Kalendarz adwentowy 2012 - dyskusja

Status
Zamknięty.

DeletedUser5457

Guest
Chciałbym zauważyć jedno (wracając do dnia wczorajszego):

"czyli bez Szybkich i Specjali"

niestety są też światy Classic o których nie wspomnieli i np. ja odpowiedziałem źle, ponieważ napisałem Classic 2 (od 15 do 50 spada poparcie).

Następnym razem proszę administrację o dokładniejsze formułowanie pytań (i tak, przeczytałem ostatni nawias aby podać sam numer świata choć uznałem to jako "nie odpowiadaj pełnym zdaniem bo nie chce mi się czytać wywodów formatu A4 i więcej).
 

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
13.006
Heh, uznałem, że informacja "z którego "normalnego" świata (czyli bez Szybkich i Specjali)" będzie wystarczająca. :)

Dla formalności: Classic 2 nie byłby poprawną odpowiedzią, choćby dlatego, że nie było na nim rycerza czy łuczników, a takowe pozycje występują w tym raporcie.
 

DeletedUser115595

Guest
No i także widać, że był tylko jeden taki świat. Jakoś wcześniej w pierwszym dniu też było (nie licząc Szybkich i Speciala) i jakoś nikt nie pisał, że nie ma mowy o Classicu, więc to głupie tłumaczenie.
 

DeletedUser171764

Guest
Ja również dałem na pytanie 6 odpowiedź "Classic 2", ponieważ przeczytałem (tutaj http://wiki.plemiona.pl/wiki/Poparcie), że tylko na Classic 2 poparcie może spaść o 17. Nigdy tam nie grałem i nie wiedziałem, że nie występują tam łucznicy itp :/.
 

DeletedUser115595

Guest
I teraz płaczecie nad rozlanym mlekiem? Trzeba było doczytać. Raport był wyraźny, dało się dobrze odpowiedzieć.


Ktoś wyżej podał link do ustawień wszystkich światów.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser169374

Guest
czyli są większe nooby ode mnie :cool:

Mi to zajęło niecałe 5 minut. Chociaż za pierwszym razem nie zwróciłem uwagi na poparcie, może dlatego że była 1 w nocy :D
 

DeletedUser141126

Guest
Teraz czekamy na zwycięzce :D

Kmic kiedy losowanie ? Nie mogę się doczekać
 

DeletedUser5457

Guest
Aby nie było:

Ja nie płaczę, ponieważ już drugi raz się pomyliłem. Nie gram na wszystkich światach więc nie znam ich ustawień na pamięć jak to jeden się pochwalił (gram także pod innym nickiem - ten to mój pierworodny pseudonim).

Także wyczytałem ze strony http://wiki.plemiona.pl/wiki/Poparcie "Każdy Szlachcic może zabrać najmniej 20 poparcia, a najwięcej 35 (na świecie Classic 2 utrata poparcia wynosi od 15 do 50)" co wyraźnie wskazało mi odpowiedź.


Dla napinaczy: wisi mi Wasze zdanie, moje logowanie się tu i tak jest częstsze niż wizyta w kościele (ale czytam jako anonim) a treść posta nie jest żaleniem się tylko informacją dla administracji, gdyż jako ekonomista wychwyciłem błąd w treści zagadki (a dokładniej nieścisłość, która dala dwie poprawne odpowiedzi).


Hi haters !


Ps.
Poxop pozdrów Leta i wujka Koopro od DP ;)
 

DeletedUser115595

Guest
Aby nie było:

Ja nie płaczę, ponieważ już drugi raz się pomyliłem. Nie gram na wszystkich światach więc nie znam ich ustawień na pamięć jak to jeden się pochwalił (gram także pod innym nickiem - ten to mój pierworodny pseudonim).

Także wyczytałem ze strony http://wiki.plemiona.pl/wiki/Poparcie "Każdy Szlachcic może zabrać najmniej 20 poparcia, a najwięcej 35 (na świecie Classic 2 utrata poparcia wynosi od 15 do 50)" co wyraźnie wskazało mi odpowiedź.


Dla napinaczy: wisi mi Wasze zdanie, moje logowanie się tu i tak jest częstsze niż wizyta w kościele (ale czytam jako anonim) a treść posta nie jest żaleniem się tylko informacją dla administracji, gdyż jako ekonomista wychwyciłem błąd w treści zagadki (a dokładniej nieścisłość, która dala dwie poprawne odpowiedzi).


Hi haters !


Ps.
Poxop pozdrów Leta i wujka Koopro od DP ;)



Do Ciebie ekonomisto, kmic wyraźnie napisał, że na świecie byli łucznicy i rycerz co pokazywał raport, więc błedu w pytaniu nie było. Jeśli na świecie nie ma łuczników i rycerza to zwyczajnie nie ma ich ukazanych w ogóle w raporcie.
 

DeletedUser26967

Guest
Aby nie było:

Ja nie płaczę, ponieważ już drugi raz się pomyliłem. Nie gram na wszystkich światach więc nie znam ich ustawień na pamięć jak to jeden się pochwalił (gram także pod innym nickiem - ten to mój pierworodny pseudonim).

Także wyczytałem ze strony http://wiki.plemiona.pl/wiki/Poparcie "Każdy Szlachcic może zabrać najmniej 20 poparcia, a najwięcej 35 (na świecie Classic 2 utrata poparcia wynosi od 15 do 50)" co wyraźnie wskazało mi odpowiedź.


Dla napinaczy: wisi mi Wasze zdanie, moje logowanie się tu i tak jest częstsze niż wizyta w kościele (ale czytam jako anonim) a treść posta nie jest żaleniem się tylko informacją dla administracji, gdyż jako ekonomista wychwyciłem błąd w treści zagadki (a dokładniej nieścisłość, która dala dwie poprawne odpowiedzi).


Hi haters !


Ps.
Poxop pozdrów Leta i wujka Koopro od DP ;)

Tak tak, wykłócaj się teraz o to, że ktoś zrobił błąd, mimo że to Ty go zrobiłeś i zasłaniaj się tym, że rzadko się logujesz, bo wstyd Ci tu teraz wrócić i przyznać się do błędu... Pytanie dotyczyło świata normalnego - nawet jeśli pytanie dotyczyłoby również Classiców... to NIE POWINIENEŚ mieć więcej niż jednego świata do wyboru jako odpowiedź - no chyba, że na Classicu 2 znajdziesz rycerza/łuczników, które w raporcie figurują (ich ikony - czyli oznacza to, że są na świecie). Widzisz gdzieś żeby raport nie zawierał ikon rycerza/łuczników? Skoro zawiera to chyba logiczne, że jednostki te są na świecie i masz szukać świata, który je zawiera - to nie konwerter raportów, gdzie ikony są tak czy siak... No ale cóż, kłóć się że masz rację a każdy, kto się z Tobą nie zgadza jest napinaczem, a pytanie było ułożone specjalnie w taki sposób żebyś Ty na nie nie odpowiedział;)

Ciekawa przyszłość rysuje się przed narodem polskim, kiedy widzi się takich ekonomistów...

Zwycięzcą został: Wasaabi

Zdobyta nagroda: 2000 Punktów Premium

:( :( :(
 

DeletedUser

Guest
@Kmic

W losowaniu wystąpił jakiś błąd, proszę sprawdź to, przecież to ja miałem wygrać.... ;)
 

DeletedUser171620

Guest
Tak dokładnie to 2222 bo wpisał się w komentarzu na fb.No cóż gratuluje zwycięzcy !
A może następnym razem mi się uda ?! :]
 

DeletedUser5457

Guest
Tak więc sprawdź konto: DarkPlayer czyli moje aktualne.

Nie skupiałem się na jednostkach skoro zobaczyłem poparcie zbite o 17 oraz czytałem o zbiciu poparcia przez szlachciców.

I powtarzam: nie sprawdzałem i nie znam ustawień wszystkich światów na pamięć (ba, nawet jednego nie znam) więc nie wiem co jest na świecie 10 a co na świecie 60 oraz czego nie ma w 61, ponieważ nie interesuje mnie to po prostu...

I na koniec zacytuję ponownie oraz zaznaczę Wam coś:
Każdy Szlachcic może zabrać najmniej 20 poparcia, a najwięcej 35 (na świecie Classic 2 utrata poparcia wynosi od 15 do 50)


Co daje chyba od razu do domysłu, że nawias jest jedynym wyjątkiem i nie muszę dzięki temu sprawdzać pozostałych XX światów (nawet nie wiem ile ich jest)
 

DeletedUser131953

Guest
już zaraz... bo się zawiesiłem nad pytaniem jutrzejszym... to znaczy pytanie jest ułożone, tylko nie mogę znaleźć odpowiedzi... bójcie się wszyscy narzekacze na za łatwe pytania :p

Szykuje się zabawa :D
 

DeletedUser166272

Guest
mam pytanie jak mam wpisać ten świat ???

tak
1. świat XXX
czy
2.XXX świat
czy ???
3. XXX
 

DeletedUser

Guest
Tak więc sprawdź konto: DarkPlayer czyli moje aktualne.

Nie skupiałem się na jednostkach skoro zobaczyłem poparcie zbite o 17 oraz czytałem o zbiciu poparcia przez szlachciców.

I powtarzam: nie sprawdzałem i nie znam ustawień wszystkich światów na pamięć (ba, nawet jednego nie znam) więc nie wiem co jest na świecie 10 a co na świecie 60 oraz czego nie ma w 61, ponieważ nie interesuje mnie to po prostu...

I na koniec zacytuję ponownie oraz zaznaczę Wam coś:
Każdy Szlachcic może zabrać najmniej 20 poparcia, a najwięcej 35 (na świecie Classic 2 utrata poparcia wynosi od 15 do 50)


Co daje chyba od razu do domysłu, że nawias jest jedynym wyjątkiem i nie muszę dzięki temu sprawdzać pozostałych XX światów (nawet nie wiem ile ich jest)

Ale pytanie brzmiało z jakiego świata był podany raport a nie na jakim szlachcic zbija mniej poparcia.
 
Status
Zamknięty.
Do góry