PODZIEKOWANIA / REPUTACJA

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser159420
  • Data rozpoczęcia

Dobry pomysł?

  • Tak

    Głosy: 61 61,0%
  • Nie

    Głosy: 39 39,0%

  • W sumie głosujących
    100

DeletedUser159420

Guest
Mam pewien pomysł. Coś na styl reputacji bądź opcji podziękuj tylko może bez nicków. Pomysł polega na tym, że za każde aktywowane premium na plemionach dostajemy paczke takich punkcików do rozdania. Dajmy na to jak aktywujemy preme na jednym świecie na miesiać za 200pp to dostajemy do forum ogólnego czyli tutaj gdzie teraz piszę, paczke 50 takich punktów, które możemy rozdać na dane posty lub tematy. Ktoś napisze post a my mu dajemy taki punkcik bo nam się spodobał. Tylko propowałbym mniejsza ilośc czyli za 200pp aktywowane około 10 takich punktów do rozdania.
 

DeletedUser144151

Guest
też uważam że nie jest to ważna sprawa,osoba wyżej dała na tak to ja dam na nie :)
 

DeletedUser

Guest
Wydaje mi się, że pomysł mało wniósłby do forum, a kolejny dodatek sprawi, że będzie się jeszcze dłużej ładowało :(
 

DeletedUser169297

Guest
taa bo dawali by Ci te 10pp, chyba jakbyś im zapłacił, zresztą pomysł na nie
 

DeletedUser

Guest
Mi to obojętne gram bez kp ale dam na tak nie jest zły ten pomysł
 

DeletedUser170633

Guest
W sumie dał bym na TAK bo mi się pomysł podoba.
Ale jestem też na NIE ponieważ nie każdy może zakupić premium np. na miesiąc.

Hmmm.... Dam TAK :p
 

DeletedUser

Guest
Na tak :p Na większych forach zazwyczaj jest podobna opcja
 

DeletedUser185842

Guest
Czyli jak napisze coś na forum i się komuś spodoba to ta osoba (o ile jeszcze ma punkciki na forum do rozdawania) może mi je dać i wtedy dostaję PP w grze? Dobrze zrozumiałem?
Jeżeli dobrze zrozumiałem to myślę, że dość ciekawy pomysł ;)
 

DeletedUser180001

Guest
Może być moim zdaniem.

Nie zaszkodzi spróbować , jak się przyjmie to może wnieść dużo dobrego do forum.
 

DeletedUser181888

Guest
Lepiej aby nie było tak, ze gdy ktos kupi KP, bo to troche bez sensu dla mnie, lepiej ogolnie niech opcja bedzie na FO ogolnym z mozliwoscia podziekowania kazdego postu.
 

Lukasz032

Kapitan Oczywisty
Plemiona Team
SuperMod
Operator Gry
Wynik reakcji
210
Lata temu system reputacji faktycznie funkcjonował, lecz został wyłączony w wyniku rozgrywających się wręcz bardzo regularnie patologii, wśród których można by wyliczać np. "dzień minusa" (w wyniku zmowy na shoutboksie gracze minusowali wszystkich "dla zabawy").
Na chwilę obecną na pewno nie chcielibyśmy powtórki z rozrywki :)
 

DeletedUser

Guest
Lata temu system reputacji faktycznie funkcjonował, lecz został wyłączony w wyniku rozgrywających się wręcz bardzo regularnie patologii, wśród których można by wyliczać np. "dzień minusa" (w wyniku zmowy na shoutboksie gracze minusowali wszystkich "dla zabawy").
Na chwilę obecną na pewno nie chcielibyśmy powtórki z rozrywki :)

No to wprowadzić tylko lajki :D
Dzień lajkowania na pewno by nikomu nie zaszkodził :D
 
Do góry