Mecz Forum vs Repka

Wynik reakcji
6.752
Witam,zapraszam osoby ktore graly na sp i maja jakies doswiadczenie na mecz forum vs repka :) Termin dokladny jeszcze nie jest znany,ale bedzie na pewno tydzien przed zeby kazdy sobie zorganizowal czas :)

Jak wziac udzial :)? Wystarczy podac mi na pw badz na gg(nr 48456729 ) link do Twojego Tw-total'a jest to ranking z szybkich rund.
Nie ukrywam,ze bede bral najlepsze osoby sposrod tych co sie zglosza. :)

Wymagania - TS 3 - jest to warunek bez ktorego nie ma opcji zeby dana osoba grala,musi posiadac rowniez mikrofon :)

Jesli gracz z forum wyrozni sie swoja gra to na pewno zglosi sie ktos z reprezentacji :)

Na zgloszenia czekam do 12 stycznia,poniewaz mam zamiar przeprowadzic rowniez treningi na zamknietym serwerze (twm).


Jesli jakies pytania to pytajcie,tylko nie spamujcie bez potrzeby :)

Licze na duze zaangazowanie :)

Pozdrawiam,Ceiter ;)
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser155263

Guest
czyli jak to mowiles trzeba byc aktywnym teraz tak ?
 

DeletedUser175543

Guest
w 2013 repka za dużego oporu nie stawiła z tego co pamiętam :p
 

Keymil LoveOrHate

Szlachcic
Wynik reakcji
5.906
a gdzie ja wtedy grałem?:)

wtedy forum wygrywało z repką dlatego ze repka nie przyjmowała praktycznie nowych ludzi skład sie wykruszał zostawali nieaktywni do repki bylo bardzo ciezko wejsc musiałem z rok sie starać zeby wrescie sie dostać :)
w repce grali ludzie co wogole nie grali normalnych rund a my byliśmy w gazie i repka nie mogła wtedy osiągnąc sukcesów:D teraz jest inaczej;D
a my mamy za sobą w takim składzie ponad 20 meczy międzypanstwowych a więc marne szanse macie:p
 
Ostatnia edycja:

Kins and Fabcio

Magiczny Mag
Wynik reakcji
3.048
zawsze graliście hmm

na ostatnim turnieju grały osoby które jeszcze nie były w reprezentacji lub w ogole nie były

więc keymil akurat ostatnio to nadkompletu nie było
 

Keymil LoveOrHate

Szlachcic
Wynik reakcji
5.906
to był jeden taki mecz. zresztą Ty i Theodered byliście sprawdzani po w miare udanym treningu z repką a wiec byliscie juz na okresie probnym:)
 

DeletedUser144973

Guest
mam nadzieje ze zbierzecie bardzo mocny skład :D postawicie opór to będziemy grać częściej:)

Dokładnie forum nie ma szans. Aczkolwiek taki mecz, to jedynie szansa na wyszukanie nowych "perełek " do Repki, oraz trening i doszlifowanie zagrań/akcji itp, dla repki ; )

Widziałem skład Repki. Paru graczy, którzy finezyjnie grają i władają offem, + gracze od deffa, no nie dziwię się , że chłopaki wygrali Mistrzostwa ; )
 

DeletedUser

Guest
Jeśli chodzi o reprezentacje to jest bez znaczenia ten pojedynek (choć tak wiem że możecie zaobserwować jak dany gracz sobie radzi) bo jeśli ktoś chcę dojść do reprezentacji to piszę do Niedzielnego który jest rekrutantem i po prostu przechodzi przez te jego procedury i jeśli się sprawdzi to wchodzi do reprezentacji na okres próbny a potem na stałe, coś w tym stylu jest :D

Ja tam śmiało moge stwierdzić że reprezentacja się zmieniła "w końcu" na lepsze :) Bo tak jak gdzieś wcześniej keymil pisał kiedyś reprezentacja składała się głównie z "nieaktywnych" weteranów, nie dawano szansy nowym graczom którzy mieli już tak naprawde lepsze umiejętności przez co i nie było sukcesów a teraz wygląda to 100 % lepiej.
 

Keymil LoveOrHate

Szlachcic
Wynik reakcji
5.906
my gramy tez sparingi z innymi reprezentacjami a wiec meczu z forum nie musimy teoretycznie grać ale bardzo chętnie zagramy:D z takimi rumunami sie po meczu nie pospinamy nie podsyskutujemy:d a z wami juz tak:D

Ceiter zle napisał niedzielny nie jest rekrutantem^^
rekrutanta juz nie ma wybieramy gracza do repki dyskutując sami o tym i dając go na okres próbny:)

widzałem juz liste skladu forum przyznam że calkiem niezły skład sie szykuje:)
 

DeletedUser144973

Guest
Bo tak jak gdzieś wcześniej keymil pisał kiedyś reprezentacja składała się głównie z "nieaktywnych" weteranów, nie dawano szansy nowym graczom którzy mieli już tak naprawde lepsze umiejętności przez co i nie było sukcesów a teraz wygląda to 100 % lepiej.

Polemizowałbym ; ) Miałem przyjemność w tych czasach grac w repce ; ) Jak Kapitanem był MeFF i Gazda. Fajnie się grało, ale ludzie też nie mieli czasu, życie. I po drugie dopiero ta "rozrywka " wchodziła w życie. To były początki, to wiadomo jak to jest, a później była przerwa i już nowa repka ; )
 
Do góry