Wersja 8.15 - komentarze

Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Aktualizacja jak najbardziej na plus, tylko ta sprawa z dynamicznym panelem nie bardzo mi się uśmiecha; argumenty gracza wyżej są bardzo sensowne i w 100 procentach je popieram.
 

DeletedUser164668

Guest
Miejmy nadzieję że jakiś skrypciaż nam pomoże usunąć dynamiczny panel.
 

DeletedUser130738

Guest
Tylko że wtedy Greasemonkey będę musiał dodać do przeglądarki ;/

Nie chodzi tu o transfer zużywany na wyświetlanie kodu o długości kilkudziesięciu znaków, ale o fakt, iż każdy taki parametr stanowi swego rodzaju ograniczenie w rozwoju gry. Bo dokonując jakichkolwiek zmian trzeba dodatkowo uwzględniać wszelkie potencjalne ustawienia, co znacznie utrudnia sam proces jak i złożoność jego testowania.
A wg zebranych statystyk z tej opcji korzystał niecały 1% wszystkich graczy (do tego część pewnie nieświadomie), co oznacza wstrzymywanie rozwoju gry dla ponad 99% graczy kosztem niewielkiej grupki osób.

Co to za tłumaczenie.. Przymusowe włączenie dynamicznego panelu jest spowodowane przez ograniczenie w rozwoju gry? No sorry, nie róbcie z nas idiotów! Jaki niby proces utrudnia opcja wyłączenia tego rozwijanego menu? Inaczej tego nazwać nie można. Co takiego dla InnoGames jest problemem w braku rozwijania menu?

Koledzy z DE chyba na tyle się rozpasali, że już ludzi nie widzą.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Nie wiem czemu robicie taki problem wokół tego panelu.
Używając dynamicznego panelu możecie bez problemu osiągnać dokładnie to samo, co bez niego, wystarczy kliknąć podwójnie myszką (będę pisał w wersji dla komputerów. Mobilnej nie używam i nie znam jej realiów) i voila - dokładnie to samo, co normalnie.

Dlaczego to jest wycofywane? Bo, jak pisał kmic, gdy będzie wprowadzana jakaś aktualizacja związana z Dynamicznym panelem (np nowa ikonka), to to samo trzeba będzie wykonać dla tych, którzy takowego panelu nie używają. Dodatkowa robota.

A to tylko przykład wymyślony na poczekaniu. Widać, że "zmuszenie" (trochę negatywne słowo, ale nie chce mi się grzebać w Słowniku Synonimów) do używania panelu niesie jakieś korzyści, a czy niesie wady? Nie sądzę.
 

DeletedUser167453

Guest
Nie wiem czemu robicie taki problem wokół tego panelu.
Mim zdaniem jest równie irytujący co reklamy w serwisach informacyjnych. Nie wyobrażam sobie gry bez tej opcji i jak tylko serwery ruszą, jeśli jeszcze nie ruszyły, zamierzam zabrać się do usuwania jej jakimś adblockiem czy czymkolwiek innym.

gdy będzie wprowadzana jakaś aktualizacja związana z Dynamicznym panelem (np nowa ikonka), to to samo trzeba będzie wykonać dla tych, którzy takowego panelu nie używają. Dodatkowa robota.
O czym Ty w ogóle gadasz? Jeśli w panelu pojawi się nowa ikonka, to w BRAKU PANELU też ma się pojawić? Jak chcesz wstawić ikonkę w BRAK panelu? Wstawisz ikonkę w coś, czego nie ma?


Edit:
Adblock pod chromem działa na to bez zarzutów:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser156267

Guest
"- Zawartość dolnego paska menu zostanie wyśrodkowana (miast obecnego wyrównania do lewej) aby poprawić jego widoczność."

da radę dać go znowu do lewej?
 

DeletedUser167453

Guest
"- Zawartość dolnego paska menu zostanie wyśrodkowana (miast obecnego wyrównania do lewej) aby poprawić jego widoczność."

da radę dać go znowu do lewej?

To też można zrobić jakimś dodatkiem do edycji cssa, ale na tym się już nie znam..
 

DeletedUser

Guest
Akutualizacja na - , dlaczego?? Przeed aktualizacją gdy dodało się 2 budynki do kolejki w ratuszu pokazywał się czas kiedy można wybudować trzeci budynek. Po akutalizacji tego nie ma i nie wiem kiedy w nocy mam wstać bo nwm kiedy surki beda
 

DeletedUser156267

Guest
Akutualizacja na - , dlaczego?? Przeed aktualizacją gdy dodało się 2 budynki do kolejki w ratuszu pokazywał się czas kiedy można wybudować trzeci budynek. Po akutalizacji tego nie ma i nie wiem kiedy w nocy mam wstać bo nwm kiedy surki beda

dokładnie, takie "ulepszenia" to można sobie... :)


najlepiej Wam wychodzi tylko dodawanie kolejnych opcji komercyjnych.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Akutualizacja na - , dlaczego?? Przeed aktualizacją gdy dodało się 2 budynki do kolejki w ratuszu pokazywał się czas kiedy można wybudować trzeci budynek. Po akutalizacji tego nie ma i nie wiem kiedy w nocy mam wstać bo nwm kiedy surki beda

W końcu ktoś znalazł prawdziwy problem, nie jakieś dywagacje o dynamicznym panelu.
Zdecydowanie na -, co dziwne, w ogóle nie zostało to wypisane w opisie wersji 8.15 ...
 

DeletedUser41162

Guest
1. 1% nie używał dynamicznego panelu? Wzięliście pod uwagę wszystkie nieaktywne konta, że wyszła taka liczba? Sama znam wiele osób które go nie używały

2. Ja rozumiem że można sugerować przejście na KP, ale zmuszać? W przypadku KP można sobie dodać kilka budynków do kolejki. Ale bez KP ja chcę wiedzieć, czy wystarczy mi surowców na budowę i kiedy! czyli to samo co Misio Bao Bao

3. Okienka pop-up, które lecą przez pół ekranu niczym w prezentacji powerpoint zrobionej przez pierwszoklasistę (bo dzieci lubią, jak się coś rusza), a przy zamykaniu się wyśrodkowują... No proszę Was... pierwszy problem to to, że nie każdy ma internet 10gb, niektórzy naprawdę wciąż mają tragiczną prędkość i samo okienko, nie mówiąc o zawartości, od wczoraj potrafi się ładować minutę.
 

DeletedUser

Guest
Heh w końcu na coś się przydałem ^^^


@Team plemiona..

Ogarnijcie tą akutalizacje i ten błąd o którym napisałem wyżej
 

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
13.005
Akutualizacja na - , dlaczego?? Przeed aktualizacją gdy dodało się 2 budynki do kolejki w ratuszu pokazywał się czas kiedy można wybudować trzeci budynek. Po akutalizacji tego nie ma i nie wiem kiedy w nocy mam wstać bo nwm kiedy surki beda

Tak, wiemy o tym, jest to zgłoszone i czekamy na poprawienie tego. NIE jest to żadna planowa zmiana, która (jak już doszli do wniosku miłośnicy teorii spiskowych) miałaby zmuszać graczy do korzystania z KP...
 

DeletedUser116007

Guest
czy w wersji mobilnej (nie w aplikacji) jest możliwość otwarcia od razu ostatniego posta na forum plemiennym, zamiast wchodzenia na początek tematu,bo nie widzę tej opcji...?
 

DeletedUser174820

Guest
Rozgrywki

W grze pojawi się nowa okresowa funkcja o nazwie "Rozgrywki".
Rozgrywki będą rodzajem specjalnego wydarzenia, podczas którego wszyscy gracze Plemion dzieleni będą na 2-4 drużyny, które będą rywalizowały między sobą podczas trwających 24 godziny turniejów.
- Turnieje mogą mieć rozmaitą formę, np. która drużyna pokona najwięcej pikinierów lub zrabuje największą liczbę surowców.
- Wyniki poszczególnych turniejów będzie można śledzić na bieżąco w rankingu (tutaj możecie zobaczyć przykład z naszego serwera testowego).
- Zwycięzcy każdego z turniejów otrzymywać będą odpowiednią nagrodę, w postaci czasowego bonusu (różnej postaci) do swoich wiosek.
- Pierwsze rozgrywki chcemy rozpocząć już na początku września!


Hmm..

na początku września, czyli lada moment.
a co wiadomo o rozgrywkach?
w zasadzie tyle, że będą na początku września i będą nagrody.

nie ma informacji, na jakiej zasadzie to ma działać - czy będzie to na świecie na którym się gra (jeśli tak, to co z normalną grą?), czy może powstanie tymczasowy świat działający równolegle do istniejącego..?
moim zdaniem takie podstawowe informacje powinny być od razu podane...
 

DeletedUser

Guest
To będzie równo z grą. Każdy gracz dostanie zadanie typu "zabij jak najwięcej jednostek". Nie musi tego robić, może to olać, moze to robić, wszystko jedno. Nie przeszkadza to w żaden sposób w normalnej grze.

A nagrody są symboliczne. Więcej daje flaga na bodaj 3. poziomie.

Czyli niewykonywanie tych zadań wielkich strat nie przynosi... ale może stanowić ciekawą zabawę, pewnego rodzaju rywalizację.
 

markopolo19

Szlachcic
Wynik reakcji
3.786
Tylko ja mam denerwującą reklame po lewej na telefonie(nie aplikacja)?

Bo mam to odkąd jest wersja 8.15 ;|
 

DeletedUser

Guest
Wersja 8.15 zawiera błąd - nie da się dodać do współdzielenia forum (a okienko współdzielenia wygląda po prostu dziwacznie).

Nie piszę tego dlatego, że wyczytałem to na forum Bety. Znalazłem to dosłownie paręnaście minut temu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry