O Skryptotece

Adeq x Atak

Szlachcic
Wynik reakcji
1.403
zalezy komu skrypty nie dzialaja,u nas nie ma problemu wszystkie dzialaja,bo jak sie ma w plemieniu geniusza skryptow- szatdafakap'a,to musi byc wszystko okej.
 

DeletedUser174820

Guest
ale to znaczy, że je modyfikował - my też mamy w plemieniu magika, jednak to nie o to chodzi, by brać skrypt z bazy i prosić o przeróbki, prawda? :)
 

DeletedUser

Guest
sądze Adeq że nie o to chodzi iksikowi;). Raczej o bazę skryptów dostępnych na FO/skryptoteki.
Poza tym nie sam szatdafakap tworzy skrypty.. a porównując naszą skryptotekę z niemiecką się nawet nie da;P.

Nie wiem szczerze jak to wygląda za granicą... ale wydaje mi się, że procedury zgłaszania nowych/naprawionych skryptów niezbyt się różnią od naszych :) Oczywiście... licencje napewno hamują rozwój naszej bazy skryptów/publikowania skryptów... Ale wątpię by niemiecka skryptoteka miala wszystkie skrypty;d
 

DeletedUser174820

Guest
anyway

zasadnicze pytanie - po co w skryptotece są skrypty, które nie działają? dla picu?
 

Adeq x Atak

Szlachcic
Wynik reakcji
1.403
masz racje sa dla picu juz.Bo nie sadze,zeby ktorys z naszych skrypciarzy modyfikowal i naprawial,wstawial nowe.

encek co do niemieckich skryptow ,fakt nie da sie porownac,bo sa 100-lepsze.Ale i tak mi wszystkie z paczki skryptow niemieckich nie dzialaja,a gram na Die Stämme.

Wole polskie skrypty wykonaniu naszego szacika:)
 

DeletedUser

Guest
adrb.. dla CIebie napisanie skryptu to pewnie hmm paredziesiat minut? moze krócej. A mi co najwyzej wyszłoby przetłumaczenie, drobne modyfikacje:p. Dla takiego "nie prosa jak ja". Przetłumaczyć skrypt prawdopodobnie potrafi znacznie więcej osob niż napisać go od nowa. :p

ale to akurat moj punkt widzenia^^
 

DeletedUser144395

Guest
Okeja, zdobyłem kod który sie znajdował na domenie, której nie ma. Kto sie zna i chce przerabiac?:p
 

DeletedUser156889

Guest
ale to akurat moj punkt widzenia^^

Rozumiem ten punkt widzenia i jest to ok.

Śmieszne dla mnie było to, że według mojego rozeznania, bardzo rzadko skrypty obarczone są jakimkolwiek zapisem odnośnie licencji. I nie mówię tylko o polskich plemionach. Jak już coś jest, to zwykle w stylu "róbta co chceta".

Śmieszne również było to, że nawet na polskim forum była o wiele wiele pokaźniejsza baza skryptów jak to co jest w aktualnej skryptotece. Więc tym bardziej zwalanie obecnego stanu rzeczy na licencje jest jak dla mnie niedorzeczne :( Podobnie jak wychodzenie z założenia, że społeczność zrobi wszystko za support. Zresztą wystarczy poczytać ten wątek od początku, nie jest taki długi, a o ile dobrze pamiętam wszystko to już było pisane.

Zresztą, szkoda męczyć klawiatury. Rok temu już napisałem, że skutek takich działań może być tylko jeden i dopóki jest jak jest, nie sądzę by zmieniło się coś w temacie tworzenia i poprawiania skryptów.
 

DeletedUser174820

Guest
przeleciałem temat i jestem jeszcze bardziej rozbawiony :D

sądziłem, że problem z niedziałającymi skryptami jest od niedawna, ale widzę, że to trwa ponad rok! ;D

przecież to kpina jest jakaś
wygląda na to że dział zrobiony został na zasadzie 'dobra, jest jakotako, niech się dzieje co chce, nas to już nie obchodzi' :D

o ile tworzenia czy aktualizowania skryptów nie można wymagać od teamu, to usunięcie niedziałających to jak najbardziej kwestia teamu.

z drugiej jednak strony podejrzewam, że może być tu wyznawana zasada 'po co mam coś robić, i tak nie zapłacą' :D

kpina, po prostu kpina.
 

DeletedUser16760

Guest
przeleciałem temat i jestem jeszcze bardziej rozbawiony :D

sądziłem, że problem z niedziałającymi skryptami jest od niedawna, ale widzę, że to trwa ponad rok! ;D

przecież to kpina jest jakaś
wygląda na to że dział zrobiony został na zasadzie 'dobra, jest jakotako, niech się dzieje co chce, nas to już nie obchodzi' :D

o ile tworzenia czy aktualizowania skryptów nie można wymagać od teamu, to usunięcie niedziałających to jak najbardziej kwestia teamu.

z drugiej jednak strony podejrzewam, że może być tu wyznawana zasada 'po co mam coś robić, i tak nie zapłacą' :D

kpina, po prostu kpina.

Sytuacja wyglada inaczej kiedy byl kurierplemion on nadawal bat na support zeby robic wlasna skyptoteke i szybko sie ich pozbyc bo jeszcze zaczna zarabiac na odwiedziach zamiast strony innogames. teraz kiedy kuriera nie ma ludziom zarządzającym ta gra jest obojetne czy skrypty beda w skryptotece uakualniane czy nie... wazne ze nie ma konkurencji.
 

DeletedUser

Guest
A ja odbiegając o tematu:

Jest skrypt DZIAŁAJĄCY na balans surowców?
 

yusssuff

Świąteczny Artysta
Wynik reakcji
89
zalezy komu skrypty nie dzialaja,u nas nie ma problemu wszystkie dzialaja,bo jak sie ma w plemieniu geniusza skryptow- szatdafakap'a,to musi byc wszystko okej.

adeq czy łaskawie podzielisz się z nami skryptem na opis jeżeli Ci działa.Nie mówię tu o innych skryptach ale ten jest najważniejszy

Pozdrawiam yusssuff
 

DeletedUser

Guest
Po co jest i komu ma służyć ta skryptoteka skoro większość tam podanych skryptów nie działa po aktualizacjach.
Dlaczego skrypty które uzupełniają formularze nie są dozwolone,przeciez to zwykłe wypełniacze formularzy które nie automatyzują gry gdyż a wszystkie typu przyciski napadu, wsparcia lub 'OK' musza zostać wykonane przez gracza samemu.Kiedyś nawet nie trzeba było zgłaszac takich skryptów a teraz nawet jak zgłosisz to i tak zaraz dostaniesz odpowiedz że "Wszystkie dozwolone skrypty są na stronie:

http://skrypty.plemiona.pl/ "

Chcecie nam ułatwiac grę poprzez coraz częstsze aktualizacje to również zajmijcie się skryptoteką albo usuńcie ja całkiem i zróbcie całkowity zakaz używania jakichkolwiek skryptów będziecie mieli problem z głowy
 
Do góry