Światy 84 i 85 - dyskusja

Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Oba światy całkiem fajne, szkoda że nie ma nic szybszego no ale trudno :)
Myślę że św 84 jest fajniejszy , dlatego zbieram ekipę na 84.
Chętnych zapraszam na gg:39744429 lub email lukaszluksz10.97@o2.pl
Pozdrawiam :)
 

DeletedUser160591

Guest
85 jest prawie idealny, no ale właśnie prawie. Po co ograniczenie liczby członków plemienia?????????
 

DeletedUser178803

Guest
ehh beznadzieja :/ 84 byłby fajny, gdyby nie + wymiana surowce/premium
 

DeletedUser181587

Guest
Świat 84-wszystko fajnie oprócz wymiany pp za surowce.Nie mam na tyle kasy zeby wymieniac pp za surki a bez tego trudno cos osiągnac.Na takich swiatach najlepsi są gimnazjalisci któzy ciagn akase od rodziców.


Świat 85-nie lubi technologi i paczek ;/ ogol;nie stary styl mi nie pasuje ale chyba i tak bede grał na tym swiecie
 

toka93

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
567
Słabe te ustawienia światów...
84 daje jeszcze jakoś radę, ale prędkość 1,6, albo 2 byłaby jeszcze lepsza ;]
 

DeletedUser180001

Guest
Narzekacie na 84 , a to dla niektórych ułatwienie bo łatwo można dokupić pare pp nie wydając nic kieszonkowego.
Zawsze znajdzie sie noob który wyda 1000 lub więcej pp na początku i będzie top 1 do 100k jak a149 na 78 ;)
Potem ślad po nim zniknie bo nie będzie miał kasy na premium.

I tak zostanie ten co farmi bez wydawania dużo pp ;)
 

DeletedUser176792

Guest
Oba światy to dno i tyle ode mnie :)
Ś85 identyczne jak ś81 .. pytanie po co ?
Dwa światy z limitem pod rząd niemal identyczne.
 

Messien

Szlachcic
Wynik reakcji
3.472
a ja bym chciał właśnie podziękować administracji za takowe światy:)
dzięki nim jestem przekonany, że większość krótkodystansowców z 83 będzie zmuszona pozostać na dłużej niż planowali i świat będzie nadal rozkwitał:)
 

DeletedUser181587

Guest
Mam pytanie.Jest taka sytuacja jakies plemie na s85 skorzysta z wstpnego logowania i wywali ich w centru jesli kazdy z tych graczy uzyje opcji Zacznij od nowa to wywali ich na obrzeżach wszystkich blisko siebie?
 

DeletedUser

Guest
Jestem chętny na świat 85 i szukam ekipy. Moje gg: 28253974
 

DeletedUser183599

Guest
Dalej się nie doczekałem swoich wymarzonych ustawień:
-bez tych funkcji premium
-monety
-możliwość atakowania w plemieniu
-1 stopień badań
-bez kościoła
:/ reszta obojętna
 

DeletedUser184538

Guest
Tworzę ekipę na nowym świecie 84.

Chętni niech piszą na gg: 11252274

Ja wysyłam linki do reje, bo już mam ekipę 4 osobową.
 

kryy7822

Szlachcic
Wynik reakcji
1.057
ten 85 to masakra jakaś..

już chyba lepiej zagrać na 84 choć są flagi i nowe funkcje premium, serio;]
 

DeletedUser138730

Guest
Mam pytanie.Jest taka sytuacja jakies plemie na s85 skorzysta z wstpnego logowania i wywali ich w centru jesli kazdy z tych graczy uzyje opcji Zacznij od nowa to wywali ich na obrzeżach wszystkich blisko siebie?

Jak wybiorą ten sam kierunek to powinni wylądować niedaleko siebie ;)
 

DeletedUser181272

Guest
BIEDA Z NEDZA!

chyba bede musial ruszyc kartonami i zawkladnac kolejnym swiatem, to moze szybko otworza nowe ciekawesze :D

musku nie urywa, ze tak sie wyraze kolokwialnie :/

pox a jak tam wyszło na 75? Bo nawet widziałem filmik na YT że ponoć best i w ogóle a tu nagle nie ma... No i sprostowanie. AA nigdy nie miało żadnych stosunków dyplomatycznych z koalicją zbt. Więc nie obrażaj nas więcej Swoim nieudolnym montażem bo i tak nie zdzierzysz. AVE AA!
 

DeletedUser

Guest
Czy wyjdzie jeszcze kiedyś świat na którym można się wykazać jakimiś umiejętnościami czyli chociaż z takim minimum jak: brak odstępów ms, brak limitu farmienia? Rzecz jasna bez rzeczy w stylu kupowanie czasu produkcji czy surowców za pp - tego nawet nie mam siły komentować...

Rozumiem, że staracie się robić światy gdzie każdy może sobie trochę pożyć i wydać w tym czasie nieco pieniędzy, ale jak przeglądam ustawienia kilkunastu ostatnich, to mam wrażenie, że kolejne pary światów niespecjalnie się różnią od poprzednich. Jak by raz na rok wyszedł świat dla tych, którzy już umieją grać, to może graczy by wam nie ubyło, a myślę, że wręcz przeciwnie... Znam sporo ludzi, którzy nie grają już w to właśnie ze względu na postępującą "noobizację" ustawień ;/
 

DeletedUser

Guest
Ooo ceiter wbija na ś85, jak miło ;) tylko szkoda, że tam jest limit ;/ ale jakoś da rade przeżyć :) paczki mi bardziej odpowiadają, sam nie wiem czemu :) a na ś84 się zarobi pp więc nie jest źle :p
 
Status
Zamknięty.
Do góry