zgrzytanie zębów, ale później już został tylko Lament. No, ale tak serio to ja też nigdy o nich nie słyszałem, ale ja tam jeszcze dużo kaszki muszę zjeść, aby mierzyć się z Prosiakami ;-)
 

KACZELNIK

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.653
Habebis, śmieję się, ale nie wyśmiewam :) Kiedy startuje świat to zawsze powtarzam, że jakieś nieznane, albo nowe plemię może zawalczyć o jego wygraną. Życzę powodzenia :)

wiem przecież, znam Cię i wiem, że do wyśmiewania jesteś ostatni :) dziękuję ;)
 

DeletedUser179508

Guest
Tak z ciekawości spojrzałem i prawie 15 tysięcy graczy już jest :)
 

DeletedUser182800

Guest
Fuzyjczycy na 100 beda na pewno, nie chce sie wypowiadac za Babke/Xabiego ale prowadzenie plemienia to jednak kupa czasu i nerwow ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry