*zakończone* 12 Świat 100 - Flagi

Flagi?


  • W sumie głosujących
    1.135
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
grałem na s58 bez flag i na s78 z flagami, który skończyłem w maju
potem logowałem się dokładnie co serwer parzysty i nabijałem sobie PP i flagi, gdyby zdarzyło się tak, że s100 miałby być z takimi ustawieniami
mogłeś robić to samo? Mogłeś:p
A teraz ja głosuję pod siebie, Ty głosujesz pod siebie. Ja zagram w każdych ustawieniach na s100, mam nadzieję, że każdy postąpi tak samo bez wymówek, jubileusz to jubileusz.
 

DeletedUser140914

Guest
No to inaczej. Skoro ja zbierałem flagi z myślą na s100 to dlaczego moje zbieractwo ma iść na marne? Pytanie tego samego szczebla.
Są ludzie co grali na światach bez flag a na te z flagami wbijać właśnie tylko po flagi. Sam znam takie osoby

aha czyli dla Ciebie nie liczy się wyrównana rozgrywka tylko to, że masz dużo flag i chcesz sobie je wykorzystać by mieć przewagę nad innymi..
i mówisz, że grałeś na nich tylko z myślą o 100, żeby sobie flagi nazbierać, to odpowiem Ci tylko jedno:
współczuję Ci człowieczku!
 

DeletedUser189632

Guest
Nie gadajcie głupot, że ktoś flag nie ma. To już nawet ja, grając na 96 i 98 tylko dla PP, nabiłem dwie żółte, jedną zieloną i do wszystkich mam czerwone. ;) Naprawdę niewiele trzeba, żeby je zdobyć, jeśli ktoś grałby na setnym na poważnie, to w 2-3 tygodnie zdołałby na pewno uzbierać już fajną kolekcję.

Zagłosowałem na TAK, bo flagi to jedna z niewielu tych "nowych" rzeczy, które wzbogacają grę i wymagają instynktu strategicznego.
 

rotescorp

Szlachcic
Wynik reakcji
4.084
aha czyli dla Ciebie nie liczy się wyrównana rozgrywka tylko to, że masz dużo flag i chcesz sobie je wykorzystać by mieć przewagę nad innymi..
i mówisz, że grałeś na nich tylko z myślą o 100, żeby sobie flagi nazbierać, to odpowiem Ci tylko jedno:
współczuję Ci człowieczku!

Widzę, że masz problem z czytaniem lub też lubisz sobie ubarwiac pewne rzeczy wiec Ci wytłumaczę jak do drewna.
Nie grałem TYLKO dla flag. Napisałem ze grałem z myślą o s100, czyli nie rozdawalem flag na prawo i lewo. Nie wiem ile mam flag ale kolor niebieski nie jest chyba jakaś wybitnie wysoką flaga.

Oczywiście, że chce je sobie wykorzystać. Po to je mam żeby z nich korzystać.
Oczywiście, że chce mieć przewagę nad resztą. Na tym polega ta gra.
Oczywiście, że wyrównana rozgrywka się nie liczy. Nie ma wyrównanej rozgrywki. Zawsze jeden ma więcej czasu niż drugi, lepsza okolice, więcej pieniędzy, więcej defowek, multikont skryptówi innego rodzaju smieci. Nie ma i nie będzie nigdy równości na plemiona.
 

Deleted User - 699765184

Guest
Widzę, że masz problem z czytaniem lub też lubisz sobie ubarwiac pewne rzeczy wiec Ci wytłumaczę jak do drewna.
Nie grałem TYLKO dla flag. Napisałem ze grałem z myślą o s100, czyli nie rozdawalem flag na prawo i lewo. Nie wiem ile mam flag ale kolor niebieski nie jest chyba jakaś wybitnie wysoką flaga.

Oczywiście, że chce je sobie wykorzystać. Po to je mam żeby z nich korzystać.
Oczywiście, że chce mieć przewagę nad resztą. Na tym polega ta gra.
Oczywiście, że wyrównana rozgrywka się nie liczy. Nie ma wyrównanej rozgrywki. Zawsze jeden ma więcej czasu niż drugi, lepsza okolice, więcej pieniędzy, więcej defowek, multikont skryptówi innego rodzaju smieci. Nie ma i nie będzie nigdy równości na plemiona.



Mhm, czyli nici z gry rowny z rownym, chcesz mieć ułatwienie jak dla amatorow? Co w tym za zabawa, kiedy zaczynasz z boostem? Nawet mi się to skojarzylo z pewnym filmem o gladiatorze granym przez Russela Crowe'a ;p. Ja gralem na swiatach od s1 do s37, potem jeszcze wbiłem jednorazowo na s79 wiec flag nie mam. Rzucilem te gre, nie było czasu. Pomyslalem, ze fajnie będzie na s100 popykać z ziomkami, ale skoro mam na starcie wiedzieć, ze w mojej okolicy zapewne pojawi się 20 gości, którzy będą rozwijać się szybciej ode mnie i po krótkim czasie przejma mi wioske (bo nie oszukujmy się, jeżeli gracz potrafi grac, to NIE DA SIE przy takim bonusie z nim wygrac, po prostu cie zajedzie ekonomicznie, bo będzie w stanie zbudować jednocześnie wieksza armie i kopalnie, a wiec rypnie ci w najłagodniejszym wypadku katapultami zanim cokolwiek zrobisz) to szkoda czasu i chyba sobie daruje już zupelnie ta gre. Przynajmniej będę miał więcej czasu na nauke - studiuje dość ciezki kierunek. Takich graczy jak ja jest wielu (wiem, bo chcieli wbic ze mna na ten swiat, ale uzależnili to od paru czynnikow, jak np. brak farmienia i wszelkiego rodzaju boostow z pp - czym flagi sa rownierz).
 

Keymil LoveOrHate

Szlachcic
Wynik reakcji
5.906
za 100 pp mozna kupic 3 flagi w tym niebieską jednak:d mi sie wydaje ze jesli nie bedzie funkcji premium ani tej giełdy to bedzie praktycznie jedyny sposob zeby zarobic :d a wiec flagi bedą tak czy siak:)
i to bylaby najlepsza opcja bo flagi az tak nie pomagają w grze:)
 

DeletedUser167244

Guest
flagi zabiją ten świat, bezsensowna ankieta,.
naprawde dużo graczy stracicie jeśli wprowadzicie te opcje - rozważcie to :)
 

DeletedUser

Guest
Chyba ja napiszę już mega brutalnie, ale trudno:p
Dziwię się, że w ogóle te ankiety istnieją i uważam je za meeeega ogromny ukłon w kierunku graczy starej daty, ponieważ to Wy właśnie okupujecie to forum w zdecydowanej większości i macie okazję wiele ustawień przegłosować pod siebie. Natomiast na chłopski rozum, jest tylko jeden czynnik obiektywny, a jest nim liczba graczy na serwerach. Od kiedy pojawiło się rozróżnienie na nowe i stare światy, od wtedy zdecydowana większość graczy (społeczności plemion) wybiera grę w nowych ustawieniach. Wielokrotnie więcej kont i wiosek! I to na każdym etapie gry, żeby nie było, że zaraz mi wyjedziecie, że tam grają wszyscy dla PP, bo po 3 miesiącach kiedy nie idzie już cokolwiek zarobić, proporcja dalej jest zdecydowanie po stronie nowych ustawień. Niestety, ale gra poszła do przodu, a skoro s100 ma być dla każdego to musicie się pogodzić z tym, że większość woli nowe ustawienia. Także mi osobiście ręce opadają, że dostajecie świat niemal identyczny do swoich światów nieparzystych i nagle wielki płacz, bo będzie farmienie, czy flagi... No ludzie, coś dla Was, coś dla drugiej strony też być musi.

Mi to generalnie zwisa, aczkolwiek zabawa jest przednia.
Zapowiedziałem, że zagram setkę w każdych ustawieniach i się tego trzymam.
 

DeletedUser40095

Guest
Roofi, aż mi się łezka w oku zakręciła kiedy czytałem o tym jaki to biedny jesteś, że Cię gracze zjedzą bo szans z nimi mieć nie będziesz. Nie przejmuj się... jak będą flagi, Ty wystartujesz i flag mieć nie będziesz, to znajdę Cię, przekażę Ci 1000PP i kupisz sobie 30 flag, aby z brutalnymi sąsiadami móc konkurować.

Tak bardziej serio. Ręce opadają. Ludzie piszą o noobach i prosach. Natomiast widzę, że Prosiaczki boją się noobów. Jestem zdziwiony sposobem retoryki przeciwników danych ustawień. Mam wrażenie, że zamierzacie grać Jeden przeciwko wszystkim. Roofi, sąsiad będzie dla Ciebie groźny? Przecież piszesz, że są ludzie, którzy chcą z Tobą wystartować. Jeśli tak jest, to będziecie w miarę blisko siebie - poprosisz kolegów to pomogą. Obudźcie się! Mam dla Was niespodziankę - to jest gra zespołowa. Ja rozumiem, że marzą Wam się miejsca na pierwszych stronach rankingów i niewielka przewaga gracza z flagą jest dla Was ogromną przeszkodą w drodze do tego celu.

