[Pasek] Wyciąganie koordynatów wiosek barbarzyńskich z mapy

jarq

Killer
Wynik reakcji
44
Skrypt ten pozwala na "wyciągnięcie" koordynatorów wiosek barbarzyńskich z danego przeglądu mapy.


----------------------------------------------------------------------------------------------
Kod skryptu:
Kod:
javascript:(function(){var e=[],b,c,a,d,f=[0,12600];for(b=0;b<TWMap.size[1];b++)for(c=0;c<TWMap.size[1];c++)(d=TWMap.map.coordByPixel(TWMap.map.pos[0]+TWMap.tileSize[0]*c,TWMap.map.pos[1]+TWMap.tileSize[1]*b))&&(a=TWMap.villages[d.join("")])&&"0"===a.owner&&(a=Number(a.points.replace(".","")),(a>=f[0]||a<=f[1])&&e.push(d.join("|")));return e.join(" ")})();

Kod skryptu do pobrania na stronie Skryptoteki.



JAK TO WYGLĄDA W PRAKTYCE?

1) Instalujemy skrypt w pasku skrótów (instrukcja)


2) Wchodzimy w Mapkę i wybieramy obszar, z którego chcemy pobrać koordynaty barbar (na dole z prawej strony można sobie dowolnie zmienić rozmiar mapki, ewentualnie można się posłużyć "suwakiem", który znajduje się w prawym dolnym rogu mapy). Klikamy skrypt.
F344Z3v.jpg

3) Pokazuje się lista z koordynatami, które potem możemy wkleić np. do skryptu do farmienia.
bCSgfqt.jpg
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser180091

Guest
Skrypt działa na każdym świecie, ale nie na każdej przeglądarce.
 

DeletedUser137384

Guest
Gdzie i co nie działa?
Sprawdziłam przed chwilą na ś. 85 i śmiga :)
 

DeletedUser153746

Guest
Gdzie i co nie działa?
Sprawdziłam przed chwilą na ś. 85 i śmiga :)


tak princesso dziala ale mi chodzi o to ze nie działa ten filterek bo chce sobie wybrac barbki 0-100 100-200 etc. i to wpisuje zmieniam ale daję wszystkie z przegladu(mapy) dlatego też pytam co jest i czy da sie naprawić:)

gdzieś Ci nawet chyba pw jakieś napisalem:) ale nie wiem czy mnie kojarzysz:)
 

DeletedUser137384

Guest
Aaa, już wiem, co masz na myśli ;)
Faktycznie, nawet jak wpiszesz przedział punktowy dla wyszukiwanych barbarek, np. te powyżej 1000 pkt., pokaże Ci wszystkie, czyli zarówno te powyżej 1000 pkt, jak i poniżej.
 

DeletedUser153746

Guest
Aaa, już wiem, co masz na myśli ;)
Faktycznie, nawet jak wpiszesz przedział punktowy dla wyszukiwanych barbarek, np. te powyżej 1000 pkt., pokaże Ci wszystkie, czyli zarówno te powyżej 1000 pkt, jak i poniżej.

no tak właśnie:) nie działa filterek:)
 

DeletedUser119743

Guest
Mi niestety nie działa i nie wiem dlaczego, robię wszystko jak w instrukcji, na ś84 idealnie działało, na ś90 nie chce :/ używam Google Chrome na tym jak i na poprzednim świecie, jakieś rady ? proszę o pomoc ...

P.S. mam rozumieć, że kopiuje i wklejam cały ten kod do tego skryptu ?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser119743

Guest
http://forum.plemiona.pl/showthread.php?113476-Instalacja-skryptu-w-pasku-skr%C3%B3t%C3%B3w
zgodnie z instrukcją - skrypt wpisujesz w URL celu... mogłeś dodać gdzieś spację lub inny znak i na drugim swiecie nie działa :p

Własnie problem w tym, że wszystko robię jak w instrukcji i nic, klikam na ten skrót i powinny wyskoczyć mi współrzędne do skopiowania ale się tak nie dzieje i nie mam pojęcia dlaczego ? bo np. skrypt do farmienia działa idealnie ...

skoro nie ma innej metody będę musiał ręcznie wszystkie wioski sobie wpisać i tyle :)

wklejam to: javascript:(function(){var e=[],b,c,a,d,f=[0,12600];for(b=0;b<TWMap.size[1];b++)for(c=0;c<TWMap.size[1];c++)(d=TWMap.map.coordByPixel(TWMap.map.pos[0]+TWMap.tileSize[0]*c,TWMap.map.pos[1]+TWMap.tileSize[1]*b))&&(a=TWMap.villages[d.join("")])&&"0"===a.owner&&(a=Number(a.points.replace(".","")),(a>=f[0]||a<=f[1])&&e.push(d.join("|")));return e.join(" ")})();
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
w skryptotece są jeszcze inne skrypty do wydobywania kordów..
np Zdobywanie koordynatów z mapy
Kod:
javascript: var config={ "radius":30.30, "barb":{ "min":1, "max":3000 }, "player":{ "min":5000, "max":9020 } }; var n='fnFindFarms'; var s='http://crosstrigger.com/tw/v7/farm_finder.js'; function fnExecute(){a.fnFindFarms(config);} var a=(window.frames.length>0)?window.main:window;var z=0;function c(m){a.$('body').append('<span>'+m+'</span><br/>');}function e(){if(a.$('#'+n).length<=0){c('Embedding Script...');var script=a.document.createElement('script');script.id=n;script.type='text/javascript';script.src=s+'?'+Math.round(Math.random()*1000000);a.$('head').get(0).appendChild(script);setTimeout(e,1000);return false;}if(a.$('#'+n).length<=0){c('Finalizing Script...');setTimeout(e,1000);return false;}try{c('Executing Script'+(z>0?' (retry '+z+')':'')+'...');fnExecute();}catch(errorObj){z++;if(z<3){setTimeout(e,1000);}else{c('Script Failed!');}return false;}return true;}e();void(0);
sorki ale nie sprawdzę bo nie gram:p
być może była aktualizacja i skrypt padł, albo to wina przeglądarki, złego wklejania skryptu itd.. ;P

zresztą kordy.. można też wyciągnąć z stronek zewnętrznych
http://pl90.twplus.org/calculator/locator/ (musisz wybrać świat na którym grasz wcześniej:p)
wpisujesz kordy wioski, właściciela, min punkty i max, następnie klik w "znajdź", na dole stronki dostępny jest przycisk "Script-Export" po czym pojawi się lista barb w okolicy
 

DeletedUser

Guest
Bo nasz kochany to6iasz tak naprawia skrypty że nie działają, masz działającą wersje

javascript:(function(){var e=[],b,c,a,d,f=[0,12600];for(b=0;b<TWMap.size[1];b++)for(c=0;c<TWMap.size[1];c++)(d=TWMap.map.coordByPixel(TWMap.map.pos[0]+TWMap.tileSize[0]*c,TWMap.map.pos[1]+TWMap.tileSize[1]*b))&&(a=TWMap.villages[d.join("")])&&"0"===a.owner&&(a=Number(a.points.replace(".","")),(a>=f[0]||a<=f[1])&&e.push(d.join("|")));
Dialog.show("okienko", "<textarea cols=30 rows=8>" + e.join(" "))
})();
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

GrimDragon

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
872
No dobra skrypt ekstra ale powie mi ktoś jak teraz te coordy wiosek wrzucić do AF ?
 
Do góry