*zakończone* 23 Świat 100 - Giełda Premium

Giełda Premium?

  • TAK

    Głosy: 112 24,2%
  • NIE

    Głosy: 350 75,8%

  • W sumie głosujących
    462
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser164037

Guest
Jak w pierwszym poście w tym temacie napisałem. Nie boję się świata z możliwością zakupu surowców za PP. Na S88 takie coś było i jakoś sobie poradziłem. Na S100 również sobie z tym poradzę :) Widzę jednak, że wiele osób ma obawy czy są na tyle dobrymi graczami, żeby przetrwać w tak kapitalistycznym świecie :)

Wisnek - będzie z giełdą :)

Mam gleboka nadzieje, ze nie bedzie :) Licze na to szczescie co w ankiecie farmienia z jego braku jednak wygralo nieograniczone. To samo z flagami: z wlaczonych powoli sytuacja sie odwraca.

Coz, jesli bedzie giełda to moje biedne 7k pp troche sie uszczupli :(
Nie ma funkcji pp, zatem z potrzeba kupowania surek nie jest tak do końca zle. Niedużo czasu trzeba, aby dojsc do momentu takiego farmienia, ze surek masz za duzo, a stajnia/kosz/ratek robia caly czas.
 

DeletedUser

Guest
Mam gleboka nadzieje, ze nie bedzie :) Licze na to szczescie co w ankiecie farmienia z jego braku jednak wygralo nieograniczone. To samo z flagami: z wlaczonych powoli sytuacja sie odwraca.

Coz, jesli bedzie giełda to moje biedne 7k pp troche sie uszczupli :(
Nie ma funkcji pp, zatem z potrzeba kupowania surek nie jest tak do końca zle. Niedużo czasu trzeba, aby dojsc do momentu takiego farmienia, ze surek masz za duzo, a stajnia/kosz/ratek robia caly czas.

wiesz co, tam będzie tak gęsto od pr0sów albo no-lifów, że mimo wszystko trudno będzie tyle farmić, bo każdy ci będzie po trochu podbierał:p
 

DeletedUser164037

Guest
Oni podbieraja tobie, ty podbierasz im :)
Swinki tez graja, tylko trzeba cwanie z nimi.
 

DeletedUser40095

Guest
Mam gleboka nadzieje, ze nie bedzie :) Licze na to szczescie co w ankiecie farmienia z jego braku jednak wygralo nieograniczone. To samo z flagami: z wlaczonych powoli sytuacja sie odwraca.

Coz, jesli bedzie giełda to moje biedne 7k pp troche sie uszczupli :(
Nie ma funkcji pp, zatem z potrzeba kupowania surek nie jest tak do końca zle. Niedużo czasu trzeba, aby dojsc do momentu takiego farmienia, ze surek masz za duzo, a stajnia/kosz/ratek robia caly czas.

Zdaje się, że zapomniałeś o wstępie do postu dotyczącym ustawień świata. To nie koniecznie muszą być obowiązujące ustawienia. Jak dla mnie to dość jasne przesłanie za tym, że dodatkowe funkcje premium będą na S100 :)
 

DeletedUser164037

Guest
Zdaje się, że zapomniałeś o wstępie do postu dotyczącym ustawień świata. To nie koniecznie muszą być obowiązujące ustawienia. Jak dla mnie to dość jasne przesłanie za tym, że dodatkowe funkcje premium będą na S100 :)

Pozyjemy, zobaczymy. Mi się nadal wydaje, że support ma troche serca i wiekszosc z przeglosowanych ustawien wprowadzi w zycie.

No i tez ciezko traktowac "przeslanie" jako podstawę przypuszczenia, iż funkcje premium chca dac :)
 

DeletedUser158592

Guest
Oczywiście ze gielda premium a jesli nie gielda to chociaz stary dobry handel za pp
 

Keymil LoveOrHate

Szlachcic
Wynik reakcji
5.906
ludzie miesiac temu juz mowilem jakie beda ustawienia nikt mi nie wierzyl a we wszystkim mam racje nie bedzie gieldy napewno. ale dadza flagi zeby chociaz troche zarobic a my nie bedziemy pokrzywdzeni bo flagi duzej przewagi nie dadza a przegraly ankiete minimalnie wiec mozna zmienic glos ludu :)
 

DeletedUser180461

Guest
andrew mam nadzieje ze pamietasz?
Odnośnie dla giełdy nie, normalny handel na rynku z pp
 

DeletedUser40095

Guest
ludzie miesiac temu juz mowilem jakie beda ustawienia nikt mi nie wierzyl a we wszystkim mam racje nie bedzie gieldy napewno. ale dadza flagi zeby chociaz troche zarobic a my nie bedziemy pokrzywdzeni bo flagi duzej przewagi nie dadza a przegraly ankiete minimalnie wiec mozna zmienic glos ludu :)

Będzie giełda :)
 

DeletedUser93204

Guest
Trzeba wbić na s100 zarobić premke ;DD

No troche cienko, że jubileuszowy świat a obsadzony ekipami jak s95 ;D
 
Status
Zamknięty.
Do góry