kmic (ten zły)

DeletedUser

Guest
A ja tak sobie czytam i wspominam jak kiedyś już czytałam ten temat, chyba Ci się trochę nazbierało pytań. No to jeszcze dołożę swoje!;)
Kiedy zaistniało zdanie "A pacnąć Cię?", bo jak na razie to moje ulubione Twoje zdanie w całym temacie :D.
 

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
12.962
No dobra...
to jest idea by nieco nadgonić czas, bo znalazłem pytania czekające już ponad 3 lata na odpowiedź. :) I pewnie ich autorzy dawno o nich już zapomnieli, ale poczucie obowiązku oczywiście nie pozwala mi obok nich przejść obojętnie. :D

Chronologicznie (XII 2009 - I 2011):

razor130
Kmicicu nasz kochany a ja też mam do ciebie pytanie a dokładniej czy grasz.zajmujesz się może jakimiś innymi grami? Chodzi mi tu głównie o gry FPP albo MMORPG?
A z racji tego że, grasz w plemiona musisz lubić strategie Polecasz może jakąś? Bo szukam jakiejś nowej na kompa


Gram (choć bardziej adekwatne byłoby słowo 'pogrywam') hobbistycznie w parę gierek przeglądarkowych, ale to bardziej na zasadzie przyzwyczajenia niż z jakimś konkretnym zaangażowaniem. Oczywiście wyłącznie jako 'gracz', nie ma szans wydzielenia czasu na poważniejsze zajmowanie się jakimś kolejnym projektem.
A w temacie gier na kompa zdecydowanie nie jestem na czasie - od lat nie mam na nie czasu i nie mam pojęcia w co obecnie się gra. Choć faktem jest: dawno dawno temu grałem przede wszystkim w szeroko rozumiane strategie. :)

LadyMaggie
1. Dlaczego od dłuższego czasu nie odpowiadasz na pytania zadawane przez moich poprzedników?
2. Czemu zawdzięczasz swoje sukcesy na plemionach?
3. Czy czasami masz ochotę olać swoje obowiązki?


1. ojtam ojtam, odpowiadam przecież :)
2. ja? sukcesy?
3. bardzo rzadko, góra 3-4 razy na dobę (nieco częściej jedynie w weekendy oraz gdy słońce świeci za oknem)

Zizi
ja mam to "szczęście", że zawsze trafiam na światy gdzie kmic jest GA... więc z doświadczenia powiem że "nie taki diabeł straszny jak go malują", mówi się że to "ten zły", a ja tam myślę że konkretny z niego facet i tyle do tego dodatkowe oczy z rentgenem i mamy rekordzistę wlepionych globali, znienawidzonego przez sporą ilość graczy.

mrrr... tak mi mów ;)

Czy zdarzyło Ci się cofnąć ( zmiana z "nie wlepić") komuś bana (choć mu się należał) , bo napisał inteligentne odwołanie, które całkowicie zwaliło Cie z nóg?

Hmmm... nie sądzę... jeśli ban "się należał" to marne szanse... zresztą nie ukrywajmy: jeśli są odwołania, które zwalają mnie z nóg to bynajmniej nie z powodu ich inteligencji... bardziej raczej "inteligencji" :) Choć tak naprawdę, po tylu latach w teamie i tylu tysiącach przeczytanych odwołań raczej trudno mnie już zdziwić czymś naprawdę oryginalnym...

junior.pl
Czy zdarzyło się Panu kiedyś przyznać się do błędu (w tickecie) i/lub przeprosić za to (niesłuszny ban)?

Oczywiście. Błędy w ticketach są rzeczą ludzką i choć oczywiście nie powinny się zdarzać, to jednak "nie myli się tylko ten kto nic nie robi". I chociaż nigdy nie wprowadzałem nikogo celowo w błąd, to jednak parokrotnie zdarzyło mi się nieco zakręcić - czy to z niedokładnego przeczytania pytania czy też ze zwykłej niewiedzy (tak, Opiekun Projektu też jest człowiekiem i nie zna odpowiedzi na 100% pytań).
Niesłuszne bany? Sporadycznie ale tak. Czasem jest to niefortunny zbieg okoliczności, gdy np. ktoś dostanie bana za nazwę wioski w parę minut po jej przejęciu, gdy nazwę ustawił poprzedni właściciel, a akurat o tej porze chodził "automat banujący". A czasami durne błędy, gdy bada się jakąś sprawę mając otwartych parę okien w przeglądarce, dojdzie się do wniosku o słuszności bana i... wlepi go nie w tym oknie co powinno (czytaj: nie tej osobie, która popełniła przewinienie).
Nie mam na szczęście problemów z przepraszaniem za popełnione błędy. Jak widać po avatarze czapka mi z głowy nie spada z tego powodu.

Earendil1
Smerfy czy Gumisie ?

Zdecydowanie Smerfy. Gumisie w Polsce pojawiły się później, gdy już dobranocki mnie mniej interesowały. :)

TaKeT
Czy umiesz/wykorzystujesz/posiadasz zdolności sybkiej riposty?

Pojęcie szybkiej riposty jest mi całkowicie obce. Co widać zresztą po tym temacie, gdzie nad każdą odpowiedzią rozmyślam średnio 1-2 lata.

agus19990
1. Dlaczego nie chcesz przytulac się do winiacza? Przecież on jest taki tulaśny
2. Co w romansach jest pozytywne a co negatywne, jeśli Twój stosunek do nich jest ambiwalentny?


