Liga Drużynowa

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser182378
  • Data rozpoczęcia

Liga Drużynowa powinna ruszyć?


  • W sumie głosujących
    46
  • Głosowanie zakończone .

DeletedUser182378

Guest
Czy chcielibyście żeby w okolicach kwietnia ruszyła również Liga Drużynowa na szybkich?
Czekam na głosy do końca stycznia :)
 

DeletedUser

Guest
Czym sie rozni od indywidualnej ? Sklady zawsze te same ? Jak to wyglada ?
 

DeletedUser182378

Guest
Mam dwie opcje:
Zawsze te same składy
Zawsze ten sam kapitan
 

DeletedUser

Guest
A mi to obojętnie bo rundy tego typów turniejów zawsze są praktycznie poniedziałek/środa/piątek 18 : 00 czyli wtedy kiedy nie mam czasu xdd dlaczego nie w weekendy albo chociaż wtorek/czwartek :(
 
Wynik reakcji
6.787
Zawsze ta sama :) Pozniej bedzie tak jak na ruskich,1 osoba bedzie grala wszedzie ( fanat ) :D
 

Keymil LoveOrHate

Szlachcic
Wynik reakcji
5.959
a ja jako jedyny jestem na nie:d za dużo tego będzie a pozniej tylko ciągle problem z zebraniem składu:)
trzeba sobie przekładac terminy odpuszczac mecze do obejrzenia w telewizji bo wazna runda:D
indywidualne wam starczą:d
 

DeletedUser180001

Guest
MainSin napisał:
Mam dwie opcje:
Zawsze te same składy
Zawsze ten sam kapitan

Jestem za pierwszą opcją: "Zawsze te same składy".
Kapitan na drużynowych mógł by być, może jedna osoba rezerwowa.
 

DeletedUser187726

Guest
A ja bym proponowal sklad 2-osobowy. Cos tak dla odmiany :) Lepiej kazdemu by sie z czasem zgrywalo i wiecej skladow by bylo :)
 

DeletedUser180001

Guest
2 osobowe/3 osobowe a nawet 4 osobowe, to bez różnicy w sumie, dołóżcie do tego jeszcze jedną osobę rezerwową i starczy, po co wam 2 rezerwowych, tyle graczy na sp nie ma, można by zrobić jakieś 10/12 składów 2 osobowych, 3/4 4 osobowe (dobre) i tyle, ale raczej mało się zapisze, obstawiam mniej niż 50, nawet w wakacje było mało, a w roku szkolnym jeszcze mniej będzie.
 

DeletedUser188226

Guest
2 osobowe/3 osobowe a nawet 4 osobowe, to bez różnicy w sumie, dołóżcie do tego jeszcze jedną osobę rezerwową i starczy, po co wam 2 rezerwowych, tyle graczy na sp nie ma, można by zrobić jakieś 10/12 składów 2 osobowych, 3/4 4 osobowe (dobre) i tyle, ale raczej mało się zapisze, obstawiam mniej niż 50, nawet w wakacje było mało, a w roku szkolnym jeszcze mniej będzie.

Nie zgodzę się z Tobą.
Gdy jest wolne (czyt. Wakacje, Ferie) to praktycznie nikt się nie zapisuje, bo wolą spożytkować ten czas inaczej, a w roku szkolnym dużo osób gra w Plemiona.
Dlaczego?
Wracają ze szkoły, nie mają co robić to wbijają na plemiona. Z pracą jest podobnie. Jeśli ktoś siedzi za biurkiem i nie ma co robić to wbije na plemiona.
Nie porównuj wakacji do roku szkolnego, jeśli nie umiesz tego dobrze z argumentować.

Ja nadal twierdzę, że 2 osoby rezerwowe są potrzebne, ponieważ każdemu może coś wypaść. W dodatku 5 osób w składzie daje nowe możliwości i można łatwo oszukać przeciwnika. Jest większe pole manewru niż w przypadku innych wariantów.
 

DeletedUser179721

Guest
I co? I będą 3 dobre ekipy? :D więcej na 5 + 2 nie uzbierasz :D reszta to jakieś mało znaczące będą :D
 

DeletedUser187039

Guest
Ciekawy pomysł, ciekawy.
Jakie 3? Zrobi się ekipę 1 konto +6 multi i już będzie jeden dobry skład :D Nie obstawiaj ile będzie jak nie wiesz, wszystko wyjdzie w praniu ;) Jakby na innych serwerach zrobić coś takiego to po jakimś czasie można by ogarnąć jakieś zawody takich drużyn na arenie międzynarodowej :) Ta drużyna, która wygrałaby mistrzostwa swojego kraju dostałaby przepustkę do startu na międzynarodowych :D
I to byłoby jeszcze bardziej ciekawe :)
 

DeletedUser

Guest
Liga miałaby sens tylko przy 3 osobowych składach, inaczcej byśmy mieli tylko elitę paru ekip ;)

Swoją drogą, może nie liga drużynowa, a jakieś turnieje w turnieju? Incepcja, wiem, ale to tak jak np Turniej Czterech Skoczni (właśnie trwający) jako urozmaicenie pucharu świata.
SP ma potencjał, myślę że im więcej graczy, tym bardziej będą to rozwijać...
 

DeletedUser188226

Guest
Liga miałaby sens tylko przy 3 osobowych składach, inaczcej byśmy mieli tylko elitę paru ekip ;)

Swoją drogą, może nie liga drużynowa, a jakieś turnieje w turnieju? Incepcja, wiem, ale to tak jak np Turniej Czterech Skoczni (właśnie trwający) jako urozmaicenie pucharu świata.
SP ma potencjał, myślę że im więcej graczy, tym bardziej będą to rozwijać...

W sumie pomysł całkiem niezły, lecz zwróćmy uwagę na 2 ważne aspekty, a zarazem pytania.

Ten sam kapitan.
Ten sam skład.

Moim zdaniem jedno i drugie.
Zresztą jak składy będą te same to kapitan prawdopodobnie też, więc... :D

A na jakiej zasadzie byłyby przydzielane punkty/nagrody?
Tak samo jak w indywidualnej lidze?
Moim zdaniem byłby to świetny pomysł. :)
 

DeletedUser191867

Guest
Ja jak coś to jestem chętny do drużyny ;) nowe konto często złapiecie mnie na szybkich ;)
 

DeletedUser179721

Guest
Ciekawy pomysł, ciekawy.
Jakie 3? Zrobi się ekipę 1 konto +6 multi i już będzie jeden dobry skład :D Nie obstawiaj ile będzie jak nie wiesz, wszystko wyjdzie w praniu ;) Jakby na innych serwerach zrobić coś takiego to po jakimś czasie można by ogarnąć jakieś zawody takich drużyn na arenie międzynarodowej :) Ta drużyna, która wygrałaby mistrzostwa swojego kraju dostałaby przepustkę do startu na międzynarodowych :D
I to byłoby jeszcze bardziej ciekawe :)

wiem ile jest dobrych graczy na sp :) do tego kilku nie może i wychodzą max 3 ekipy, nie łudźmy się, że ktoś kto zaczął grać sp ma wygrać turniej :D
 
Do góry