*zakończone* 04 Świat 100 - Farmienie

Farmienie na świecie?


  • W sumie głosujących
    1.520
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Świat z farmą pozbawiony jest aspektu taktycznego, jest za to wyścigiem o to, kto więcej razy kliknie literkę w AF. Tutaj powinno być bez farmy, ze sprawniejszym wykrywaniem darmówkarzy.
 

DeletedUser

Guest
darmówek też trzeba zabronić?:p
No ludzie się budzą powolutku, zaraz nieograniczone zacznie wygrywać, kozacko;)
 

DeletedUser40095

Guest
Ehh... I tak się okaże, że świat musi mieć nowe funkcje premium, że nie da się zrobić świata bez giełdy... I tyle z tych waszych rozważań.

He... Bizon wspominał o tym, że jesteś niedojrzały, a nie że jesteś słabym graczem. Oczywiście ja uważam, że jesteś słabym graczem i graczem niedojrzałym, który akurat ma duże umiejętności :)
 

DeletedUser132821

Guest
Nie koniecznie, są już skrypty które robią to za Ciebie...

BEZ.

Może mała dyskusja na poziomie, zapraszam.

Ja będę za brakiem farmienia, reszta może być przeciw mi, to tylko dyskusja.

Zargumentujcie mi logicznie co dobrego niesie świat z farmieniem?
 

DeletedUser40095

Guest
Hmm... jak siedzę w pracy to moja gra w plemiona nie ogranicza się do patrzenia na ulatujące sekundy i oczekiwaniu aż będę miał dość surowców na kolejny poziom cegielni.

Jako, że giełda surowce za PP, będzie na 100% to element wypaczający będzie miał mniejszy wpływ.
 

DeletedUser187454

Guest
najlepszą opcją było by wypuszczenie 2 światów z i bez farmienia
 

DeletedUser178693

Guest
Może mała dyskusja na poziomie, zapraszam.

Ja będę za brakiem farmienia, reszta może być przeciw mi, to tylko dyskusja.

Zargumentujcie mi logicznie co dobrego niesie świat z farmieniem?

Ja jestem przeciw, więc nie rozumiem Twojego postu. Mam w Nim szukać jakiegoś drugiego dna, czy o co chodzi?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser189962

Guest
świat z farmieniem- dobrzy będą tylko Ci, którzy mają najwięcej czasu :) To nie jest sprawiedliwe
 

DeletedUser164037

Guest
Hmm... jak siedzę w pracy to moja gra w plemiona nie ogranicza się do patrzenia na ulatujące sekundy i oczekiwaniu aż będę miał dość surowców na kolejny poziom cegielni.

Jako, że giełda surowce za PP, będzie na 100% to element wypaczający będzie miał mniejszy wpływ.

A mi się nadal wydaje, że administracja postawi na przychód z długo grającej dużej ilości graczy (KP MK AF), niż na przychód PP przez pierwszy miesiąc, a potem kaplicę.
 

DeletedUser28034

Guest
Jak żyć bez nieograniczonego dostępu surowców :/
Kto za biedą głosuje?
 

DeletedUser40095

Guest
A mi się nadal wydaje, że administracja postawi na przychód z długo grającej dużej ilości graczy (KP MK AF), niż na przychód PP przez pierwszy miesiąc, a potem kaplicę.

Sugerujesz, że gracze, którzy wydają kilkanaście tysięcy PP (albo i kilkadziesiąt tysięcy, czy kilkaset tysięcy) na surowce nie kupują KP i MK? AF jest tani jak barszcz, od miesięcy nie farmię a nadal go subskrybuję. Tylko będą mieli ogromny zarobek na starcie...
 

KACZELNIK

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.653
świat z farmieniem- dobrzy będą tylko Ci, którzy mają najwięcej czasu :) To nie jest sprawiedliwe

Jakby wszyscy mieli te same strategie farmienia to może i tak. Ale farmienie to tylko i aż matematyka, nie każdy potrafi. Jak ktoś jest za głupi by liczyć i uważa, że to niesprawiedliwe, że ktoś potrafi to jednak żaden argument. Nauczcie się liczyć to pogadamy.
 

DeletedUser184923

Guest
A może zrobicie ustawienia podobne do np św 69 gdzie świat był miodzio, fajnie się grało;)
 

BHAK

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
546
świat z farmieniem- dobrzy będą tylko Ci, którzy mają najwięcej czasu :) To nie jest sprawiedliwe

Przynajmniej będą farmili o tych porach co im będzie odpowiadało, a nie jak na św. bez farmienia, gdzie trzeba wstawać w nocy o określonej minucie, żeby kolejny p eco zbudować, albo wstawać w nocy i patrzeć czy sąsiad śle na mnie szlachtę, bo wiosce mam tylko 300 chlopa i 100 mieczy, nie mowiac o darmowkach, ktore robia duużą różnice.

Pozatym plemiona to gra, więc wolę pograć od startu (pofarmić barbki czy wyczyścić sąsiadów) a nie uzależniać moje logowania od tempa przyrostu surki....
 

DeletedUser132821

Guest
Przynajmniej będą farmili o tych porach co im będzie odpowiadało, a nie jak na św. bez farmienia, gdzie trzeba wstawać w nocy o określonej minucie, żeby kolejny p eco zbudować, albo wstawać w nocy i patrzeć czy sąsiad śle na mnie szlachtę, bo wiosce mam tylko 300 chlopa i 100 mieczy, nie mowiac o darmowkach, ktore robia duużą różnice.

Pozatym plemiona to gra, więc wolę pograć od startu (pofarmić barbki czy wyczyścić sąsiadów) a nie uzależniać moje logowania od tempa przyrostu surki....

miałem z 5x top1 na sw bez farmy i jakos na budziki nigdy do eko nie wstawałem.

Liczy sie po prostu dopasowanie wszystkiego, a na farmie mozna miec topke bedac nupem, wiem to sam na swoim doswiadczeniu, miałem top1 bez problemu bo po prostu wyrobilem sobie tylko perfekcyjny schemat farmienia, a w pozostalych aspektach byłem sredniakiem.

Widzę zostana zakapiory co im sprawia frajde wysłac głupi atak na barbe i sie tym jaraja "ze cos zrobili a nie czekaja az surka przyrosnie na eko"

Fakt do etapu jakis 5 wiosek swiaty z farmieniem sa fajniejsze, ciekawsze, ale pozwalaja dużo łatwiej odskoczyc okolicy, bez farmy juz trzeba naprawde wszystko zrobic dobrze zeby nawet paru sredniaków ograć i wyjsc na tym bardzo dobrze.

Uwazam wiec ze farm jest za prosta na etapie paru wsi, a potem za bardzo monotonna, to klikanie af jest dnem, ciagle to samo, rutyna, niczego sie nie uczymy, nie uzywamy mózgu, to rutyna, na ktorej nie zarabiamy = kompletna strata czasu ;)

uzyjcie czasem plemion jako dziwnego miejsca do rozwoju samego siebie ;d
mozecie porzadzic ludźmi, pocwiczyc swoje wlasne cechy, albo poryc sobie jak ja banie taktykami perfekcyjnymi.

to chyba na tyle ode mnie hej :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry