Światy 80 i 81 - dyskusja

Status
Zamknięty.

DeletedUser179708

Guest
No fakt ustawienia takie ooo:D Ale ciśniemy i tak. Tylko decyzja ciężka. Może na 2. Startują jakieś dobre składy? Chociaż kościół kusi bardzo;)
Więc pewnie większość pójdzie na 80;)
 

DeletedUser

Guest
Myślę że i tak świat 81 (choć oba są słabę) to lepiej już na tym zagrać, tylko jestem ciekawy też kto tam wystartuję :)
 

DeletedUser156739

Guest
81 bardzo ładnie się zapowiada... może i ja się skuszę.
 

DeletedUser176535

Guest
Mała zmiana na s81 na większą prędkość, brak farmienia, brak morali i idzie grać (bądź chociaż większa prędkość i brak morali). Na ten moment będzie bardzo ciężko, ale i tak spróbować nie zaszkodzi :)
 

Lubieżny Mietek

Zwiadowca
Wynik reakcji
204
Wręcz przeciwnie, to NAJBARDZIEJ powszechny duet i najczęściej powtarzająca się konfiguracja... ostatni świat z funkcjami Premium i z farmieniem INNYM niż nieograniczone ruszył... w listopadzie 2012 roku (świat 6<cfaniak>.

Problem w tym że Wy te światy wypluwacie co 2 miesiące łudząco do siebie podobne...
S80=S78=76=74=72=70=68...

Grałem chwilę na s70, poziom po 2 miesiącach gry spadł tak nisko, że nie pozostało nic jak skasować konto z nudów...
 

DeletedUser

Guest
Witam. Wstępne logowanie miało ruszyć 16 stycznia późnym wieczorem, a jest już 17 stycznia prawie popołudnie i nic
 

DeletedUser152632

Guest
Pewnie ustawienia nie ulegną zmianie ale gdyby była prędkość 1,8, morale-brak, farmienie - brak to zima szybko by zleciała ;)

yyy a czy była w ogólę taka prędkość świata <myśli> chyba nie ;), jak coś to 1,6 ;)
80 nawet nie będę komentował gdyż to kpina(funkcje PP) a 81, hmm no cóż morale - fajna sprawa, ale za to nie podoba mi się np. 3 dni ochrony początkowej - przy prędkości 1 ho ho ho chyba trochę przy wcześnie ;P i na pewno limit farmienia ;P

Tak więc pozostanę sobie na ś76 pewnie do końca serwera.

Pozdrawiam
 

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
12.832
Witam. Wstępne logowanie miało ruszyć 16 stycznia późnym wieczorem, a jest już 17 stycznia prawie popołudnie i nic

no 9:46 to chyba nie jest "prawie popołudnie". :)
Ale ogólnie racja, trochę nam serwery wczoraj zaszalały i wstępne logowanie jednak nie wystartowało prawidłowo. Ale JUŻ JEST aktywne, przepraszamy za problemy.
 

DeletedUser18304

Guest
Kmic, czy są jakiekolwiek szanse na świat bez nowych funkcji premium i z nieograniczonym farmieniem? ;)
 

DeletedUser

Guest
No cóż, pozostało czekać na świat bez farmienia :).
Tak swoją drogą, kmicu dałoby radę na świat bez farmienia, prędkość 3? :)
To mogła by być poezja :D!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

kryy7822

Szlachcic
Wynik reakcji
1.057
No cóż, pozostało czekać na świat bez farmienia :).
Tak swoją drogą, kmicu dałoby radę na świat bez farmienia, prędkość 3? :)
To mogła by być poezja :D!

było grać na specku niedawnym, tam miałeś podobne ustawienia:)
Pomysł pomysłem tylko ciekawy jestem ile byś wytrzymał na takim świecie, pewnie by Cie zjedli przy pierwszych przejęciach a reszta by się musiała męczyć na tak zabójczych ustawieniach.

Zagram na 80, tak do kilku wiosek żeby zobaczyć czy jeszcze coś pamiętam ze światów z farmingiem, do zobaczenia na starcie:)
 

DeletedUser181368

Guest
Funkcje premium... ehhh. Ktoś może wpakować w grę dużo kasy bo jest bogaty, i rozwija się 3x szybciej niż gracze wokół niego. Ja chyba będę grał na obu światachxD Bo nie pasuje mi prędkość 1 i ograniczone farmienie jak również funkcje premium dodatkowe. Na tym na którym mi lepiej pójdzie na początku to zostanę:)
 

TOMAS26

Łucznik
Wynik reakcji
88
Swiat z predkoscia minimum 1,6 bez morali , kosciola , flag i odkryc cywilizacji , ale z ryckiem i lucznikami to by byl niezly swiat a tak to lipa:(
 

DeletedUser168166

Guest
A co tam, zagram sobie na obrzeżach s81. Może być całkiem ciekawie przy takim ograniczeniu farmienia :)
 

DeletedUser

Guest
Więc dalej nic nie wiadomo czy jest jakaś ekipa na 81? co mnie zgarnie?:) mam dobre doświadczenia, pisać prywatnie:)
 

DeletedUser165130

Guest
To wbijamy na ś80, trzeba zarobić troche PP na nubkach co surkę kupują :D
 
Status
Zamknięty.
Do góry