Weekendowa runda 24h

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser182378
  • Data rozpoczęcia

Taka runda?


  • W sumie głosujących
    21
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser182378

Guest
Co sądzicie o rundzie na weekend, jakoś koło doby.
Oczywiście runda dłuższa=nagroda większa (coś ze 100pp).
Głosujcie, uzasadniajcie opinie :)
 

DeletedUser157137

Guest
duzo osob pracuje w weekend czy chodzi do szkoly , i nie maja czasu w tygodniu i w weekend chca sie zrelaksowac przy plemionach a taka runda im to uniemozliwi.


Jest jedynie sens zrobienia takiej rundy jezeli zostanie ona odpowiednio naglosniona a limit wejsc nie bedzie mial 100 czlonkow ale przynajmneij 500-1000. Tak by gra nie zakonczyla sie po kilku godzinach. A potem siedzenie i nuda nuda nuda. Bo w obecnym przypadku przy tak malej aktywnosci graczy na SP nie ma takiego sensu. A spowalnaic gre o duzo to tez sensu nie ma moim zdaniem,
 

DeletedUser182378

Guest
Nie mam poglądu na to, jak kto woli, stąd ankieta, zobaczymy jak do piątku będzie to wyglądać.
Mnie nieduża różnica, czy 3krótkie czy jedna długa runda :)
 

DeletedUser180001

Guest
Jestem na nie, wiadomo długie rundy mogły by wychodzić ale w tygodniu np. od poniedziałku do wtorku (najlepiej), nie ma takiego natężenia ludności a ludzie woleli by zagrać 5 rund w te 24h niż jedną długą.
W weekend wiele ludzi siedzi w domach czekając na szybkie i okazję pogrania ze znajomymi, chyba, że by była jedna długa na 2 tygodnie to bym się ewentualnie zgodził oraz jak każdy by wiedział z uprzedzeniem tygodniowym, że wyjdzie np. w tą sobotę o 18.00 i będzie trwać do niedzieli 18.00.
Oraz większa stawka premium, np. dla najlepszego plemienia 60/100 pp.
 

DeletedUser187391

Guest
Jestem na nie, wiadomo długie rundy mogły by wychodzić ale w tygodniu np. od poniedziałku do wtorku (najlepiej), nie ma takiego natężenia ludności a ludzie woleli by zagrać 5 rund w te 24h niż jedną długą.
W weekend wiele ludzi siedzi w domach czekając na szybkie i okazję pogrania ze znajomymi, chyba, że by była jedna długa na 2 tygodnie to bym się ewentualnie zgodził oraz jak każdy by wiedział z uprzedzeniem tygodniowym, że wyjdzie np. w tą sobotę o 18.00 i będzie trwać do niedzieli 18.00.
Oraz większa stawka premium, np. dla najlepszego plemienia 60/100 pp.

JESTEM NA TAK!
Co ty gadasz? taka runda w Pon/Wtorek? wtedy ludzie pracują, mają szkołe:)

Z Soboty 16:00 do Niedzieli 16:00 mogła by byc taka runda ale , Dla Najlepszego gracza 60pp , Dla najlepszego Plemienia 90pp i dla Agresora 30:)
 

DeletedUser153359

Guest
ja to mysle odrzzu tygodniowa trzeba zrbic!! albo nawet 2 tygodniowa t by sie sprawdzilo mowie wam!!
 

Omnia mihi licet.

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
22
ja to mysle odrzzu tygodniowa trzeba zrbic!! albo nawet 2 tygodniowa t by sie sprawdzilo mowie wam!!

Zaraz specek z tego się zrobi, tylko z powiększoną dodatkowo prędkością jakieś 50 razy :D

Długie rundy nie są na pewno dla wszystkich - moim zdaniem zbyt mało osób z nich by skorzystało i z tego powodu chętniej widziałbym np. 3 krótkie ;) Zresztą tak jak pisał wcześniej Polakumie - dużo osób w weekend pragnie odreagować trudy tygodnia :D
 

DeletedUser157137

Guest
Nie mam poglądu na to, jak kto woli, stąd ankieta, zobaczymy jak do piątku będzie to wyglądać.
Mnie nieduża różnica, czy 3krótkie czy jedna długa runda :)

trzy razy mniej czasu poswiecisz na ustawianie jednej :p
 

DeletedUser172015

Guest
mANSIN ja osobiscie rzadam wiecej rundek krotkich po poltorej godiznki i wkoncu rundke z regula 100 zagrody! bardzo bym prosil
 

DeletedUser187762

Guest
przecież własnie teraz masz mnóstwo krótkich rund dzieki Main Sin:)

tak szczególnie zgadzających się z opisem, rozumiem że ktoś zaczyna ustawiać rundy... ale dla mnie to kilka godzin straconego czasu, nie po to ustawiam sobie tak czas aby wejść na runde od 10k... a tu zonk 26 pkt.
 

Jarl Pękniny

Zwiadowca
Wynik reakcji
171
Błędy się zdarzają, to są akurat drobnostki, gorzej jak błąd jest w ustawieniach długiego świata ;p
 

DeletedUser153359

Guest
A moze zrobimy miesieczna tak jak to na hiszpanskich robili swojego czasu? :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry