rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser187762

Guest
Nie, wcale nie tęskniłem :D

dziennik z życia nałogowca: 05:47 siedzę sam na ts... jest mrocznie, za oknem pada deszcz. Artur poszedł spać, bo jest słaby... nie wstanie na runde... wygram ją... odbiór.

Trzeba sobie radzic z nudą ^^
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser153746

Guest
#7587 Szybkie
Wioska startowa: 161.980 punktów.
Fake limit: 1%
Szlachta: Monety. kiedy będzie bash bez przejmowania ? albo cat z jedną wioską startową :p

może być ciekawie.. jeśli na świecie nie będzie barbarki to na gracza mniej jak 100 lk nie wyślemy :p
 

DeletedUser182378

Guest
100 lk może być mało :)
murek wyższy niż 20lvl.
Zobaczymy jaka będzie ilość osób na rundzie i jak to będzie wyglądało, czy częściej takie rundy, czy jednak nie
 

DeletedUser153746

Guest
to było z małym zaokrąglaniem :p

Miałem jednak rację że się da :p

Znając życie pewnie 10% gra reszta jest pod przejęcie :p

Spróbujemy do wieczora.
 

DeletedUser147486

Guest
Nie, wcale nie tęskniłem :D

dziennik z życia nałogowca: 05:47 siedzę sam na ts... jest mrocznie, za oknem pada deszcz. Artur poszedł spać, bo jest słaby... nie wstanie na runde... wygram ją... odbiór.

Trzeba sobie radzic z nudą ^^

Przegrałeś nuupku... i to nie tylko ze mną :p


Tak w ogóle to na 30min przed końcem rundy powinna być ochrona wyłączona, bo nie było co przejmować :D
 

DeletedUser180001

Guest
Ale runda nudna była, szkoda, że nie wstałem o 8/9 to bym coś zagrał jeszcze na spokojnie ;)

Lol nocna runda i do 3.00 chciało się siedzieć Eragonowi ?
To pewnie odbije się na twoim zdrowiu xd
 

DeletedUser147486

Guest
Ale runda nudna była, szkoda, że nie wstałem o 8/9 to bym coś zagrał jeszcze na spokojnie ;)

Lol nocna runda i do 3.00 chciało się siedzieć Eragonowi ?
To pewnie odbije się na twoim zdrowiu xd

Nic byś nie ugrał, bo po ochronie dostałbyś karetą lub kataskami :p
 

DeletedUser147486

Guest
Jakbyś brał fair rezerwacje, to może byłbym przed tobą :D

O jenyyy, bo raz się tak zdarzyło, że jak dobijałem jedną wioskę to już zacząłem zbijać popa w drugiej (nie wspominając o tym, iż wioska miała miej niż 1k pkt...) :p
Nie moja wina, że jak ja miałem 91 monet to Ty miałeś około 60 :p
Zabawne rundy były, chociaż ciekawsza już była ta nocna, bo tam jak się na mnie wszyscy rzucili to musiałem klinować i kontrować, a tutaj wystarczyło 1k pik + off postawić i było się bezpiecznym -> żelazna obrona ;>
 

DeletedUser187762

Guest
O jenyyy, bo raz się tak zdarzyło, że jak dobijałem jedną wioskę to już zacząłem zbijać popa w drugiej (nie wspominając o tym, iż wioska miała miej niż 1k pkt...) :p
Nie moja wina, że jak ja miałem 91 monet to Ty miałeś około 60 :p
Zabawne rundy były, chociaż ciekawsza już była ta nocna, bo tam jak się na mnie wszyscy rzucili to musiałem klinować i kontrować, a tutaj wystarczyło 1k pik + off postawić i było się bezpiecznym -> żelazna obrona ;>

Bo ja wiem, mi tam 100 pik wystarczyło hahahaha
 

DeletedUser157137

Guest
100 lk może być mało :)
murek wyższy niż 20lvl.
Zobaczymy jaka będzie ilość osób na rundzie i jak to będzie wyglądało, czy częściej takie rundy, czy jednak nie

regula zagrody wedlug mnie bezsensu. Bo zakladam ze zagroda tez ma powiedzmy 50 lvl wiec maxymalnie 25 k wojska. a zagroda na 50 lvl bedzie miec okolo 300 k pojemnosci.
 

