murin vs cotytutajrobisz?

  • Rozpoczynający wątek murin
  • Data rozpoczęcia

Kto wygra?

  • detox/murin

    Głosy: 3 15,0%
  • cotytutajrobisz?

    Głosy: 12 60,0%
  • remis

    Głosy: 2 10,0%
  • coty nie przyjmie

    Głosy: 3 15,0%

  • W sumie głosujących
    20
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
wioska 500/66
max atakow 8
bez deferow
wojsko potrzebne do ataku 15k
limit grubych 3
nagroda 100pp

EDIT : przerwanei poejdynku potwierdzone rapkiem jak ktos starci znaczna czesc wojska koncyzmy zabwe

#4901 SzybkieStart: poniedziałek, 16.09.2013 16:30
Koniec: poniedziałek, 16.09.2013 18:30
Opis: Ochrona trwa:30 minut.
Wioska startowa:500 punktów.

widze udzielasz sie na FO jaki ty niejestes super wiec poradzisz sobei spokojnie ja nie gralem dawno wiec kazdy na ciebei zaglosuje na 100 bo jestes faworytem


proponuje ten termin

szukam kogos kto mnei na emeryturke wysle i odam mu swoje 200pp mysle ze bedziesz godnym kandydatem takze jutro czekam zasady prost i logiczne,bede gral bez premki tylko af
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

poxop

Szlachcic
Wynik reakcji
3.117
wioska 500/66
max atakow 8
bez deferow
wojsko potrzebne do ataku 15k
limit grubych 3
nagroda 200pp

#4901 SzybkieStart: poniedziałek, 16.09.2013 16:30
Koniec: poniedziałek, 16.09.2013 18:30
Opis: Ochrona trwa:30 minut.
Wioska startowa:500 punktów.

widze udzielasz sie na FO jaki ty niejestes super wiec poradzisz sobei spokojnie ja nie gralem dawno wiec kazdy na ciebei zaglosuje na 100 bo jestes faworytem


proponuje ten termin

szukam kogos kto mnei na emeryturke wysle i odam mu swoje 200pp mysle ze bedziesz godnym kandydatem takze jutro czekam zasady prost i logiczne,bede gral bez premki tylko af

a kim Ty jestes:D?
 

DeletedUser178225

Guest
Hm... detox obecnie niemam czasu bo szkoła wracam tylko na weekend.A tez mam co robic w wolny czas niz grac.Wiec niewiem przy najblizszej okazji Ci napisze jak bede miał wolny czas i ty tez znajdziesz;p

Dobra mój brat młodszy zagra jak bedzie miał czas dzisiaj;P sie z nim bardzo lubissz, bo ja niemam czasu jak chcesz graj z nim jak nie to czekaj aż czas znajde;p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
co za typ... tamta runde wygralem bo graly jakies sandqaly plotki itp heheh ale premki nei mam qwiec lipa to keidy zagramy?
 

DeletedUser

Guest
nie mam premki juz i af uruchomilem 3 dni temu i wlasnei wczoraj o 21 mi sie konczyla chcialem zdobyc ale sie nie udalo nagroda byla dla agro a nie dla top1 chyba ze zagram trudno jak przegram to wstyd bedzie
 

DeletedUser178225

Guest
nie mam premki juz i af uruchomilem 3 dni temu i wlasnei wczoraj o 21 mi sie konczyla chcialem zdobyc ale sie nie udalo nagroda byla dla agro a nie dla top1 chyba ze zagram trudno jak przegram to wstyd bedzie

Bez premki niema sensu grac,zagramy kiedy indziej.A czy wstyd przegrać wiadomo ze słaby nie jestem i ty tez,wiec pojedynek moze byc ciekawy:D
 

DeletedUser

Guest
widze ze moje pupile oddaly 7 glosow przeciwko mnei hehe dobre, o 21 gramy chlopcze 30 pp wyciulalem od staergo znajomka
 

DeletedUser

Guest
raczej tak kmin jakeigos sedziego zeby mu rapy wyslac a on na imageshacak chyba ze bede mial czas a raczej bede mial to ja je zrobie
 

DeletedUser

Guest
pojedynek nei dokonczony plotek cal yczas sral lekka zakoncyzlem ta farse drugi powod jest taki ze mial grac starszy coty nie ten malolat jak bedziesz mial czas mow albo mlodego scisne jak plotka nie bedzie smeisznego
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser178225

Guest
Poprostu cykasz sie mnie.Brata niema i niewiem kiedy bedzie grał na sp.Zbyt cienki jestes ale po tym dzisiaj to i on z toba nie zagra jak sobei w półowie idziesz bo uznajesz ze ktos jest słaby jak ma wiecej niz ty. Żal cb
 

DeletedUser169406

Guest
Brawo detox gorszego gracza nie widziałem to juz lepiej zagrac z takim słabszy chociaż na poziomie.A ty co uciekasz w półowie pojedynku bo sie rozbiłes i piszesz ze ze mna zagrasz bo brat za słaby nawet sobie nie żartuj.Potrafi tyle co ja moze troche mniej,ale jakos na niego nie narzekam.

Nie zagram z toba poja nigdy za słaby jestes.
 

DeletedUser

Guest
Brawo detox gorszego gracza nie widziałem to juz lepiej zagrac z takim słabszy chociaż na poziomie.A ty co uciekasz w półowie pojedynku bo sie rozbiłes i piszesz ze ze mna zagrasz bo brat za słaby nawet sobie nie żartuj.Potrafi tyle co ja moze troche mniej,ale jakos na niego nie narzekam.

Nie zagram z toba poja nigdy za słaby jestes.

tak tyle ze szanse mialy byc rowne a nie ze co chwile dostawalem lekka od plotka... raporty przeslalem braciakowi a bylo ich sporo to odpisal mi "?" jak by czytac nie umial. gdyby przez cala runde plotek mnie nie atakowal dokonczyl bym runde ale co z tego ze bym go skontrowal jak on mial 2 k defa padl by mi ofik, aha jeszcze jedno punkty sie nie licza na koszarach 15 i stajni 15 mialem 25 zagrode gdy ty miales "duzo punktow" i zagrode 24 na koszrach bodajze 20 i stajni 16... wiec roznica klas nie chcodzi tu o punkty ja mialem kuznie 15 a ty 10. koniec

jak plotka nie bedzie o 17 dzisaj to zagram pojedynek
 
Status
Zamknięty.
Do góry