Letnie Mistrzostwa Szybkich - dyskusja

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser182378
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser182378

Guest
PO pierwszym dniu:

Night! - 10pktów
*DA* - 10pktów
Bay - 5pktów
-ZB- - 5pktów
 

DeletedUser182378

Guest
Drugi dzień ustawienia:
Wioska 10k
ochrona 10minut
eko x3 i 1.5 barby na gracza, można podbijać
rycerz z nowymi przedmiotami + łucznicy aktywni
reguła zagrody 850
Szlachta monety, poparcie spada 20-35
Technologie proste
Szybkość: 400
Jednostki: 0.8
Bez zwiększonego odstępu między wioskami.
Bez morali

Hasła zostaną dziś wysłane do założycieli.
Przypominam że za spowodowanie sytuacji, gdzie na rundzie jest więcej niż 6 osób (poprzez podanie hasła) nagradzane jest 15 minutowym opóźnieniem, czyli ładniej mówiąc - banem.
 

DeletedUser180001

Guest
Szkoda, że ja się nie dostałem ale trudno będę śledził wasze poczynania ;)
 

DeletedUser179721

Guest
noo będzie się działo :D szkoda, że na turnieju nie było rund 26/66 pkt.. miał być turniej dla najlepszych a tam chyba można pokazać największe umiejętności :) no nic, jutro oby z fartem :D
 

DeletedUser182378

Guest
Na samym turnieju były 2 takie :)
Bodajże schemat nr 4 u mnie :p A w finale w 2h nie bardzo by się dało 26p
 

DeletedUser179721

Guest
w eliminacjach były tylko 500 i 2k w róznych rodzajach :D
 

DeletedUser182378

Guest
Po drugim dniu:

Night! - 20pktów
*DA* - 20pktów
Bay - 10pktów
-ZB- - 10pktów
 

DeletedUser182378

Guest
Rundy 05.08
Wioska 10k, 8 minut ochrona początkowa
reguła zagrody 800
eko x3.5
0 barbar
7 wiosek startowych
Rycek z nowymi przedmiotami
bez łuków, bez kościoła

Ważne!
Każda dodatkowa osoba na rundzie finałowej skutkować będzie obniżeniem nagrody. Bezwarunkowo.
A, no i osoby które mi znów wbiją na bezczelnego dostaną globca plus przetrzepię adminki forum i gry i każde powiązane chociaż jednym logiem, jednym adresem ip konto również skończy z globalem (BTW, od paru miesięcy omijamy TORa, więc nie próbujcie nawet się w to bawić, bo się gorzej wkurzę za zabrane mi 5 minut dłużej sprawdzania). Albo się normalnie zachowujemy, albo się rozstajemy, proste.

A poza tym bawcie się ładnie.
 

DeletedUser187762

Guest
Przepraszam, już więcej nie wbije ^^ mam nadzieje że kiedyś mi wybaczysz.
 

DeletedUser159420

Guest
Rundy 05.08
Wioska 10k, 8 minut ochrona początkowa
reguła zagrody 800
eko x3.5
0 barbar
7 wiosek startowych
Rycek z nowymi przedmiotami
bez łuków, bez kościoła

Ważne!
Każda dodatkowa osoba na rundzie finałowej skutkować będzie obniżeniem nagrody. Bezwarunkowo.
A, no i osoby które mi znów wbiją na bezczelnego dostaną globca plus przetrzepię adminki forum i gry i każde powiązane chociaż jednym logiem, jednym adresem ip konto również skończy z globalem (BTW, od paru miesięcy omijamy TORa, więc nie próbujcie nawet się w to bawić, bo się gorzej wkurzę za zabrane mi 5 minut dłużej sprawdzania). Albo się normalnie zachowujemy, albo się rozstajemy, proste.

A poza tym bawcie się ładnie.

Omijacie TORA - haha. Daj spokój nie wypisuj kłamstw na forum publicznym...
// Popytaj kolegów z banami :)
Ustawienia ciekawe. I co do obniżania nagrody to głupie zagranie. Drużyna przegrywająca specjalnie może zacząć zwoływać ludzi. Odniosę się jeszcze do banowania globalnie powiązanych kont - myślę, że to tylko straszenie bo w rzeczywistości nikt na to nie pozwoli.
// Regulamin, punkt 8.8 :)

Nie muszę nikogo pytać bo jestem w 100% pewien, że nikt z was nie omija tora i nie wiesz o czym mówisz. To, że ktoś słabo się kryje i da się połączyć różne konta do jednej osoby nie znaczy, że "omijacie tora".

OP mają inne narzędzia niż OG :) Poza tym TOR sam w sobie to nie zabezpieczenie, ale nie będę podpowiadać jak to zmienić.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry