*zakończone* 04 Świat 100 - Farmienie

Farmienie na świecie?


  • W sumie głosujących
    1.520
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

JoseG18

Szlachcic
Wynik reakcji
2.055
Zdecydowanie NIE przewidujemy dwóch światów 100.
Natomiast nie da się ukryć, że aby pomieścić większą liczbę graczy świat musi mieć prędkość 1 (bo np. prędkość 2 oznacza automatycznie 2 razy mniejszy limit kont). Dlatego ja osobiście opowiadam się za światem z farmieniem, bo brak farmienia + prędkość 1 może być jednak kombinacją ciężką do przełknięcia.

Widzę, że wszyscy przyjeli to że tak musi być i koniec, ale ja za bardzo tego nie rozumiem;)
Na świecie z farmieniem w początkowym okresie serwery strasznie dostaną bo codziennie będzie pewnie lekko w mln ilość rozkazów samych farm, no to trzeba do zmodyfikować prędkością. Na świecie bez farmy odpada ten problem, jedyne komendy jakie będą to klikanie w wojsko/budyki, które też są na świecie z farmieniem. To dlaczego świat bez farmienia nie może mieć chociażby prędkości w okolicach 1,5?

w ankiecie wygrywa bez farmy ale w komentarz jednak wiecej zdecydowanie osob jest za farmieniem bo nie wyobraza sobie bez tego gry:D
o dziwo przewaga bez farmienia rosnie mimo wiadomo ze juz predkosc bedzie 1:D ale chyba nie mamy o co sie martwic kmic powiedzial ze nie musi sie wzorowac na ankiecie i pusci z farmieniem:D

Bo większość ludzi woli po prostu oddać głos a nie spierać się z ludźmi co startują co kilka światów albo twierdzą że 3 minuty co godzine to juz nie jest bycie dostępnym 24/7 ;)

Nawet jak będzie prędkość 1, to ja nadal jestem za brakiem farmienia(chociaż wolałbym żeby bylo np. 1.5) :cool:
 

DeletedUser167670

Guest
kmic fajnie kręci,zaklada kijową ankiete a w trakcie jej trwania dodaje ze predkosc bedzie 1,czyli już z góry nam pokazuje wynik ankiety który nie jest zależny od naszych głosów,brawo kmic ! dymaj dalej
 

KACZELNIK

Rycerz
Wynik reakcji
2.157
świat bez farmienia to byłby lepszy pomysł gdyż 1. nie trzeba kupować pp a nie każdy może sobie na to pozwolić a 2. bardziej liczy się strategia a o to chodzi w specyfice tej gry

Brak obowiązku kupowania surowców za pp, jak i strategia odnoszą się też do światów z farmą. Jedyną znaczącą różnicą jest to, że na światach z farmą w topce siedzą gracze, którzy mają lepszą strategię farmienia i czas na jej realizację, światach bez farmy ten pewnie najważniejszy skill odchodzi.
Darmy dotyczą obu rodzajów światów.
 

DeletedUser158592

Guest
Ta ankieta wg jest bez sensu ... To tak jakby na Oktoberfest zabronic piwa albo góra 2 na osobę . Sensem tej gry jest farmienie surowców i dalsze ich wydawanie ...
 

Lonsdale..

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
272
kmic fajnie kręci,zaklada kijową ankiete a w trakcie jej trwania dodaje ze predkosc bedzie 1,czyli już z góry nam pokazuje wynik ankiety który nie jest zależny od naszych głosów,brawo kmic ! dymaj dalej

Hah sama prawda!

--------------------------------------------------------------

Ta ankieta wg jest bez sensu ... To tak jakby na Oktoberfest zabronic piwa albo góra 2 na osobę . Sensem tej gry jest farmienie surowców i dalsze ich wydawanie ...

i nabijanie rabusi za pomocą boota ;>
 

DeletedUser

Guest
Się spinacie o to czy z farmą czy bez.. Dlatego jest też opcja z ograniczonym farmieniem i dla mnie jak najbardziej sluszna ;3 Dlatego to zaznaczyłem ;3
 

DeletedUser167670

Guest
Niech już to lepiej zamyka jak z góry jest już przesądzone ze farmienie,po kiego chuya wgl on załozyl ta ankiete? Zebyscie chociaż chwile pomysleli że macie tu jakąs wladze i decydować mozecie? Smieszne xD
 

DeletedUser177336

Guest
... Sensem tej gry jest farmienie surowców i dalsze ich wydawanie ...

Dla mnie sensem tej gry jest interakcja pomiędzy graczami a nie z barbarkami ...ale co kto lubi, mi szkoda czasu na barbarki a dla Graczy mam serce i topór w dłoni ;) ...a jak z tą opcja hodowli tulipanów ...kiedy wprowadzicie ?
 

DeletedUser

Guest
gdyby zależało im na kasie to byłyby funkcje premium, a tu zaskoczenie, że jednak nie.
No chyba, że przyjdzie z Niemiec info odpowiedniej treści:p
 
Wynik reakcji
1.062
oczywiste jest to, że jak wyjdzie świat z farmieniem, to Ci 'lepsi' oczywiście bedą udawać, że będą farmić, w rzeczywistości przeleci im to skrypt całą stronę w af - oni po prostu bedą używać skrypt co 10-15 minut, nabiją 50 k grabieżcy podczas 500 razy kliknięcia w srkypt, za taką grę dziękuje.
 

DeletedUser167670

Guest
gdyby zależało im na kasie to byłyby funkcje premium, a tu zaskoczenie, że jednak nie.
No chyba, że przyjdzie z Niemiec info odpowiedniej treści:p

Info jest napewno,a wam sie dalej wydaje że cos macie tu do gadania. Napisał że ankiety nie musza pokryć sie z rzeczywistoscią,przy tej już z góry potwierdzone że farmienie chociaż daleko za nie farmieniem,z resztą będzie to samo.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Keymil LoveOrHate

Szlachcic
Wynik reakcji
5.944
oczywiste jest to, że jak wyjdzie świat z farmieniem, to Ci 'lepsi' oczywiście bedą udawać, że będą farmić, w rzeczywistości przeleci im to skrypt całą stronę w af - oni po prostu bedą używać skrypt co 10-15 minut, nabiją 50 k grabieżcy podczas 500 razy kliknięcia w srkypt, za taką grę dziękuje.

przeciez takie farmienie jest bez sensu chcą sobie nabijac odznaczenie grabiezcy to prosze bardzo ja wole wyfarmic wiecej surki :D farmiac nawet poprzez C:D
 

DeletedUser

Guest
No ja liczę na te funkcje premium, bo chętnie poczytam ten płacz na forum niepokonanych plemion hehe:p
a co do skryptu to już od dawna nie działa, no chyba że macie coś nowego:p
 
Status
Zamknięty.
Do góry