rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser172015

Guest
ja bym se pogral malych pocisnal ale mam nowa opere i sie nei da synchra salc i jest lipa hehehehehhe a malych tzreba zawsze jechac andrew kmicic dobry zawodnik on mnie tylko czasem zjechal na SP def + lk a ja zawsze ofik i mi spamowal lekka pamietne czasy cfelik ale dobzre sie gralo i nie mozliwe ze go jakis lowcanobow zjechal to fotomontazyk chyba byl hahh

--------------------------------------------------------------

generalnie to jak pykalem to nie bylo zawodnika na mnei w szczytowej formie pozdrawiam dzieciaki
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser172015

Guest
wysztko jest ok wiem o tym ale jest problem ze sie "wyslij atak" nie chce zakreslac jak keidys klikalo sie "tab" na kazdej karcie i bylo zakreslone.... a teraz trzeba "2" nacisnac i karta sie przesuwa ale enter wciskam i nic trzeba myszka i wychodzi synchro 2 sek
 

DeletedUser172015

Guest
da sie miec jednoczesnie dwie operki?

--------------------------------------------------------------

top 3 agro w ogolnym dalej jest musicie sie postarac wiecej uhehehe
 

DeletedUser147486

Guest
"Tab"? Klikając "tab" to chyba kolejno zaznaczasz każdy z możliwych odnośników. Może trawisz tym na "Okejke", ale wcześniej będzie Ci zaznaczało zapewne Przegląd, Mapę, Raporty, Wiadomości, itp. Jak masz KP to jeszcze pasek skrótów.
Zatem troszkę byś poklikał tego "Tab" :p
Ustawiając atak zawsze jest okejka od razu oznaczona, a więc jak nic nie klikniesz na stronie to jej nie odznaczysz. Ewentualnie możesz myszką oznaczyć.
 

DeletedUser153746

Guest
"Tab"? Klikając "tab" to chyba kolejno zaznaczasz każdy z możliwych odnośników. Może trawisz tym na "Okejke", ale wcześniej będzie Ci zaznaczało zapewne Przegląd, Mapę, Raporty, Wiadomości, itp. Jak masz KP to jeszcze pasek skrótów.
Zatem troszkę byś poklikał tego "Tab" :p
Ustawiając atak zawsze jest okejka od razu oznaczona, a więc jak nic nie klikniesz na stronie to jej nie odznaczysz. Ewentualnie możesz myszką oznaczyć.


a ile na plemionach odnośników masz do 15? jak przetrzymasz trwa sekunde.. na kazdej karcie.. potem CTRL+TAB + ENTER na każdej karcie proste?
 

DeletedUser172015

Guest
tab dawalem zawsze po klikniecu wyzej nad tym "wyslij atak" i zawsze sie podkreslalo za pierwszym razem. kazdy ma swoje sosoby :) wyglada na to ze bede musial sobie stara opere zainstalowac i pykac na niej w plemiona jak zajdzie taka potzreba hhihi
 

DeletedUser

Guest
a tak po za tym coś ode mnie św 91 skończyłem grać po długotrwałej walce z emotkami więc nic mnie już tu nie trzyma także już dawno podjąłem tę decyzję lecz zwlekałem się myśląc , że jednak nie no cóż nawet i na mnie przyszedł czas powodzonka wszystkim graczom aktualnie grających szybkie plemiona jak i wolna ja już raczej nie zagram także trzymajcie się i z całego serca cieszę się , że poznałem dajken , ceitera i danielka to tyle .
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser172015

Guest
blackbull kupilem premke na 3 dni mialem darmowa i przez 3 dni nawet nie pyklem hahaha :D
 

DeletedUser180001

Guest
Widzimy się na rundzie od 22.30 do 3.30 ale jak nie zaczyna się od 24.00/1.00 to pewnie ktoś mnie przegoni i więcej nafarmi xd
Widzę Trening się szykuje, robi się ciekawie na szybkich.
 

DeletedUser

Guest
Widzimy się na rundzie od 22.30 do 3.30 ale jak nie zaczyna się od 24.00/1.00 to pewnie ktoś mnie przegoni i więcej nafarmi xd
Widzę Trening się szykuje, robi się ciekawie na szybkich.

To podaj nick, popykamy cosik ;)
Więc możesz nie być pierwszy od razu ;)
Nie gram już na Salimku

Szukacjie aż znajdziecie !
 

DeletedUser180001

Guest
BoB 511 napisał:
To podaj nick, popykamy cosik
Więc możesz nie być pierwszy od razu
Nie gram już na Salimku

Szukacjie aż znajdziecie !

Grałeś jako Malolat557 na tej rundzie nocnej ?
Nie ma co Sk@tek nieźle rozegrał, szkoda, że takie słabe wioski połykał przez co się wkurzałem ale nie załamywałem xd
Nawet sobie skonfigurowałem ts na rundę ^^

Powodzenia dzisiaj na nocnej, nie idę jutro do kościoła to pogram coś ^^
 
Do góry