*zakończone* 25 Świat 100 - Rozwój wiosek barbarzyńskich

Rozwój barbarek?


  • W sumie głosujących
    377
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser164037

Guest
Tylko trochę dłużej się wtedy te szaraki rozwija... A przejmowane i tak będą. ;) Jedyna opcja dla nieprzejmowania barbarek, to ich brak.

W końcu offy i deffy muszą się odbudować, grube się kumulują, a tu takie barbarki, które w miesiąc, dwa zmieniają się w pełnoprawne wioski wszędzie dookoła i nikt ich nie broni... Świetna opcja zagęszczenia terenu. :)

Gdyby były barby do 1k, to nie dość, że trzeba byłoby je mocno modelować, to większość liczących się graczy nie zaprzątałaby sobie nimi głowy przez najbliższe co najmniej pół roku.
 

Doktor Hałs312

Szlachcic
Wynik reakcji
8.535
4k barby? aż do ich zniknięcia nie będzie się opłacało przejmować wroga :p po co tracić offy, szlachty, czas i nerwy jak można w tym czasie bezstresowo hapać szare wioski które się nie bronią. Ja byłbym za rozwojem do 1000 - brak rozwoju to ciulowe farmy we wczesnej grze, 1000 to tak idealnie żeby dawały farmę ale żeby nie były dobrymi celami do przejęcia.
 

DeletedUser18304

Guest
Gdyby były barby do 1k, to nie dość, że trzeba byłoby je mocno modelować, to większość liczących się graczy nie zaprzątałaby sobie nimi głowy przez najbliższe co najmniej pół roku.
A po tym pół roku, kiedy już darmy po krótkodystansowcach by się skończyły, a front pewnie jakoś ustabilizował, każdy z nadmiarem grubym by je łykał. ;)

Mniejsi gracze graliby też dłużej, co by dodawało jakiejś atrakcyjności grze, poniekąd. Trzeba by też przyszłościowo patrzeć na grę - żeby mieć sporo barbarek obok siebie (sporą powierzchnię plemienia), żeby wróg nie miał ich więcej przypadkiem, bo po ich przejęciu i rozwinięciu uzyska przewagę. :p


4k barby? aż do ich zniknięcia nie będzie się opłacało przejmować wroga :p po co tracić offy, szlachty, czas i nerwy jak można w tym czasie bezstresowo hapać szare wioski które się nie bronią. Ja byłbym za rozwojem do 1000 - brak rozwoju to ciulowe farmy we wczesnej grze, 1000 to tak idealnie żeby dawały farmę ale żeby nie były dobrymi celami do przejęcia.

One się nie rozwiną do 4k w jedną noc.
 

KACZELNIK

Rycerz
Wynik reakcji
2.157
Może faktycznie źle zrobiłem, że głosowałem za 4k. Na 82 są 3,5 i stanowią 60% wszystkich. Ale to pewnie przez prędkość 0,5. A może przez zarząd, który ich zabronił? sam nie wiem...
 

DeletedUser164037

Guest
A po tym pół roku, kiedy już darmy po krótkodystansowcach by się skończyły, a front pewnie jakoś ustabilizował, każdy z nadmiarem grubym by je łykał. ;)

Mniejsi gracze graliby też dłużej, co by dodawało jakiejś atrakcyjności grze, poniekąd. Trzeba by też przyszłościowo patrzeć na grę - żeby mieć sporo barbarek obok siebie (sporą powierzchnię plemienia), żeby wróg nie miał ich więcej przypadkiem, bo po ich przejęciu i rozwinięciu uzyska przewagę. :p

Jak będzie 4k to może być faktycznie przerypane w dalszej fazie gry. Topka farmerów będzie tylko łykać jedna za drugą.
 

DeletedUser135245

Guest
Zagłosowałem za brakiem rozwoju. Takie szaraki są mniej interesujące, a więc szlachta pójdzie na darmy i wroga. Natomiast barby zostaną dla takich desperatów jak ja.

Ktoś wspominał o braku barbarek. Uważam, że po miesiącu spokojnie mogliby je usunąć :)

Ty chyba chłoptasiu z placu broni za dużo makówek się na wpierniczałeś, bo w ankiecie ad. farmy oddałeś głos za nieograniczonym farmieniem :confused:

Brak rozwoju wiosek barbarzyńskich równoznaczny jest z brakiem farmy w początkowej fazie gry, bo ileż można wyssać z wioski 26p obleganej 24/24 ?;/
 

Doktor Hałs312

Szlachcic
Wynik reakcji
8.535
W jedną noc się nie rozwiną ale w końcu się rozwiną. Zgaduję że wtedy będzie bardziej opłacało się posłać 100 offów 3 razy dziennie na farmę i wyprodukować 3 grubych i przejąć 3 barby niż posłać 100 offów raz w miesiącu na wroga i zdobyć te 5-10 wrogich wiosek w czasie gdy wróg łyka 3 barby dziennie. Ile taką wioskę 4k buduje się do 10k? 8 dni? w ciągu miesiąca te barby będą pełnymi zagrodami, szybciej jeśli będą flagi. Aż do całkowitego zagęszczenia terenu nie będzie się opłacało nawet atakować wroga, tylko bronić i farmić.
 

DeletedUser18304

Guest
W jedną noc się nie rozwiną ale w końcu się rozwiną. Zgaduję że wtedy będzie bardziej opłacało się posłać 100 offów 3 razy dziennie na farmę i wyprodukować 3 grubych i przejąć 3 barby niż posłać 100 offów raz w miesiącu na wroga i zdobyć te 5-10 wrogich wiosek w czasie gdy wróg łyka 3 barby dziennie. Ile taką wioskę 4k buduje się do 10k? 8 dni? w ciągu miesiąca te barby będą pełnymi zagrodami, szybciej jeśli będą flagi. Aż do całkowitego zagęszczenia terenu nie będzie się opłacało nawet atakować wroga, tylko bronić i farmić.
Jakby nie było farmienia, za czym głosowałem, to by nie było takich problemów - offy, jak są, to tylko na wroga. :D (tak, tak, wiem, x1 bez farmienia to masakra do poziomu kilkuset wiosek)

No, pewnie walka nie będzie zbyt intensywna, kiedy front się uformuje, a barbarki będą dookoła, ale w końcu wszystkie barbarki zostaną przejęte, tak jak i wszyscy mniejsi gracze, a wtedy tylko przejmowanie wroga. ;-)
 

Doktor Hałs312

Szlachcic
Wynik reakcji
8.535
Zapewniam cię że jak będzie rozwój barbek do 4k od momentu kiedy się rozwiną do tej ilości przestaję przejmować wroga i przerzucam się na szaraki aż znikną wszystkie ;P
Edit: z resztą, jakiego wroga. Na tym etapie będą głównie pojedynki 1 na 1 niż plemienne wojny
 

DeletedUser

Guest
4k idealnie barby będą szybko znikać pozniej nie bedzie trzeba farmic bo juz nie bedzie czego :) dodatkowo dzięki nim przetrwa dłużej wielu "świeżych" graczy przez co gra będzie atrakcyjniejsza, same plusy
 

Aerodynamiczny

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
773
świat z nieograniczonym farmieniem bez farmy ... no nie ma co atrakcyjna gra :) skąd monetki na grube weźmiesz? :D
 

DeletedUser164037

Guest
4k idealnie barby będą szybko znikać później nie będzie trzeba farmić bo juz nie będzie czego :) dodatkowo dzięki nim przetrwa dłużej wielu "świeżych" graczy przez co gra będzie atrakcyjniejsza, same plusy

No, też o tym myślałem. Już na etapie 50-100 wiosek już się mało komu będzie chciało farmić ze 100%owem zaangażowaniem i podejrzewam, że świat się przekształci w coś na podobiznę "bez farmy" ;)
 

DeletedUser

Guest
No, też o tym myślałem. Już na etapie 50-100 wiosek już się mało komu będzie chciało farmić ze 100%owem zaangażowaniem i podejrzewam, że świat się przekształci w coś na podobiznę "bez farmy" ;)

moze to rozwiązanie idealne? na początku farmienie jest bardzo ciekawe potem coraz bardziej uciążliwe tu sie problem rozwiązuje sam
 

DeletedUser129697

Guest
barbarki do 4k + dominacja nad światem przy tej ilości startujących graczy :) świat będzie trwał w nieskończoność :)
 

DeletedUser165803

Guest
Będzie trzeba farmić jak szalony do czasu przęjecia wszystkich barbarek ;)
 

DeletedUser182800

Guest
Opcje do 1k i 2k bardzo fajne, nie ograniczają zbytnio farmienia i promują graczy agresywnych ;)

4k? To po co w ogóle bić wroga jak barbe będziesz mieć za darmo i to dobrze rozwiniętą.. heh
 
Status
Zamknięty.
Do góry