1. Gdybyś widziała jego Sylwię to też byś wolała nie ryzykować :)
2. To jak z ciasteczkiem... chce się zjeść ciasteczko ale i mieć ciasteczko... koniec literackiej metafory :)

Hitsugaya22
1. Czy jesteś bezstronny i wszystkich na równo traktujesz?
2. Lubisz długą grę czy Pro na starcie?


1. Oczywiście że nie. Skoro banuję gracza X z plemienia XXX, to oczywiste, że jestem wrogiem plemienia XXX oraz ewidentnie sprzyjam plemieniu YYY (które ma z nim wojnę, o czym doskonale wiem, bo przecież gram tam razem z kolegami)... I tak oto (po pomnożeniu przez ponad 70 światów) zostałem już w międzyczasie zarówno wrogiem jak i sprzymierzeńcem paru tysięcy plemion. :)
2. Długa gra? Aaaa... mówimy o Plemionach! :) Na długą grę nie mam czasu, więc bardziej cenię sobie mocny początek. :)

sapcio17
Czy rok 2010 był dla ciebie udany?

Chyba muszę częściej do tego wątku zaglądać. :\

cdn. :zzz:
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
Mam do Ciebie 18 pytań:
01.Kogo z Plemion lubisz najbardziej i dlaczego?
02.Na których światach obecnie grasz?
03.Czy lubisz żelki?
04.Jaki jest Twój ulubiony kolor?
05.Masz męża?
06.Lubisz wykonywać swoje obowiązki?
07.Co Cię przywiało do Plemion.
08.Jaka jest Twoja ulubiona piosenka?
09.Jaki masz kolor włosów?
10.Wierzysz w Boga?
11.Jesteś optymistką czy pesymistką?
12.Czekasz na lato?
13.Jaką roślinę lubisz najbardziej.
14.Jaki jest ulubiony przedmiot.
15.Jaka jest Twoja najgorsza ocena?
16.Jaka jest Twoja ulubiona potrawa?
17.Ile masz lat?
18.Ile masz przyjaciół?
 

DeletedUser177409

Guest
Gratuluję zapewne pierwszej topki na Polskich Plemionach :D

Słyszałem, że kmic wygra świat, to ponoć z góry ustawione :p
Zrzut ekranu 2013-07-7 o 07.58.24.jpg
 

DeletedUser167001

Guest
Mam do Ciebie 18 pytań:
01.Kogo z Plemion lubisz najbardziej i dlaczego?
02.Na których światach obecnie grasz?
03.Czy lubisz żelki?
04.Jaki jest Twój ulubiony kolor?
05.Masz męża?
06.Lubisz wykonywać swoje obowiązki?
07.Co Cię przywiało do Plemion.
08.Jaka jest Twoja ulubiona piosenka?
09.Jaki masz kolor włosów?
10.Wierzysz w Boga?
11.Jesteś optymistką czy pesymistką?
12.Czekasz na lato?
13.Jaką roślinę lubisz najbardziej.
14.Jaki jest ulubiony przedmiot.
15.Jaka jest Twoja najgorsza ocena?
16.Jaka jest Twoja ulubiona potrawa?
17.Ile masz lat?
18.Ile masz przyjaciół?

Nie wiem czy wiesz, ale Kmic jest innej płci, niż myślisz...nie jest Kobietą :p
Także teraz sobie zadaj pytanie:
Kim on kurde jest?

^^
 

Prokurator mamusiek

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.293
Kmic ma na imię Michał przeciez, a to imię męskie, tyle co pisałem ze supportem to znam na pamięć większość członków, ich nick i imię :) niektórzy myślą, że spamuję support ;)
 

DeletedUser

Guest
W zasadzie pytanie do całego supportu.

1) Dlaczego olewacie zgłoszenia? Człowiek czeka na pilną odpowiedź a support normalnie nas ignoruje i ustawia, że sprawa została rozwiązana, a nie jest?
2) Wielu graczy zauważa, że stajecie się jednostronni, dlaczego blokowani są gracze tylko z jednych plemion, a drugie żyją prawie bezkarnie? Mimo waszych ostrzeżeń, tygodniowych banów gracze dalej robią swoje a wy przymykacie na to oko? Może to są wasi kuple a support po prostu daje im wolną rękę "po przyjacielsku". Konflikt Interesów.
3) Dlaczego gracze blokowani są za przekroczenie dni zastępstw, mimo powodów i chęci do gry, a inni którzy od 2-3 lat nie przejęli ani 1 wioski, nie zdobyli ani 1 punktu do rankingu pokonanych NIE SĄ?
4) Dlaczego gracze, mimo wyraźnego łamania regulaminu, nie są odpowiednio karani? Za typowe rasistowskie nazwy zmieniacie tylko nazwę wioski i "graj se pan dalej?"

Nawet nie zdajecie sobie sprawy, jak wielu graczy jest przeciw supportowi. Zaczynacie działać jak wam wygodnie, a nie tak żeby gra była miła i sprawiedliwa. Popełniacie zbyt wiele błędów i przestańcie faworyzować!
 
Do góry