Nie wiem jak ta Żaba co ciułała flagi od nie wiem kiedy. Jednak ja postanowiłem się zalogować na S100 w momencie kiedy uświadomiłem sobie, że może tam być naprawdę ciekawa i fajna zabawa. Może niektórzy na plemionach próbują realizować swoje życiowe marzenia. Ja tu jestem dla frajdy i rozrywki. W tym może mi przeszkodzić tylko moje własne plemię (no sorry, ale w piaskownicy jakość zabawy również zależała od tego z kim się bawisz). Z flagami jest większe urozmaicenie gry, a więc zagłosowałem za tym.

Po co jest Roofi na plemionach to jego sprawa ;-)
 

DeletedUser178693

Guest
Jak już coś piszecie, to piszcie z sensem bo odechciewa się tego czytać.

Najpierw było pisanie:

1 "Zróbmy ustawienia jak na starych światach" - Wszyscy zgodnie jak te małpy krzyczą "hura!", przecież zapomniałem, że 95% graczy Polskich Plemion gra od 2008. Wszyscy zgodni w 100%.
Oczywiście nie zapomnę dodać, że tak broniliście się przed nowymi funkcjami PP - a nagle zmieniacie zdania jak Panie.

Teraz pojawią się opcja, gdzie pojedynczy gracze mogą na tym zyskać, więc zaczyna się pisanie:
2 "Urozmaićmy ten świat, niech będa flagi"

No jak to? Wcześniej przecież wszyscy chcieli ustawień jak na starych światach? Co się stało? Czyżby 80% społeczeństwa Plemion to Kobiety i zmieniacie zdania jak rękawiczki? Nie rozumiem tego, ktoś mi to może wytłumaczyć?

To jeszcze nic, teraz zaczyna się najśmieszniejsze - pisanie przez graczy którzy notabene mają po kilka tysięcy tych flag, że
3 "Prosiaki się boją nowych graczy"

Ale jak to? Oni nie boją się nowych graczy, boją się graczy którzy z jakiś względów mają po te kilka tysięcy flag. Teraz też będziecie się tłumaczyć, że Plemiona są niesprawiedliwe bo jedni mają doświadczenie inni nie? Może znowu będziecie "argumentować", że jeden ma więcej czasu a drugi mniej? Co to są za argumenty.? To tak jakbym powiedział, że: mleko musi być białe bo jest od krowy - ma to jakiś sens?

To wyżej to jeszcze nic, teraz zaczyna się pisanie graczy typu Kremito czy innych osób:

4: "Ktoś się przygotował, ktoś zbierał, ktoś na nie zapracowal no to ma i będzie ciut do przodu. "

Co jest śmieszne? Przecież chwile wcześniej napisał, że :
Ja natomiast widzę, że Wam nie chodzi o żadną sprawiedliwość tylko o ustawienia jak najbardziej pod siebie

Przecież jedno drugiemu przeczy. Więc i Ty chcesz ustawienia tylko i wyłącznie pod siebie, bo sobie nazbierałeś flag. To jeszcze nic, przecież wcześniej pisaliście, że świat ma być równy, beż żadnych dopalaczy.

No to jak to?

Są też osoby które piszą:
"Mogliście sobie te flagi pozbierać, mieliście tyle czasu"

Wiesz, to może niech każdy kto do tej pory na światach bez flag je dostanie? Ciekawe, ile dostałbym ich za wbice 36mln pkt? Chyba Wam to nie będzie przeszkadzać - przecież Wy jesteście tacy sprawiedliwi i chcecie, żeby każdy przecież każdy miał po równo.

Zdecydujcie się, czy chcecie flagami bo jak pisaliście "Urozmaicają grę" czy jednak, żeby zyskać przewagę nad sąsiadem. Mi wydaję się, że wybieracie opcję drugą, bo inaczej nie byłoby żadnych pretensji kiedy napisałem, że:

"flagi - czemu nie, ale każdy dostaję taką samą ilość. "

Oburzyliście się, bo przecież Wy biedaki zbieraliście je tyle czasu...:haha:


Skoro mają byc flagi, to ja chce jeszcze opcje za PP. Przecież "mieliśmy czas, żeby się przygotować" Wszyscy się zgadzają? Ciesze się bardzo.


