*zakończone* 04 Świat 100 - Farmienie

Farmienie na świecie?


  • W sumie głosujących
    1.520
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Tyle ze pamietajcie wybierzecie farmienie bedzie predkosc ponizej 1 albo 1.25 pewnie , a jak nei bedzie farmienia to mysle ze 2 bedzie. :)
 

DeletedUser

Guest
Tyle ze pamietajcie wybierzecie farmienie bedzie predkosc ponizej 1 albo 1.25 pewnie , a jak nei bedzie farmienia to mysle ze 2 bedzie. :)

I co w związku z tym? Tak, jesteśmy tego świadomi, że na prędkości x2 nie będzie farmingu a na farmingu nie będzie prędkości x2. To chyba logiczne, choć na francuskich plemionkach co drugi świat ma giełdę, prędkość x2, multum barb i nieograniczone farmienie.:)
 

DeletedUser167670

Guest
Brak farmienia. Z farmieniem sa nierówne szanse z ludzmi bez życia co klikają 24/7h wysylając 20 tys ataków dziennie,ci którzy wbiją raz na 2/3h też chcą pograć na równi ;)
 

DeletedUser167670

Guest
Z farmieniem to zazwyczaj wygrywa nie ktos kto umie i gra ale ktos kto umie i FARMI NON STOP,szanse powinny być równe a nie żeby nawet w takiej grze wygrywał ten kto siedzi i klika caly dzien i noc ;x

Np. ja jak i wiele innych graczy chce konkurowac z dobrymi,a nie ludzmi którzy powinni sie leczyć ;)
 

DeletedUser167856

Guest
Dałem z farmieniem - bo światy bez farmy są:
- za szybkie
- przyciągają zbyt wielu "prosów" a co za tym idzie oszustów

Poza tym setny to jubileusz, wypada, żeby było klasycznie. No i jest już 99 bez farmienia, dwa pod rząd to przesada. Trzeba dać się wykazać innym ekipom bo na światach bez farmy startują w 70% Ci sami ludzie w różnych lub nawet tych samych składach przez co nie tylko wieje nudą, ale i często dyplomacja jest poustawiana przez stare zatargi.
 

Keymil LoveOrHate

Szlachcic
Wynik reakcji
5.944
mądre słowa jakubie. tak naprawde swiata z farmieniem dobrze obsadzonego nie było bardzo dawno. bo mało kto teraz je wybiera przez funkcje premium a tutaj zapewne ich nie bedzie a wiec byłoby wreszcie ciekawie:D i skoro wiele osob dawno nie gralo i chce wrocic do plemion to watpie zeby ogarneli od razu swiat bez farmienia;d
 
Wynik reakcji
1.062
89 świat był bez farmienia i bez funkcji premium nowych, dokładnie rok temu.
byłem tam chwilę na copie i wiele, wiele graczy używało skryptu, który za nich farmi tzn klika literki w AF, zapewne nielegalne.
Dzięki temu gracze farmili ponad kilkadziesiąt tyś wisoek dziennie po niespełna miesiącu.
Jak można takie coś popierać.
 

KACZELNIK

Rycerz
Wynik reakcji
2.156
Głosowałem za nieograniczonym. Ale po cichu liczę, że będzie bez farmy i będę miał wolną wiosnę ;)

Bez farmy to jedynie przy prędkości około 4, ale na zwykłym świecie nie ma co na to liczyć...
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser188424

Guest
89 świat był bez farmienia i bez funkcji premium nowych, dokładnie rok temu.
byłem tam chwilę na copie i wiele, wiele graczy używało skryptu, który za nich farmi tzn klika literki w AF, zapewne nielegalne.
Dzięki temu gracze farmili ponad kilkadziesiąt tyś wisoek dziennie po niespełna miesiącu.
Jak można takie coś popierać.

Dlatego Bizon zostań na światach bez farmy. :)
Światy z farmą są dużo bardziej dynamiczne i szybciej się rozwijają niż te bez niej. ;p

Poza tym patrząc po cyklu wydawania światów, wypadałoby na świat z farmą, gdyby nie fakt że decyzje podejmują decyzje w tym przypadku, a szkoda.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry