Zimowa ofensywa 2013 - komentarze

Status
Zamknięty.

DeletedUser177996

Guest
Trzeba będzie jakoś wytrzymać ten miesiąc... :/
 

DeletedUser161820

Guest
Troche przekombinowane moim zdaniem..
Czyli na swiatach bez farmienia to nie bedzie dzialac? W sensie grabież ale wymiana na stal będzie aktywna prawda?:eek:
 

DeletedUser18304

Guest
Kiedy wioska osiągnie już limit przyjmowania surowców, to surowce, które do niej będą szły przepadną czy wrócą do wiosek gracza?
Podczas aktywnego dziesięciogodzinnego bonusu będzie można wykorzystać uzupełnienie spichlerzy?
 

DeletedUser23926

Guest
Na światach bez dodatkowych opcji premium będzie losowanie za punkty premium?
 

Adeq x Atak

Szlachcic
Wynik reakcji
1.407
nareszcie sie zacznie:)

Troche słabo , że stali rabować nie można. Na świecie bez farmienia będzie możliwy tylko handel
 

Adeq x Atak

Szlachcic
Wynik reakcji
1.407
Wydaje mi się, że moze ona sporo namieszać... ten bonus +15% defa oraz 40% czasu budowania to lekkie przegięcie hmmmm
Cos tu moze byc ..........
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser18304

Guest
Zobaczymy, jakie ceny za bonus 10% do pikomieczy i za zakręcenie kołem. ;)
 

Jarl Pękniny

Zwiadowca
Wynik reakcji
172
Zastanawia mnie, czy każdy będzie miał równe szanse, czy, jak to zazwyczaj, bogate dzieci będą miały możliwość kupowania losów/stali za pp...
Druga sprawa, czy każdy los wygrywa jakiś bonus?
 

DeletedUser20468

Guest
Start wydarzenia: 18.12.2013

Pojawienie się ostatnich sklepów: 08.01.2014

Rozumiem, że bonus świąteczny obowiązuje też handlarzy?

Btw. czy owi handlarze będą uzbrojeni w 'najemników' pod względem startu świata czy na nowszych światach gdzie gracze nie mają wojsk praktycznie, nie bedzie im dane przebić się przez mury ich wiosek?
 

DeletedUser18304

Guest
W zeszłym roku przerwa w atakach nie obowiązywała tych wiosek.
I za każdym razem ilość wojsk w nich była różna, w zależności od okolicy. :p

Chociaż teraz mogło się coś pozmieniać, oczywiście.
 

DeletedUser28547

Guest
Btw. czy owi handlarze będą uzbrojeni w 'najemników' pod względem startu świata czy na nowszych światach gdzie gracze nie mają wojsk praktycznie, nie bedzie im dane przebić się przez mury ich wiosek?


Z moich obserwacji wynika że starsze światy miały bardziej chronione wioski, także zależało czy jest to środek świata czy kraniec.

np na starszych światach traciło się 1/5 full offa. to na nowszych można było atakować deffem nawet.
 

DeletedUser20468

Guest
Z moich obserwacji wynika że starsze światy miały bardziej chronione wioski, także zależało czy jest to środek świata czy kraniec.

np na starszych światach traciło się 1/5 full offa. to na nowszych można było atakować deffem nawet.

A jak wygląda to ze zwiadem?

To jest troszkę losowe, bo założmy, że ktoś wysyła zwiad, jest tam surka super etc, ktoś może ją sfarmić, ale czy jest możliwe że ktoś tam podstawi defa i wioska będzie bronione? A jest możliwość taka, że od tak wioska handlarzy dostanie wsparcie najemników? To chyba kluczowe sprawy bo nikt nie chce stracić wojska, nie którzy pierwszy raz to będą mieli, więc ciekaw jestem czy warto ryzykować, czy nie.
 

DeletedUser110177

Guest
spróbujesz to się przekonasz ;D
fajna sprawa , jak się wylosuj glinę
 

DeletedUser18304

Guest
Chyba na wszystkie pytania będziemy musieli odpowiedzieć sobie sami, kiedy event się zacznie. :(
 

DeletedUser18304

Guest
Patrząc na komentarze tutaj niepotrzebnie się napaliłem na ten event. No, ale zobaczymy. :p
 
Status
Zamknięty.
Do góry