Światy 74 i 75 - dyskusja

Status
Zamknięty.

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
13.004
Zapraszamy do dyskusji przedstartowej o światach 74 i 75 :).
Prosimy pamiętać o kulturze wypowiedzi, a także o przestrzeganie pozostałych punktów Regulaminu Forum (zwłaszcza odnośnie osobistych rozmówek między graczami - prosimy o prowadzenie ich poprzez wiadomości prywatne).

Przypominamy, że do poszukiwania ekip służy wyznaczony dział Forum: klik!
 

DeletedUser

Guest
Światy zapowiadają się ciekawie, może zagram na 75 ale to tylko 4FUN... :)
 

-RachCiachCiach-

Szlachcic
Wynik reakcji
319
Powodzenia wszystkim ekipom które zdecydują się grać w wakacje. Mam nadzieję, że na jesień ruszy podobny świat do 75 tylko z opcją wyboru kierunku:)
 

DeletedUser

Guest
Powodzenia wszystkim ekipom które zdecydują się grać w wakacje. Mam nadzieję, że na jesień ruszy podobny świat do 75 tylko z opcją wyboru kierunku:)

Niestety awar, skoro teraz wypuszczają sw bez farmy to na jesień będzie zapewne nieograniczone farmienie i farmienie z limitem.
 

DeletedUser135841

Guest
Liczyłem na brak morale przy większej prędkości.. :(
 

-RachCiachCiach-

Szlachcic
Wynik reakcji
319
Ja mam tylko nadzieje, że ekipy które się zbierają, też poczekają na jesień:) A ustawienia świata może jakieś nam wtedy podpasują.
 

koriv

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
635
Świat 75 będzie na pewno najdłuższym z światów bez farmienia :)
 

koriv

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
635
Wysoki warunek zwycięstwa :) ale zapewne fuzje na końcu przyspieszą, jak to zwykle bywało ..
 

DeletedUser173731

Guest
Oooo chyba zawitam na 75 :) rekreacyjnie tak jak na 73 :p Czyli na lajcie sobie poklikam :D jakaś forma jest .
 

DeletedUser173731

Guest
Jak to się mówi czasu do oporu jak się ma to się poklika normalnie nie mogę się doczekać coraz bardziej podobają mi się światy bez farmienia paczki jak na 69 :) ms czyli kliny wbić będzie można lajtowo :p




@ Dracula : Już zaczyna się opanowywanie spamu :x ale burza u mnie w kit :((
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser131953

Guest
Jak znajdę spoko ekipę to wystartuję :) s75 fajnie, że bez farmienia tylko 3-poziomowe technologie trochę badziewne, ale nie popsuły ogólnej opceny i zamierzam zagrać.
 

DeletedUser

Guest
Ehh, dla mnie 75 byłby o wiele lepszy gdyby nie te paczki... No ale zobaczymy jak to tam wszystko wyjdzie.
 

DeletedUser137804

Guest
dziękuję administracjo za fajne światy na wakacje , 75 szyty prawie na miarę, to wsparcie bez ograniczeń .... odstaje ;/ troszkę strach wystartować i mierzyć się z rzeszą deffowych kont, brata,dziadków, cioć i przyszłych wnuków, da się to zmienić, ktoś prócz mnie chciałby tej zmiany?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser127278

Guest
Ja pewnie wystartuję na świecie 75, bardzo mi się podoba.
Satynowa, a ta opcja wspracie wojskowe bez ograniczeń to przecież super sprawa. Trzeba tylko obrać inną technikę gry.
Nie chodzi już o te multikonta, bo te to na pewno administracja wykryje i zrobi porządek.Ta opcja podoba mi się z tego względu, że można się fajnie wbić w centrum wiosek wroga i wcześniej już obstawić wioskę:)
 
Status
Zamknięty.
Do góry