rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser150331

Guest
'Kózka: verum no ale przyznaj się,że nasłałeś na mnie ludzi.
verum: no przyznaje...'


haha :D

jak można grać 1v1 i nasylac graczy , przeciez to dno dna...

Verum Tergum? 29.03. 12:00
zjex MIstrza Painta

Rancid the RACCOON 29.03. 12:01
po co?

Verum Tergum? 29.03. 12:01
bo on może Cię zjechać

Rancid the RACCOON 29.03. 12:01
sam nie możesz...?

Rancid the RACCOON 29.03. 12:02
;d

Te wiadomości zostały przesłane przez Rancid the RACCOON.

Mistrz Painta 29.03. 12:02
widzisz jaki noob ;d

Rancid the RACCOON 29.03. 12:02
widze... szok


haha, verum mowi ze uczyl go ego grac , wiec szkola egusia ? :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
poleciałem brzego na 3 karety...powtórka ze wczoraj... brzy nasłał coja(czy jakoś tak), tygryska i jeszcze jakiś dwóch low'ów.
pozdrawiam, tak, to straciłbyś reszte wiosek tak te 3, które podbiłem..
szkoda,że nie znam nikogo na sp bo chętnie zebrałbym ekipe 2-3 graczy i was rozjechał.
 

DeletedUser

Guest
poleciałem brzego na 3 karety...powtórka ze wczoraj... brzy nasłał coja(czy jakoś tak), tygryska i jeszcze jakiś dwóch low'ów.
pozdrawiam, tak, to straciłbyś reszte wiosek tak te 3, które podbiłem..
szkoda,że nie znam nikogo na sp bo chętnie zebrałbym ekipe 2-3 graczy i was rozjechał.

ja tez dostalem pojazd od 3 graczy ;) a pisac o pomoc do brzego to nawet nie odpisze buuuuuuuahahaha
 

DeletedUser

Guest
no brzy przy mojej fali stracił w pierwszym rzucie 2 wsie, i zaczeli atakować w 5.:d
 

DeletedUser150331

Guest
te sp to paranoja , kończe ten sezon i gram typowo 4fun

nawet nie da sie wygrać choć się jest lepszym , typki zaliczają 4/5 rund na dzień siedzą na ts w 12 a jak trzeba pomocy by ubić komuś offika to nie ma pana :)

jak jest ktoś chętny to pisać chętnie wbije z ogarami na ts , nie ludźmi typu verum itd (soory nie chce wymieniać z nicków ale tyczy się to każdego z ktorym mam kontakt)

jeszcze Ci ludzie się pchają do repki ;)

jeszcze nie widziałem by danielek i nev grali offem na sp , zawsze deff+lk i każdy ma sojusz z całym światem , pytam się neva czy atakuje veruma ( bo mialem 1 wieś) a ten soory mam sojusz , pytam sie Ceitera pomozesz mi z nevem , "nie soory nie mieszam się w wasze kłotnie" no bez jaj jak Ci ludzie kiedyś będą w repce to kończe grać w plemiona , tak samo wczoraj tygrysek pisze mi że nie ma darmówek i nie lamiemy soja , wiec ok odmawiam wszystkich darm jakie mi daja i jaki tego efekt? koniec rundy 20 min a tygrysek zbiera 200k darm i jeszcze nasyla na mnie graczy , bez jaj sp zeszło na psy i juz więcej nie wbije na tego ts z tymi osobami co gralem dotychczas.

nie dziwie się że ego ich tak wykorzystuje, jak to puste dzieciaki co zrobia co chcesz jeśli odpowiednio ich ustawisz ;)


PS:szukam kilku graczy na ts na jakąś rundke ,ogarniętych tak z 3-4 żeby było ;)
 
Wynik reakcji
6
pytam się neva czy atakuje veruma ( bo mialem 1 wieś) a ten soory mam sojusz , pytam sie Ceitera pomozesz mi z nevem , "nie soory nie mieszam się w wasze kłotnie"

"sorry mam sojusz?" a to ciekawe bo z tego co ja pamiętam odpisałem Ci jedynie "może" (w tonie co Cie to interesuje = żegnam)
więc z łaski swojej nie kłam bo dobrze wiesz jak pw się dalej potoczyło.

druga sprawa, w jednym poście piszesz wytykając innym że nasyłają ludzi, a sam co?
do mnie piszesz żebym atakował veruma, a jak Cie zbywam, to piszesz do Ceitera, żeby atakował mnie

Sam oczywiście nie dałbyś rady bo miałem aż 3 wioski przez praktycznie wiekszosc rundy bo next zaczalem podbijac 12minut przed koncem.
 

DeletedUser

Guest
rozdzieliles offa i tak kliny dostales ehhhh gdybys nie rozdzielil ani 1 wioski bys nie dostal
 

DeletedUser150331

Guest
"sorry mam sojusz?" a to ciekawe bo z tego co ja pamiętam odpisałem Ci jedynie "może" (w tonie co Cie to interesuje = żegnam)
więc z łaski swojej nie kłam bo dobrze wiesz jak pw się dalej potoczyło.

druga sprawa, w jednym poście piszesz wytykając innym że nasyłają ludzi, a sam co?
do mnie piszesz żebym atakował veruma, a jak Cie zbywam, to piszesz do Ceitera, żeby atakował mnie

Sam oczywiście nie dałbyś rady bo miałem aż 3 wioski przez praktycznie wiekszosc rundy bo next zaczalem podbijac 12minut przed koncem.

verum mial 8 wiosek a my po 1 , wiec raczej nie dalbym mu sam rady i potrzebowalem kogos a ty robisz łaske odpisując .
i do ceitera nie pisalem bo on nawet nie gral na rundzie, co za czlowiek z Ciebie..
i chodzilo mi o tym ze ceiter ty i ja i to bylo kiedys indziej ... chodzilo chyba o coty albo tygrysa ;)
 

DeletedUser178225

Guest
verum mial 8 wiosek a my po 1 , wiec raczej nie dalbym mu sam rady i potrzebowalem kogos a ty robisz łaske odpisując .
i do ceitera nie pisalem bo on nawet nie gral na rundzie, co za czlowiek z Ciebie..
i chodzilo mi o tym ze ceiter ty i ja i to bylo kiedys indziej ... chodzilo chyba o coty albo tygrysa ;)

tylko wbiłem na runde i niegrałem;)
 
Wynik reakcji
6.791
Ostatni raz sie powtorze, jesli jeszcze raz nazwiesz mnie "pieskiem" ega to pozalujesz, raz przepraszasz a teraz znowu.
Powiem Ci szczerze,ze fajnie placzesz na tym ts jak ktos Cie atakuje, zgrywaj wiecej cwaniaka to nie bedziesz mial atakow, Nev'a nie mam zamiaru atakowac.Piszesz,ze nie chcesz juz z nami na ts siedziec to nie siedz myslisz,ze ktos bedzie plakal ? -Nie, Ty jeszcze dzisiaj bedziesz chcial ip a wtedy co bedzie ? Kick i kolejny placz z Twojej strony. To,ze pomoglem raz Egowi a on mi tez pomogl to nie znaczy,ze jestem jego "pieskiem" i zrozum w to w koncu, bo zaczynasz mnie irytowac.
 

DeletedUser150331

Guest
Ostatni raz sie powtorze, jesli jeszcze raz nazwiesz mnie "pieskiem" ega to pozalujesz, raz przepraszasz a teraz znowu.
Powiem Ci szczerze,ze fajnie placzesz na tym ts jak ktos Cie atakuje, zgrywaj wiecej cwaniaka to nie bedziesz mial atakow, Nev'a nie mam zamiaru atakowac.Piszesz,ze nie chcesz juz z nami na ts siedziec to nie siedz myslisz,ze ktos bedzie plakal ? -Nie, Ty jeszcze dzisiaj bedziesz chcial ip a wtedy co bedzie ? Kick i kolejny placz z Twojej strony. To,ze pomoglem raz Egowi a on mi tez pomogl to nie znaczy,ze jestem jego "pieskiem" i zrozum w to w koncu, bo zaczynasz mnie irytowac.

sami wyslalisciwe mi dzis ip...

jestes kilka kratek kolo mnie masz deffa 4/4 a nev 2k lk i nie wyslesz deffa i nawet na pw nie odpisujesz...
wiec jak mam sie na twoj temat dobrze wypowiadac?

i teraz nie nazwalem tylko stwierdzilem fakt ze nie warto z wami grac ;)

a nawet jesli tak robie to dajesz mi powody
zjechalem ega a ty od razu mnie katasami burzysz , jak to inaczej nazwac? :)
wtedy nie masz problemu z wtracaniem sie w nie swoje sprawy ?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser178225

Guest
Wiadomo ze wygraja,maja sparowa który wyklepie offa i bedzie wiedział jak go uzyc a oni moze non sky cos zrobi a tak do deffy beda walic:)
 
Do góry