rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser153746

Guest
wiesz najgorzej jak ludzie nie mogą znieść porażki i wbijaja na inne konta..

funny ty też swiety nie jesteś "Karol jak tam twoje offy" oj tam :D zawsze mi gadają "nie denerwuj się" no i dobra nie zamierzam
 

DeletedUser187391

Guest
wiesz najgorzej jak ludzie nie mogą znieść porażki i wbijaja na inne konta..

funny ty też swiety nie jesteś "Karol jak tam twoje offy" oj tam :D zawsze mi gadają "nie denerwuj się" no i dobra nie zamierzam

Ja tak gadałem, wiec nie spinaj do funego bo racji nie masz a jak zwykle wiele do powiedzenia.
 

DeletedUser182378

Guest
Z tego co widzę jest kościół w dodatku paczki + morale, więc raczej będziesz musiał się męczyć do samego końca jak trafisz na nachalnych graczy co będą cały czas zaczynać od nowa i tak dalej xD Przynajmniej tak miałem na ten ostatniej 2 dniowej pisałem żeby MainSin tam zmieniła te ustawienia z lekko ale oczywiscie nie po co xD

O to chodzi :)
 

DeletedUser153746

Guest
Paczki rozumiem kościół też w sumie rozumie żeby utrudnić grę i aby trwało to dłużej - spoko, ale morale to bez sensu przecież na takiej rundzie ;)

jak to bez sensu.. musisz walnąc 20 offów na niskomoralowca bo przecież morale.. i deff i lk :d Pamietam jak mnie eddino wkurzał ;d
 

DeletedUser189275

Guest
każdy ma coś na sumieniu , a to , że ktoś omija regulamin to tylko i wyłącznie na własną odpowiedzialność i ryzyko. :)
 

poxop

Szlachcic
Wynik reakcji
3.117
każdy ma coś na sumieniu , a to , że ktoś omija regulamin to tylko i wyłącznie na własną odpowiedzialność i ryzyko. :)

ja nie mam :p nigdy nie kantowalem na sp ;d

swoja droga, wbilem sie na rundke z myoku przywitac, i dostalem darmowe 300pp za "szybko rozwoj". I po co tu grac, jak za samo wbicie daja mi 10x tyle co za wygranie przecietnej rundki xD?
 

DeletedUser

Guest
ja nie mam :p nigdy nie kantowalem na sp ;d

swoja droga, wbilem sie na rundke z myoku przywitac, i dostalem darmowe 300pp za "szybko rozwoj". I po co tu grac, jak za samo wbicie daja mi 10x tyle co za wygranie przecietnej rundki xD?

Większość osób grać dla Tw-total, tak samo mogę powiedzieć po co mam grać sp jak sobie moge kupić pakiet za 300 zł i po problemie ;d
 

DeletedUser180001

Guest
Lol ta runda 8000 to na serio niewypał.
Mam nadzieje, że zmontują coś lepszego na kolejny tysiąc sp, z lepszymi nagrodami, np. koszulki, kubki z nickami itd.

Funny co do fanklubu twojego to podziwiam człowieka który wymyślił taki nick xd
 
Do góry