*zakończone* 20 Świat 100 - Ataki na członków plemienia

Ataki na członków plemienia?


  • W sumie głosujących
    624
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser190681

Guest
moim zdaniem jako atak, aby mozna bylo kontrowac i odbijac wioski
 

Doktor Hałs312

Szlachcic
Wynik reakcji
7.975
Normalny atak, rozbiórki kont nieaktywnych, oddawanie wiosek do przeskoku między kontynentami, po co wychodzić z plemienia żeby takie rzeczy robić? Atak na członka plemienia to też atak i niech tak zostanie.
 

DeletedUser

Guest
Normalny atak, rozbiórki kont nieaktywnych, oddawanie wiosek do przeskoku między kontynentami, po co wychodzić z plemienia żeby takie rzeczy robić? Atak na członka plemienia to też atak i niech tak zostanie.

Popieram w 100%. Jeszcze dodam jedną korzyść takiego rozwiązania, ubijanie wrogiego defa, który nie zostanie cofnięty ;)
 

DeletedUser40095

Guest
Po co komu korzyści. Friendly fire on i tyle w temacie. Gracze niech trochę uważają. Jest to pewne ułatwienie w kontrolowaniu plemienia, ale również powoduje, że musimy uważać podczas akcji. We wczorajszej akcji wchodziłem szlachtą jak tylko widziałem, że wioska jest czysta. Reszta offów to były odwiedziny i zero konsekwencji. W momencie kiedy jest to normalny atak, akcja musi być bardziej precyzyjna.
 

Keymil LoveOrHate

Szlachcic
Wynik reakcji
5.906
jakie odwiedziny jestem zszokowany iloscia glosow za odwiedzinami:D moze jeszcze zabroncie atakow na siebie samego :D
znowu hałs dobrze prawi:D chcecie jakies konto rozebrac i co trzeba odchodzic nim z plemienia;D wrog od razu sie rzuci na takie konto
 

DeletedUser165803

Guest
Nie wiem kto to wymyślił całe to odwiedziny :) Szybka rozbiórka konta i nie chodzi o etap 5 wsi a dużo większych :) Utrudnienie sporawe :)
 

DeletedUser181431

Guest
Jestem za odwiedzinami, wyjście z plemienia to żaden problem, a przy akcji ustawienia odwiedzin bywają dosyć pomocne w niektórych sytuacjach.
 

DeletedUser

Guest
takie i takie ustawienia można ciekawie wykorzystać, więc strzeliłem sobie:p
 

DeletedUser18304

Guest
Zagłosowałem na nie. Zdaję sobie sprawę, że utrudniłoby to odbitki, przejmowanie, ubijanie wrogiego deffa, rozbiórki kont itd., ale byłoby też trochę ciekawiej na świecie. Właśnie w związku z rozbiórkami chociażby. :)
 

DeletedUser

Guest
Tak tak. Strzelanie 100 offami w bunkier wroga i przejecie go gdy jeszcze bedzie szlo kilka offów, obstawienie go plemiennym deffem a potem rozbijanie swojego deffa kolejnymi offami współplemieńców. Tego można uniknąć, ale nawet na etapie 500 wiosek znajdzie się jakiś noob, który gdy jest akcja na 22.12 wysle offy ma 23.12 albo pozniej:)
i takie bezsensowne rozwalanie sobie bunkrow plemiennymi offami. Gratuluje, glosujcie za bitwami to dobrze na tym wyjdziecie
 

DeletedUser140910

Guest
Ja tam głosuje na tak ;) Co w plemieniu to zostanie w plemieniu ;), a co do noobów, takie życie..
 

DeletedUser187039

Guest
Widzę, że sami specjaliści się wypowiadają :p
Trochę już siedzę w tym, głównie na froncie.
Nie raz miałem sytuację, w której pojawiała się wiocha, będąca priorytetem do przejęcia. W przypadku ogarniętego plemienia, jest to chyba oczywiste, iż praktycznie od razu zostają wysyłane na nią offy i grube, w celu jak najszybszego przejęcia. Często jest tak, że udaje się zbić popa do 0, a pomimo tego idzie jeszcze sporo ataków od współplemieńców. W momencie kiedy mamy odwiedziny, niczym nie trzeba się przejmować - budujemy murek, bunkrujemy i po robocie. W przypadku ataków sytuacja ta wygląda zdecydowanie gorzej, pozostaje nam bawienie się w uniki i liczenie na to, iż wróg nie wyśle w międzyczasie odbitki.
Jeżeli jedynym waszym argumentem ,,za", są konta rozbiórkowe, to proszę, abyście się nie wypowiadali.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Widzę, że sami specjaliści się wypowiadają :p
Trochę już siedzę w tym, głównie na froncie.
Nie raz miałem sytuację, w której pojawiała się wiocha, będąca priorytetem do przejęcia. W przypadku ogarniętego plemienia, jest to chyba oczywiste, iż praktycznie od razu zostają wysyłane na nią offy i grube, w celu jak najszybszego przejęcia. Często jest tak, że udaje się zbić popa do 0, a pomimo tego idzie jeszcze sporo ataków od współplemieńców. W momencie kiedy mamy odwiedziny, niczym nie trzeba się przejmować - budujemy murek, bunkrujemy i po robocie. W przypadku ataków sytuacja ta wygląda zdecydowanie gorzej, pozostaje nam bawienie się w uniki i liczenie na to, iż wróg nie wyśle w międzyczasie odbitki.
Jeżeli jedynym waszym argumentem ,,za", są konta rozbiórkowe, to proszę, abyście się nie wypowiadali.

Właśnie o tym pisałem. :)
Nieraz grałem na froncie i wiem jak bardzo odwiedziny ułatwiają tam grę. I nie piszcie mi tu o skillu, że jak będę umiał grać to uniknę odbitki, blablabla. Najpierw zagrajcie kilka miechów na solidnym froncie i dopiero się wypowiadajcie. Rozbiórki to akurat najmniej istotna rzecz. Kontem rozbiórkowym można odchodzić, przychodzić, zresztą większość rozbiórek i tak się wyrzuca z plemienia lub na rozbiórki jest osobny człon. Tak jak pisał farmer, wypowiadajcie się jeśli coś o tym wiecie, jeśli mie to zamilczcie. :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry