*zakończone* 16 Świat 100 - Wioski bonusowe

Wioski bonusowe?


  • W sumie głosujących
    644
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Czekałem na tę ankietę;)
Nowe wioski bonusowe, tego mi brakowało na s78 do ideału;)
 

DeletedUser138399

Guest
Zawsze były wioski bonusowe to teraz niech będzie świat bez nich :) OldBear trzymaj się!
 

DeletedUser132821

Guest
Czekałem na tę ankietę;)
Nowe wioski bonusowe, tego mi brakowało na s78 do ideału;)

Po co ci to?
Wprowadza to zamieszanie na wiekszych kontach, zwiekszenie ilosci grup wiosek etc jesli chcemy dobrze wykorzystac potencjal bonusow, a tak naprawde nie o to sie rozchodzi w tej grze aby sie bawic w takiej cos jak zwiekszona zagroda 10% ;d

fakt bonusowe 30% do surki sa spoko, chyba jako jedyne, no i moze koszarki wtedy wstawiamy je do defowke i nie musimy tworzyc nowych grup, reszta zbedna.
 

Keymil LoveOrHate

Szlachcic
Wynik reakcji
5.906
oczywiscie ze nowe:D zawsze jest ciekawiej z takimi wioskami:D choc te 100% np do drewna strasznie mnie denerwują gdy mam taką wioske:D nie lubiie jak mi sie spichlerz przelewa:D
no i bedzie lepiej farmic:D taka wioseczka na początku z bonusem do drewna blisko albo zelaza raj:D
 

DeletedUser

Guest
Po co ci to?
Wprowadza to zamieszanie na wiekszych kontach, zwiekszenie ilosci grup wiosek etc jesli chcemy dobrze wykorzystac potencjal bonusow, a tak naprawde nie o to sie rozchodzi w tej grze aby sie bawic w takiej cos jak zwiekszona zagroda 10% ;d

fakt bonusowe 30% do surki sa spoko, chyba jako jedyne, no i moze koszarki wtedy wstawiamy je do defowke i nie musimy tworzyc nowych grup, reszta zbedna.

W wioskach +10% zagrody robię sobie OFFy z dużą ilością taranów na bunkry
W wioskach z bonusem do surki robię sobie wioskę na bicie monet
w wioskach z bonusem na warsztacie rekrutuję zagrodę katek z ogniem

I od razu jest ciekawiej:p
 

DeletedUser187225

Guest
W wioskach +10% zagrody robię sobie OFFy z dużą ilością taranów na bunkry
W wioskach z bonusem do surki robię sobie wioskę na bicie monet
w wioskach z bonusem na warsztacie rekrutuję zagrodę katek z ogniem

I od razu jest ciekawiej:p


omg ale n4p =.= ciekawe czy przy 100 czy 1000 wiosek bedziesz tak sobie siedzial caly dzien, nie jadl nie pil nie pracowal tylko siedzial przed kompem i trzymal taki porzadek w wioskach xD wioska z surkami na monety xDDDDDDDDDD wiekszej glupoty dawno nie slyszalem xD
 

BHAK

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
546
omg ale n4p =.= ciekawe czy przy 100 czy 1000 wiosek bedziesz tak sobie siedzial caly dzien, nie jadl nie pil nie pracowal tylko siedzial przed kompem i trzymal taki porzadek w wioskach xD wioska z surkami na monety xDDDDDDDDDD wiekszej glupoty dawno nie slyszalem xD

Od czego jest MK i szablony (ktore samemu sie pisze?) xDDD
 

DeletedUser140914

Guest
W wioskach +10% zagrody robię sobie OFFy z dużą ilością taranów na bunkry
W wioskach z bonusem do surki robię sobie wioskę na bicie monet
w wioskach z bonusem na warsztacie rekrutuję zagrodę katek z ogniem

I od razu jest ciekawiej:p

i kto tu idzie na łatwiznę, a przecież świat miał być bardziej trudny i wymagający, aha dotyczy to tylko tych parametrów które Ci odpowiadają ... ;/
 

DeletedUser132821

Guest
W wioskach +10% zagrody robię sobie OFFy z dużą ilością taranów na bunkry
W wioskach z bonusem do surki robię sobie wioskę na bicie monet
w wioskach z bonusem na warsztacie rekrutuję zagrodę katek z ogniem

I od razu jest ciekawiej:p

Mistrzu 10% zagrody jest spoko ale tak jak pisałem wymaga dodatkowych grup wiosek do MK, bałagan jest większy jak chcesz utrzymac profeske, do tego masz bonus do pojedynczego eko co przelewa spichy i trzeba bawic sie w przesylanie surki do innych wsi i wymiany na rynku, co uwazam ze zajecie dla "farmiących", mnie to np nie kreci, bo to monotonnia.


bonus do surki to bicie monet? ;dd
ty no czasem mozna tak tego uzyc ale jako glowne przeznaczenie? ;dd

Widać po tobie wielkie zaawansowanie.
 

DeletedUser181932

Guest
Mistrzu 10% zagrody jest spoko ale tak jak pisałem wymaga dodatkowych grup wiosek do MK, bałagan jest większy jak chcesz utrzymac profeske, do tego masz bonus do pojedynczego eko co przelewa spichy i trzeba bawic sie w przesylanie surki do innych wsi i wymiany na rynku, co uwazam ze zajecie dla "farmiących", mnie to np nie kreci, bo to monotonnia.


bonus do surki to bicie monet? ;dd
ty no czasem mozna tak tego uzyc ale jako glowne przeznaczenie? ;dd

Widać po tobie wielkie zaawansowanie.

Dajesz przesył surków w MK czy jak to się tam nazywa i nic Ci się nie przelewa.
A do czego użyć bonusu do surek?;p
Zawsze do klepania monet więc nie widzę w czym to zdziwienie...
 

DeletedUser

Guest
Mistrzu 10% zagrody jest spoko ale tak jak pisałem wymaga dodatkowych grup wiosek do MK, bałagan jest większy jak chcesz utrzymac profeske, do tego masz bonus do pojedynczego eko co przelewa spichy i trzeba bawic sie w przesylanie surki do innych wsi i wymiany na rynku, co uwazam ze zajecie dla "farmiących", mnie to np nie kreci, bo to monotonnia.


bonus do surki to bicie monet? ;dd
ty no czasem mozna tak tego uzyc ale jako glowne przeznaczenie? ;dd

Widać po tobie wielkie zaawansowanie.

No chyba bonus 30% więcej każdej surki i bonus do gliny w sumie również, najlepiej wykorzystać jako wioskę deff i do bicia monet?:p
Ja tam flagi do rekrutacji trzymam na powiększonych zagrodach i przez to rekrutują się równie szybko co zwykły OFF i regularnie biją co akcja.
Nie chcę się specjalnie spinać, każdy ma swoją taktykę;) Po prostu mnie zjedziesz i tyle:p
 

DeletedUser140914

Guest
a moim zdaniem powinny być stare, 100% do surki to już przesada
 

DeletedUser128194

Guest
Jak dla mnie świat 72 był prawie idealny a jak do tego dodać doskonałość czyli 500 pól szlachta dominacja nad światem do zwycięstwa Barby do 2.5k tak żeby wszyscy się nie zabierali za wioski 6katne to skłoni do rejestracji większą ilość graczy i będzie fun bo mapka szybko się zapełni .i do tego brak morali to nie będzie warzyw więc zostanie elita..
 
Status
Zamknięty.
Do góry