DeletedUser182378

Guest
Pamiętaj że limit zagrody jest ściśle powiązany z jej lvlem :) Jest 1000 per farm lvl. Czyli 35k
Bez sensu byłoby ją znieść, bo przy murku 40lvl deff byłby za bardzo op :)
No i nagroda jest dla agresora, nie dla deffiarza, to też naciska na inne ustawienia
Zwiększe ją do 3k ze względu na to, że to pewnie będzie walka na kataski, a trzeba się bronić
 

Omnia mihi licet.

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
22
Ciekawa eksperymentalna runda, podoba mi się pomysł :) Choć nie będzie można się spóźnić, bo z każdą minutą później szanse na dobry wynik diametralnie maleją.
Na serwerze rosyjskim często są tego typu, choć tam zdarzają się i wioski po + 1kk punktów :pP
 

DeletedUser180001

Guest
-4 jeździec apokalipsy- napisał:
Nic byś nie ugrał, bo po ochronie dostałbyś karetą lub kataskami

Fakt było może 4 wyjadaczy ale wystarczyło niewiele by zmieścić się w top 5 świata xd
Ta długa rundka mnie wybiła z rytmu, cóż już wczoraj ledwo co 5h siedziałem na rundce i mi się nudziło a co dopiero 10h ;/
Mam nadzieje, że na weekend będzie jakieś 7/8 rund w grafiku to może parę zagram ;)

Na rundzie od 21.00 Wioska startowa: 161.980 punktów, zapowiada się ciekawy ranking graczy pod koniec ;)
 

DeletedUser159420

Guest
100 lk może być mało :)
murek wyższy niż 20lvl.
Zobaczymy jaka będzie ilość osób na rundzie i jak to będzie wyglądało, czy częściej takie rundy, czy jednak nie

Na czym będzie polegać ta rundka? Będzie można budować wioske czy będzie miała maksymalne poziomy? Jak ktoś zburzy mi budynek to będę mógł go odbudować?
 

DeletedUser157137

Guest
Na czym będzie polegać ta rundka? Będzie można budować wioske czy będzie miała maksymalne poziomy? Jak ktoś zburzy mi budynek to będę mógł go odbudować?

nie bedziesz mogl.

--------------------------------------------------------------

Ciekawa eksperymentalna runda, podoba mi się pomysł :) Choć nie będzie można się spóźnić, bo z każdą minutą później szanse na dobry wynik diametralnie maleją.
Na serwerze rosyjskim często są tego typu, choć tam zdarzają się i wioski po + 1kk punktów :pP

kiedys tez byla takowa runda. Nie pamietam punktacji ale na takiej zasadzie. Ze tak powiem zaburzylo to troche TW-total ogolny punkty i RA .
 

DeletedUser172015

Guest
Byla byla ego ja wygral ale po odjeciu tegO Ra co naniej ego zarobil wciaz by byl top1 ra a janadal wyprzedzam sandala ktory dosc duzo zarobil ra na tej rundzie i jestem top 3 takze niebardzo polaczek :D
 

DeletedUser153746

Guest
Byla byla ego ja wygral ale po odjeciu tegO Ra co naniej ego zarobil wciaz by byl top1 ra a janadal wyprzedzam sandala ktory dosc duzo zarobil ra na tej rundzie i jestem top 3 takze niebardzo polaczek :D


na 3h to żadnego zaburzenia nie zrobi.. Gdyby taka runda potrwała tydzień wtedy byś zobaczył RA, Przecież pamiętam doskonale ile rund kilkudniowych się zagrało i też Ra milionami tłukło.

Zresztą jeśli takie rundy by były to każdy by miał taką możliwość.
 
Do góry