*zakończone* 04 Świat 100 - Farmienie

Farmienie na świecie?


  • W sumie głosujących
    1.520
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser189962

Guest
Przy prędkości 1, wyobrażacie sobie świat bez farmienia i z giełdą?

Gratuluję osobom głosującym na świat bez farmienia. Iście sprawiedliwy, gdzie surowce na rynku będą odgrywały kluczową rolę, szczególnie przy prędkości 1.

W 2-3 dni pałac?


Z farmieniem będzie tak samo :)
 

DeletedUser135245

Guest
S100 bez farmienia?
Nie wyobrażam tego sobie.

Czy w tej ankiecie rzeczywiście biorą udział same Noby czy dzieci w wieku przedszkolnym, gdzie za każdym razem chcąc włączyć kompa pytają o zgodę rodziców?

Masakra :)
 

DeletedUser135245

Guest
Na 70 świecie pokazałeś w retkach jaki jest z Ciebie 'dorosły' gracz.

Pokaże i na kolejnym jeśli przyjdzie się nam w końcu zmierzyć, bo wiesz... samo "bla, bla" w przeciwieństwie do ciebie jakoś mało mnie rajcuje ;)
 

DeletedUser18304

Guest
Przy prędkości 1, wyobrażacie sobie świat bez farmienia i z giełdą?

Gratuluję osobom głosującym na świat bez farmienia. Iście sprawiedliwy, gdzie surowce na rynku będą odgrywały kluczową rolę, szczególnie przy prędkości 1.

W 2-3 dni pałac?
Magister plemion a nie wie, ile czasu budują się budynki? Ratusze, kuźnie, rynki? :O

A w ogóle to dziękuję za gratulacje. Przy głosowaniu nie wiedziałem, że będzie x1. :(
 

DeletedUser156946

Guest
mądre słowa jakubie. tak naprawde swiata z farmieniem dobrze obsadzonego nie było bardzo dawno. bo mało kto teraz je wybiera przez funkcje premium a tutaj zapewne ich nie bedzie a wiec byłoby wreszcie ciekawie:D i skoro wiele osob dawno nie gralo i chce wrocic do plemion to watpie zeby ogarneli od razu swiat bez farmienia;d

Przt prędkości 1 świat bez farmienia to śmieć świata. Kto wytrzyma dwa miesiące(albo trzy) na przejęcie wioski? Już nie wspomnę że tak na prawdę gra zacznie sie po około pół roku
 
Wynik reakcji
450
Magister plemion a nie wie, ile czasu budują się budynki? Ratusze, kuźnie, rynki? :O

A w ogóle to dziękuję za gratulacje. Przy głosowaniu nie wiedziałem, że będzie x1. :(

No tak, nie zauważyłem braku opcji premium :) To w 2-3 dni może i nie...ale zakładając włączoną budowę non stop, w miarę szybko pójdzie.

Czy będzie głosowanie w sprawie giełdy, czas pokaże, mnie osobiście nie chce się wierzyć.
 

DeletedUser132821

Guest
wg mnie zalozenia odnosnie szybkoscia swiata 1.0 sa złe.

bo jesli wybierzemy brak farmienia powinnismy automatycznie podniesc szybkosc serwera, nie mowie ze od razu do 2.0, ale na np 1.6

opcje premium giełby i inne uwazam za wogle niegodne dyskusji, to ma byc s100, tu maja grac najlepsi, dajmy ustawienia które to pozwolą pokazać, a nie to kto ile wysiedzi oporowo przy farmieniu nieograniczonym, czy kto ile wpakuje kasy.

keymil nie to że cos ale tak chcesz tego farmienia, a nie szkoda ci kolejnych miesiecy swojego zycia?
Chyba ze nie zdajesz sobie z tego sprawy jak to ucieka.

Ten świat powinien być dla ludzi którzy umieją juz grać, to ma być rzeź, mysle ze brak farmienia wyrówna stawke i zwiekszy wpływ myslenia, to idealne w moim uznaniu w tego typu grze.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Keymil LoveOrHate

Szlachcic
Wynik reakcji
5.906
przeciez ty masz mi farmic :) wtedy co na specku gralismy razem szybko odpusciles a wiec musisz sie zrewanzowac :p ewentualnie browara na bohemie postawic :)
 

DeletedUser132821

Guest
przeciez ty masz mi farmic :) wtedy co na specku gralismy razem szybko odpusciles a wiec musisz sie zrewanzowac :p ewentualnie browara na bohemie postawic :)

Już wtedy poczułeś ze choc moze i jak mi sie chce to cos wyfarmiam to mi sie nie chce ;)

To gryzie mie banie dosc mocno ;)

Wiesz dobrze ze na farmienie nie wejdę, nawet jesli bedzie ograniczone ;d
 

DeletedUser

Guest
hahaha bardzo dobre:p
Jak ktoś nie chce farmienia to niech nie farmi:D
 

Keymil LoveOrHate

Szlachcic
Wynik reakcji
5.906
no wiem wiem :) niestety :-( ja nie zamierzam rok grac :) topke aby zdobyc na troche pozniej chce plemie do wygranej doprowadzic a nie bic sie non stop o topke
 

rotescorp

Szlachcic
Wynik reakcji
4.084
Pofarmiłby coś :)
Dawno tego nie robiłem. Ciekawe czy jeszcze pamiętam do czego służy AF hahaha
 

DeletedUser132821

Guest
no wiem wiem :) niestety :-( ja nie zamierzam rok grac :) topke aby zdobyc na troche pozniej chce plemie do wygranej doprowadzic a nie bic sie non stop o topke

no spko, kazdy robi to co lubi, ja farmic nie lubie po prostu i chyba wiesz czemu ;d
 

Dżobi

Szlachcic
Wynik reakcji
6.350
Zdecydowanie NIE przewidujemy dwóch światów 100.
Natomiast nie da się ukryć, że aby pomieścić większą liczbę graczy świat musi mieć prędkość 1 (bo np. prędkość 2 oznacza automatycznie 2 razy mniejszy limit kont). Dlatego ja osobiście opowiadam się za światem z farmieniem, bo brak farmienia + prędkość 1 może być jednak kombinacją ciężką do przełknięcia.

Nie bardzo rozumiem ten argument. Na s47 była prędkość x2 i mapa była zapełniona od k1 do k99
 

KACZELNIK

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.630
no spko, kazdy robi to co lubi, ja farmic nie lubie po prostu i chyba wiesz czemu ;d

Ale na światach z farmą nie trzeba farmić, wystarczy być wytrwałym i grać do końca. Nie każdy musi być w topce, kto chce bardziej pomóc plemieniu, bo po to się farmii, to to robi. Kto nie chce to po prostu ma mniej wiosek i offów. Na 82 znam wielu graczy, co farmią od czasu do czasu lub wcale, ale na froncie robią swoje.

To gra drużynowa, wygrywa współpraca.
 
Status
Zamknięty.
Do góry