Światy 80 i 81 - dyskusja

Status
Zamknięty.

DeletedUser175597

Guest
Świat 81 w miarę fajny na ś 80 kto ma hajsu po uszy ten wygra :)
 

DeletedUser181426

Guest
Racje masz ale 81 świat wydaje mi się że będzie strasznie długi ;)
 

DeletedUser181715

Guest
A czy opcja zapraszania znajomych w trakcie gry, do swojej okolicy będzie aktywna? :cool:
 

DeletedUser160438

Guest
Gram na 80. Jest wszystko co lubię. Kościół i farmienie.
 

kryy7822

Szlachcic
Wynik reakcji
1.057
Myślę że jestem w miarę ogarnięty :)

to że Ty tak myślisz wcale nie oznacza że tak jest naprawde :p


No i było mocno hardcorowo:)
Przyznam że jak grałem specka i 71 to dużej różnicy nie widziałem, 2 to za duża prędkość na wolny świat, nawet jak jest bez farmienia bo przy większej ilości wsi trzeba siedzieć non stop..
1.6 no już ekstremalnie 1.8 to taka maxymalna wartość.

Też tam się pojawię, przynajmniej pofarmić będzie można ;>

zobaczymy na ile Cie odstawie w lk początkowo :p
 

DeletedUser168166

Guest
W sumie na s81 ograniczenie farmienia plasuje się w środku "skali" przeliczników. Będzie można coś tam wyfarmić, a sam osobiście nie mam zbytnio czasu na nocne/całodniowe farmienie :) Minusy tego świata: paczki, 3 poz. badania. Reszta jak najbardziej mi się podoba. Ciekawe jak sprawdzi się 3 dniowy okres ochronny :)
 

DeletedUser158592

Guest
Jest krystian7822 , bedzie i napinka na s80 . Pewnie zostaniesz zjechany znowu przy 1-2 wsi i zostanie Ci tylko szczycic sie liczba lk w pierwszych kilku dniach :) Tez wystartuje wiec topka jest juz zarezerwowana i teraz ja mam 30k pp na starcie zarobionych na s78 :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Szkoda ze na św 80 jest funkcja premium,premium i zamienianie surowcow na premium to psuje gre.Ale św 81 jest dobry tylko szkoda ze farmienie ograniczone.Mam pytanie.Na świecie 81 technologie jak zbadam do stajni to badanie bedzie tam kosztowalo po 2k kazdego surowca czy te najnizsze surowce ? czy tam jest poziom 1,2,3 itp?
 

DeletedUser

Guest
Moze mi ktos odpowiedziec z tą technologia kawalerii ? zeby zbadac to są poziomy ?
 

DeletedUser

Guest
Siemka ;)
Wiecie może czy na tym świecie aktywna będzie funkcja zapraszania znajomych blisko siebie po rozpoczęciu gry?
 

DeletedUser160438

Guest
Szkoda ze na św 80 jest funkcja premium,premium i zamienianie surowcow na premium to psuje gre.Ale św 81 jest dobry tylko szkoda ze farmienie ograniczone.Mam pytanie.Na świecie 81 technologie jak zbadam do stajni to badanie bedzie tam kosztowalo po 2k kazdego surowca czy te najnizsze surowce ? czy tam jest poziom 1,2,3 itp?

http://forum.plemiona.pl/showthread.php?109935-%C5%9Awiaty-80-i-81&p=1576075#post1576075

3 poziomy badań.

Odnoszę wrażenie, że część się wypowiada nie znając nawet dobrze ustawień świata i jak się z nimi gra na dłużej.
 

DeletedUser179503

Guest
Drodzy admini wkradł wam się jeden błąd (mam nadzieję, że nie kłamstwo): handel surowce za PP nie został ciepło przyjęty, owszem ofert surka za PP na 78 świecie jest dużo ale jest to rozwiązane raczej krytykowane
 

DeletedUser

Guest
a miałem wrócic sobie poklikać - w końcu zima, troszkę więcej wolnego czasu... ale s80 odpada, a 81.. taki sobie.. znów te technologie, zast dopiero po tygodniu, paczki.. strasznie niski limit, zważywszy na prędkość - chyba poczekam na lepszy świat, bo jak już marnować czas na te grę, to w przyjemny sposób :)
 

DeletedUser165130

Guest
Drodzy admini wkradł wam się jeden błąd (mam nadzieję, że nie kłamstwo): handel surowce za PP nie został ciepło przyjęty, owszem ofert surka za PP na 78 świecie jest dużo ale jest to rozwiązane raczej krytykowane

To dobre rozwiązanie, jak ktoś jest dobrym farmerem to może sobie zarobić baaaaaaardzo dużo premki :)
 

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
12.962
Drodzy admini wkradł wam się jeden błąd (mam nadzieję, że nie kłamstwo): handel surowce za PP nie został ciepło przyjęty, owszem ofert surka za PP na 78 świecie jest dużo ale jest to rozwiązane raczej krytykowane

Odsetek graczy korzystających z tego rozwiązania mówi sam za siebie. Tak samo jak ilość próśb czy sugestii jakie otrzymujemy, aby to samo rozwiązanie zaimplementować także na innych światach.
 

DeletedUser168939

Guest
Odsetek graczy korzystających z tego rozwiązania mówi sam za siebie. Tak samo jak ilość próśb czy sugestii jakie otrzymujemy, aby to samo rozwiązanie zaimplementować także na innych światach.

Dziwnym trafem na FO nikt tak nie pisze :) Wmawiacie nam tak tylko dlatego, żeby mieć jakieś "Argumenty", że niby nie lecicie na kasę, lecz robicie wszystko pod graczy :)

Niestety czytając forum każdy głupi może się domyśleć, że to co piszesz jest "Wyssane" z palca :))

Pozdrawiam ;]
 
Status
Zamknięty.
Do góry