*zakończone* 25 Świat 100 - Rozwój wiosek barbarzyńskich

Rozwój barbarek?


  • W sumie głosujących
    377
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

Doktor Hałs312

Szlachcic
Wynik reakcji
7.971
Spoko, z flagami to jak 1,2. :D Jakaś tam farma też będzie do tych 100-200 wiosek myślę, bo w końcu wszystkich barbar chyba się nie przejmie... A później komu się chce farmić?

Zdziwiłbyś się, w obu przypadkach. Barby nawet jak mają 1000 punktów w pewnym momencie znikają ze świata, a część graczy farmi do ostatniej wolnej barby. Przy barbach 4k punktów ci najaktywniejsi farmerzy będą rządzili światem, najpierw narobią limitów szlachty, potem przejmą szaraki i obudzisz się mają 2-3 razy mniej punktów od nich :) Szczególnie że jesteś z tych mniej aktywnych co to za brakiem farmienia głosowali tak? Biorąc pod uwagę liczbę aktywnych graczy, liczbę dobrych ekip i ogólnie tłok jaki przewiduję na świecie - barby znikną bardzo szybko, może w ciągu pierwszego roku, zależy jak będzie z ogólną aktywnością turbofarmerów.
 

DeletedUser182800

Guest
2-3 razy? Jesteś bardzo optymistycznie nastawiony ... :)

Trochę głupio grać na świecie z nieograniczonym farmieniem tak by po pół roku zamienił się on w świat bez farmienia. Poza tym obrzeża będą miały jeszcze większą przewagę ;)
 

DeletedUser18304

Guest
Zdziwiłbyś się, w obu przypadkach. Barby nawet jak mają 1000 punktów w pewnym momencie znikają ze świata, a część graczy farmi do ostatniej wolnej barby. Przy barbach 4k punktów ci najaktywniejsi farmerzy będą rządzili światem, najpierw narobią limitów szlachty, potem przejmą szaraki i obudzisz się mają 2-3 razy mniej punktów od nich :) Szczególnie że jesteś z tych mniej aktywnych co to za brakiem farmienia głosowali tak? Biorąc pod uwagę liczbę aktywnych graczy, liczbę dobrych ekip i ogólnie tłok jaki przewiduję na świecie - barby znikną bardzo szybko, może w ciągu pierwszego roku, zależy jak będzie z ogólną aktywnością turbofarmerów.
Wiem, że barbary znikają ze świata w pewnym momencie. Sam to dobrze pamiętam na ś71 (gdzie nie było farmienia).

Ja to jestem dosyć aktywny, tylko czasu nie mam, żeby dotrzymać top farmerom, a nie chciałem i nie chcę być zbyt daleko za topką. Ich punktami się nie martwię. Ty o moje też się nie martw (swoją drogą to nie masz absolutnie żadnych podstaw do uczenia i pouczania mnie). Barbary znikną, myślę, na 100% do roku od startu świata. Ze 3-4 miesiące na rozwinięcie do 4k, a później to już z górki. :)
 

DeletedUser164037

Guest
moze to rozwiązanie idealne? na początku farmienie jest bardzo ciekawe potem coraz bardziej uciążliwe tu sie problem rozwiązuje sam

Dokładnie. A zatem mimo impulsywnego głosowania na jak najlepsze barbożarcie, nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło ;) Barby szybko znikną, zagęści się teren. Pamiętam, jak na s82 bodajże już przy jednej wiosce farmiłem 70x70; o ile na początku to zabierało kilka minut co kilka godzin, o tyle później perspektywa farmienia 150x150, czy 200x200 przy 20-30 wioskach była lekko odstraszająca :mad:
 
Wynik reakcji
1.062
barby 4 k = ostre zagęszczanie.
Gracz, który przejdzie w pewnej chwili na system praktycznie tylko barbarkowy, bedzie bił wszystkich i zdominuje top1, bo nie bedzie tracił offów tylko darmowe wioski, które rozwinie w ekspresowym tempie.
+ taki, że świat sie szybko i to bardzo szybko uformuje, to znaczy front.
farmienie zniknie pewnie w mniej niz pół roku poza obrzeżami,.
I pytanie jak szybko te wioski beda sie rozwijały.
 

Generał Artur

Miecznik
Wynik reakcji
118
oby od początku do końca wioska rozwijała się równo w rok, co by nie było że już po kilku miesiącach od startu serwera gracze zbierali rozbudowane wioski za friko ;)
 

DeletedUser

Guest
większe barby to będziesz mógł więcej farmić ;)

haha no takie barby były na s58 i zwykle miały EKO w rodzaju 29/30/28, więc traktowało się je jak darmówki, bo do pełnej rozbudowy z full wojskiem MK budował je 4 tygodnie, a to bardzo krótko:p
 

DeletedUser

Guest
Jeszcze do tego nowe przedmioty, flagi i nowe wioski bonusowe:D
taka barba 4k z pełnym EKO +30% bonusu wydobycia to będzie szła jak wioska z odkryciem:p
 

DeletedUser

Guest
Wszyscy piszą jakie te barby są złe, a ponad 50% głosów dla nich ciągle się utrzymuje… :/
 

DeletedUser91810

Guest
"Proszę pamiętać, że wszystkie prezentowane w tym temacie parametry stanowić będą POTENCJALNY scenariusz świata 100, który będzie musiał jeszcze zostać ostatecznie przeanalizowany (pod względem spójności i potencjalnych "wąskich gardeł" utrudniających rozgrywkę) a następnie oficjalnie zaakceptowany. Proszę więc NIE traktować poniższych danych jako ostatecznych, które nie mogą ulec zmianie!"

równie dobrze mogą uznać że barbarzyńskie nie powinny się rozwijać.
Ankiety nie ustawiają świata więc i tak go zrobią jak chcą.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser140914

Guest
"Proszę pamiętać, że wszystkie prezentowane w tym temacie parametry stanowić będą POTENCJALNY scenariusz świata 100, który będzie musiał jeszcze zostać ostatecznie przeanalizowany (pod względem spójności i potencjalnych "wąskich gardeł" utrudniających rozgrywkę) a następnie oficjalnie zaakceptowany. Proszę więc NIE traktować poniższych danych jako ostatecznych, które nie mogą ulec zmianie!"

równie dobrze mogą uznać że barbarzyńskie nie powinny się rozwijać.
Ankiety nie ustawiają świata więc i tak go zrobią jak chcą.

oby tak było, bo to jakie ankiety wygrywają to jeden wielki popis dla kanciarzy i oszustów... już to widzę dziesiątki multi dla rozwoju jednego gracza.. ehhh
 

KACZELNIK

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.645
oby tak było, bo to jakie ankiety wygrywają to jeden wielki popis dla kanciarzy i oszustów... już to widzę dziesiątki multi dla rozwoju jednego gracza.. ehhh

Multi są łatwe do wykrycia i support je szybko wykrywa. Raczej będzie wojna na pseudo darmy, na które będzie wojna na początku. Na szczęście można będzie to nadrobić farmą ;)
 

DeletedUser164037

Guest
Multi są łatwe do wykrycia i support je szybko wykrywa. Raczej będzie wojna na pseudo darmy, na które będzie wojna na początku. Na szczęście można będzie to nadrobić farmą ;)

Chłopie, siatki maskujące w internecie umożliwiają takie krycie, że rząd krajowy nie potrafił dojść do hakerów z ACTA, a ty mi chcesz powiedzieć, że support plemion to zrobi? Chyba sobie żarty stroisz.
 
Status
Zamknięty.
Do góry