Wersja 8.19 - komentarze

Status
Zamknięty.

DeletedUser179650

Guest
Takie pytanie, czy bonusy do inwentarzu będzie można zdobyć inną drogą niż premium lub w czasie świąt, kiedy mieliśmy już z czymś takim do czynienia? Chodzi mi o to czy są one przyznawane na zasadzie flag, za osiągnięcia itp, czy może tylko i wyłącznie za wyciągnięciem pieniędzy z portfela lub specjalnej okazji?
 

DeletedUser

Guest
- Przyciski budowy w ratuszu będą się wyświetlać bezpośrednio po zgromadzeniu odpowiedniej ilości surowców w wiosce, bez konieczności odświeżania strony.

taka podstawa w końcu ! działało to tak ,że nie odświeżyło strony , i przy tym na szybkich , nawet atak szedł 2 min a wybiło mi go przed samym końcem ,

aaa do mapy się nie da przyzwyczaić , od którejś tam aktualizacji, klikam none w raporty, zamiast w mape , szybko szybko , a potem ochrona botowa ,wkur.... sie, i opuszczam grę ...

no właśnie ochrona botowa tragedia nieraz potrafi się zblokować wpisuje 5 rzazy pod rząd (poprawnie) i dopiero odpuszcza. od takie urozmaicenia
 

DeletedUser177480

Guest
drodzy administratorzy czy w tego nie widźcie że ci ludzie co graja w te plemiona już 3 lata lub więcej nie chcą tego zróbcie to na nowych świata , albo zróbcie funkcje jakaś że to można włączyć lub wyłączyć bo protu ryjecie nam banie
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

*Gwiazdeczka*

CHŁOP
Plemiona Team
SuperMod
Moderator
Operator Gry
Wynik reakcji
2.467
Teraz sprawdziłem i jest taka ikonka,
oe-rlfcjdzahpswobmsomov.jpg

Jak mam Pokaż wyskakując okienka to mam wszystkie opcje zaznaczone, to pokombinuj z tym może.

Na własnej wiosce pokazuje chodziło mi np o wioskę wroga do której wysłałam wsparcie po szlachcie.
 

DeletedUser177745

Guest
Jak dla mnie wygląda to brzydko (przegląd członków w plemieniu), to samo w PW:
OUv2S6X.png
 

DeletedUser

Guest
Ciekawa aktualka :D Mogłoby być więcej tej surki w inwentarzu ^^
 

Lord Piotr III

Pikinier
Wynik reakcji
0
kolejna aktualizacja która psuje zastały ład w imię pseudo ułatwień i upiększeń nie wnoszących nic a nic do grywalności

pisałem już kilkakrotnie chcecie zmian to sobie je wprowadzajcie na nowych światach a stare zostawcie w spokoju
 

DeletedUser23926

Guest
Ja tam w tych ikonkach nie widzę żadnego problemu. Wysyłając na jedną wioskę po 50 ataków będzie można szybko ogarnąć gdzie idzie fejk gdzie off, żeby dograć szlachtę do nich na przykład. Wcześniej trzeba było zmieniać nazwy ataków albo sprawdzać po kolei. Na plus jak najbardziej aktualizacja.

A co do fantastyczności plemion z etapu, gdy były światy 1-10, to teraz pomimo kilku słabych zmian to gra jest teraz dużo lepsza z samego technicznego punktu widzenia.
 

DeletedUser18304

Guest
To, że w przeglądzie wrogiej wioski czasy stoją w miejscu to bug czy tak ma być? Czy może tylko ja tak mam?

Edit: Już widzę, że na Operze jest wszystko w porządku.. Muszę znaleźć problem w Chrome. :)



A te kolorowe toporki spowodują mniej złych synchr. :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
a co ten inwentarz daje np ?
i co bierze ??

--------------------------------------------------------------

drodzy administratorzy czy w tego nie widźcie że ci ludzie co graja w te plemiona już 3 lata lub więcej nie chcą tego zróbcie to na nowych świata , albo zróbcie funkcje jakaś że to można włączyć lub wyłączyć bo protu ryjecie nam banie
dokładnie
 

DeletedUser177900

Guest
ikonka wsparcia na wiosce- super, agregacja raportów z ataków na wspierane wioski - super. Te graficzne udoskonalenia trochę zbędne ale nie obciążają mi pamięci w fonie.

Dwa problemy:
- przy przesyłaniu raportów z zastępstwa w innym plemieniu do plemienia z któego jest zastępca - gracze mają komunikat że nie ma się uprawnień do ich oglądania
- strona się często nie wgrywa do końca i trzeba odświeżać (firefox), czasem wyskakują błędy o komunikacji z serwerem
 

DeletedUser23926

Guest
bardzo fajny filmik, ale dalej nic nie wiem z niego. Kiedy będzie najbliższa okazja na zdobycie na przykład bonusu dającego x% pojemności spichlerza? :)
 

DeletedUser169954

Guest
ikonka wsparcia na wiosce- super, agregacja raportów z ataków na wspierane wioski - super. Te graficzne udoskonalenia trochę zbędne ale nie obciążają mi pamięci w fonie.

Dwa problemy:
- przy przesyłaniu raportów z zastępstwa w innym plemieniu do plemienia z któego jest zastępca - gracze mają komunikat że nie ma się uprawnień do ich oglądania
- strona się często nie wgrywa do końca i trzeba odświeżać (firefox), czasem wyskakują błędy o komunikacji z serwerem

co do tego to tu jest rozwiązaniehttp://http://forum.plemiona.pl/showthread.php?110540-Problem-z-dzia%C5%82aniem-plemion
sam tak miałem przeskanowałem wirusy wywaliłem i działa elegancko
 
Status
Zamknięty.
Do góry