To nie jest tak, że nowi gracze boją się tych Waszych prosów. To Ci prosi boją się tych nowych graczy i chcą szybko zyskać ich kosztem, bo to łatwy łup. Niech teraz jeden z drugim się postawi na miejscu kogoś kto zaczyna grę i wyrzuci go obok osoby która gra już 5lat i ma na start flagę +20 do surka...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser164037

Guest
Polać Virusowi.

Dokladnie tak to wyglada jak pisalem. Niektorzy jaj nie maja aby stanac do rownej walki stad ich szukanie wspomagaczy... Wyladujecie koło takiego CMSa na mapie i bez przewagi flag ani rusz, nie?
 

DeletedUser

Guest
Chyba Wasze rozumowanie ogranicza się do jednego warunku.
Sami o sobie piszecie, ze wielokrotnie przewyższacie poziomem graczy, którzy grają na swiatach z flagami. Biorąc to pod uwagę flagi wyrównaja poziom dając wsparcie noobom. Wasz argument można uznać jedynie wtedy, gdy przyznacie, że światy z fp są na tym samym poziomie co światy stare. Czekam na to wyznanie;)
 

DeletedUser142529

Guest
50% vs 50%
Drugiej tak wyrównanej ankiety nie będzie. Miał być świat dla wszystkich to powinien być bez flag.
Props dla Virusa
 

DeletedUser190957

Guest
Dajcie spokój flagi nie dają takiej przewagi żeby nie wiadomo jak utrudniać grę komuś kto ma gorsze flagi, już w pierwszych minutach gry zdobędziecie swoje pierwsze flagi a jak ktoś będzie miał przewagę 2-3% nad wami to wcale nie zbuduje offa czy karety 2 tygodnie przed wami.
 

DeletedUser191502

Guest
Oczywiście, że NIE. Za dobrze byłoby tym, którzy mają ich sporo. Wielu starych graczy, którzy mieli długą przerwę od plemiona nie ma tego badziewia, więc nie ma sensu z nimi grać. Sam nie jestem w takiej złej sytuacji z flagami, jednak jako że to 100 świat jestem przeciwny takim udziwnieniom.
 

DeletedUser178693

Guest
Chyba Wasze rozumowanie ogranicza się do jednego warunku.
Sami o sobie piszecie, ze wielokrotnie przewyższacie poziomem graczy, którzy grają na swiatach z flagami. Biorąc to pod uwagę flagi wyrównaja poziom dając wsparcie noobom. Wasz argument można uznać jedynie wtedy, gdy przyznacie, że światy z fp są na tym samym poziomie co światy stare. Czekam na to wyznanie;)

Ale słuchaj, odpowiedz mi na jedno pytanie.

Skąd te "nooby" ,mają wziąć te flagi, żeby jak to napisałeś wyrównać poziom? Święty Mikołaj podobno nie istnieje, więc na prezenty raczej nie ma sensu czekać. To Twoje rozumowanie jest takie płytkie, łapiesz mnie za słówka i przekręcasz je, żeby wyszło na Twoje ale proszę Cie - przeczytaj swoją wypowiedź jeszcze raz i zobaczysz jak to wygląda z mojej perspektywy. Nigdy też nie napisałem, że przewyższam poziomem graczy - nie koloryzuj i nie dopisuj czegoś co ode mnie nie padło. Jeżeli padło, to prosiłbym o zacytowanie tego fragmentu.
na s19 zdobywałem ponad 3200wiosek. Mam to konto od 2009r, świat zakończyliśmy w tym roku. Jak myślisz, ile uzbierałbym przez ten czas flag? Uważasz, że gracze z nowych światów mają mieć jakieś bonusy na początek? Z jakiej racji? Skoro gracze którzy zaczynali grę na światach gdzie były już flagi i je ze sobą zabiorą, to niech starzy gracze mają rozbudowaną wioskę w ramach rekompensaty do powiedzmy 600pkt. Ja też grałem dobre 6 lat - i co, teraz mam być jeszcze stratny? Myślisz tylko pod siebie i pod tych którzy to mają. Postaw się w mojej sytuacji. Ty nie masz żadnej flagi ja mam ich tysiące. Dalej wygląda to tak optymistycznie dla Ciebie? Według mnie nie. Obstawiam, że jeżeli byłaby taka sytuacja, to pisałbyś to co teraz ja.
 
Status
Zamknięty.
Do góry