*zakończone* 12 Świat 100 - Flagi

Flagi?


  • W sumie głosujących
    1.135
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

JoseG18

Szlachcic
Wynik reakcji
2.055
nie, 0 promocji dla skoczków, co skaczą po swiatach i nazbierali sobie flag, sam mam kilka ale na nie, wyrównujemy szanse miedzy tymi co skaczą po światach a tymi co nie grali jakiś czas;)
 
Wynik reakcji
1.062
Czyli rozumiem, że świat już wybrany z farmieniem.
Flagi? przecież to jest istny wspomagacz dla graczy, który wcześniej już grali na światach z farmieniem i mają już je nabite a co z innymi graczami, bezsensowna ankieta. No chyba, że dacie 100% flag mi to byłby dobry deal dla mnie.

oczywiście za darmo.
 

DeletedUser

Guest
Mam dobre konto gdzie jest mnóstwo flag.
Ale zdecydowanie jestem na nie.!
 

DeletedUser

Guest
Mam nadzieję, że cokolwiek ciekawego będzie w tych ustawieniach:p
A nie że Nasze wioski, Wasze wioski i klinujemy przez 5 lat...
 

Lubieżny Mietek

Zwiadowca
Wynik reakcji
204
nie, 0 promocji dla skoczków, co skaczą po swiatach i nazbierali sobie flag, sam mam kilka ale na nie, wyrównujemy szanse miedzy tymi co skaczą po światach a tymi co nie grali jakiś czas;)

"Nie znam się ale się wypowiem"

Poteżną ilość flag zdobywa się grając długo na jednym serwerze.
Wiem coś o tym mając prawie 15kk pkt na s84.
Skacząc po serwerach to tych flag guzik nazbierasz.
 

DeletedUser18304

Guest
Zagłosowałem za tak, bo chciałbym sobie pograć z flagami, ale faktem jest, że narobiłem kont na wszystkich światach, klepałem zlote odznaki w eventach i nie tylko, w dodatku wymieniałem się od dawna, więc mam sporą kolekcję. ;)


"Nie znam się ale się wypowiem"

Poteżną ilość flag zdobywa się grając długo na jednym serwerze.
Wiem coś o tym mając prawie 15kk pkt na s84.
Skacząc po serwerach to tych flag guzik nazbierasz.

Jak się nie potrafi, to się nie zdobywa. :p
2 błękitne, 3 niebieskie, 37 zielonych, 60 żółtych, 100 bordowych, 350 brązowych - a to tylko na monety i surowce.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Na nie, flagi będą niesprawiedliwe dla tych co powracają po przerwie i nie mają żadnych flag z wcześniejszych światów.
 

DeletedUser183387

Guest
Flagi są fajne. Szczególnie po evencie, kiedy zakłada się podwójną flagę i klepie monety :] Faktycznie, trochę nierówna jest przez nie rozgrywka, ale wbicie mocnych flag to wyzwanie i nie jest to tak łatwo zrobić.

To trochę podobny system do poziomów w league of legends czy też w innych grach w których aktywność pomaga, ale są to raczej małe bonusy. Zauważcie, że każdy kolejny poziom to 3x więcej flag do uzbierania, dlatego zielone flagi ma prawie każdy a na przykład niebieskie lub szczególnie wyższe to rzadkość. Dlatego to nie jest aż tak niesprawiedliwe, nieaktywni gracze mają tylko odrobinę mniejsze bonusy.

Poza tym, to przyspieszy grę.
 

Lubieżny Mietek

Zwiadowca
Wynik reakcji
204
Zagłosowałem za tak, bo chciałbym sobie pograć z flagami, ale faktem jest, że narobiłem kont na wszystkich światach, klepałem zlote odznaki w eventach i nie tylko, w dodatku wymieniałem się od dawna, więc mam sporą kolekcję. ;)




Jak się nie potrafi, to się nie zdobywa. :p
2 błękitne, 3 niebieskie, 37 zielonych, 60 żółtych, 100 bordowych, 350 brązowych - a to tylko na monety i surowce.

Gdybym powiększył sobie poziomy flag jakie posiadam w kolorze szarym, brązowym czy czerwonym(a licze je w setkach, czasem tysiącach) to czarne by mi się pojawiły prawie w każdej możliwości doboru flagi ;)
 

DeletedUser188424

Guest
Bizon chciałby wszystko za darmo i wszystko mu nie pasuje, zaś standard.

Flagi byłyby ok ^
 
Wynik reakcji
1.062
Honorato, jak można dać flagi na świecie setnym, w którym zagra pełno tysięcy graczy, którzy nie mają flag, bo grali na innych typach świata.
Przecież ta ankieta to istne nieporozumienie.

To tak jakbyś poparła abym ja ruszył z 2 wioskami maksymalnie rozbudowanymi.
 

Generał Artur

Miecznik
Wynik reakcji
118
Choć mam sporo flag tych dobrych i słabszych, to jednak dałem opcje bez flag, uważam że taka gra jest bardziej sprawiedliwa :)
i w ogóle bez sensu jest z flagami ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry