Nowa wersja forum - dyskusja

Status
Zamknięty.

złodziej marzeń

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
31
1234db.png

A to nie błąd?
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser152632

Guest
wrrrry a będzie możliwość powrotu do starego FO? łatka, skórka etc - sorrki nie czytałem topicu ;p
 

DeletedUser

Guest
oczywiście do starej wersji jest sentyment.. teraz jest nowa (zapewne lepsza) wersja, lecz kazdy odbiera to na minus, sądzę jednak że jest to kwestią przyzwyczajenia i będzie gicior ;]
 

DeletedUser165979

Guest
Pszemeq to akurat cenna uwaga do poprawy.
Aczkolwiek forum funkcjonuje drugi dzień i dajmy troszkę czasu dla adminów w dostosowaniu wszystkiego jak należy. :)
 

Bryfft

Emeryturka
Wynik reakcji
182
Polarkreis napisał:
No ale umówmy się - lay jest (...)
No nie, nie umówimy się.

Polarkreis napisał:
Wspomnę tylko o tym, iż jestem świadomy, iż nowa wersja "przyszła z góry" i prawdopodobnie kmic czy bartek nie mieli tutaj wiele do gadania.
Byłem (i jestem) jej gorącym zwolennikiem :).

Polarkreis napisał:
Mnie najbardziej boli szerokość (nie znalazłem opcji zmiany tej wartości
Bo nie ma w forum takiej opcji. Możesz najwyżej zmieniać w przeglądarce wielkość strony.

Polarkreis napisał:
nawet nie sprawdzam błędów bo i tak ten syf zostanie już na zawsze
Nie syf, kolego i nie na zawsze, bo do czasu aktualizacji do vB5, kiedy znowu będzie płacz, że "vB4 wyglądało tak świetnie, to nowe to syf!" ;).
 

DeletedUser

Guest
Dajcie tamtą wersję była lepsza bardziej przejrzysta.
Tło może zostać bo jest fajne

[to było tylko moje zdanie]
 

złodziej marzeń

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
31
Czytam kmomentarze dotyczące nowego forum i jedno co udało mi się wywnioskować, ze jest ono zbyt jaskrawe i dlatego nie jest zbyt czytelne. Może istnieje możliwość przyciemnienia tła. Innych ważniejszych merytorycznych uwag (pomijam komentarze: chcę stare forum i już lub oddajcie stare forum bo lepsze) nie widzę :)

Poza tym dalej upieram się przy opcji aby aktywnych userów na forum nie wyświetlać jako dodatkowej opcji po kliknięciu w listę userów tylko jak poprzednio. Obecne rozwiązanie jest bardzo nieporęczne a to naprawdę ważne. Kto nie chce być widoczny może przecież być na niewidoku (chociaż większość nie wie o istnieniu tej opcji).
 

DeletedUser159480

Guest
Wszyscy narzekają na kolorystykę, ewentualnie na całą oprawę graficzna.. a ja mam inne, zupełnie odmienne pytanie. :p

Co przybyło nam w funkcjonalności forum, co nam wzięła nowa wersja? Tylko konkretami, najlepiej porównania :)
 

DeletedUser165979

Guest
Nie ma co ukrywać, że szybkość pracy forum się zwiększyła. Testowałem na różnych łączach forum i naprawdę nieźle się funkcjonuje nawet ze słabiutkim netem.
 

DeletedUser21202

Guest
Kwestia przyzwyczajenia, tylko nie wiem gdzie mogę znaleźć temat o Summer Games:)
 

DeletedUser

Guest
Po prostu nie lubicie zmian. Według mnie nowy wizerunek forum wcale nie jest zły, być może trochę za jaskrawy, ale poza tym nie mam się czego czepić. Lubię zmiany.. :)
 

DeletedUser144151

Guest
już pomału się przyzwyczajam,ale ten zbędny rysunek po bokach nadal dla mnie jest zbędny wolałbym aby forum było szersze.Awatary niewidoczne,podpisy pod spodem też tylko ten nieszczęsny obrazek został :)

dołączam się do pytania Davideus. co oprócz oprawy graficznej dzięki tej zmianie zyskujemy,mam bardzo słaby net i różnicy w szybkości nie zauważyłem choc często się zdarza że plemiona mi nie hulają a stare forum tak
 

DeletedUser128813

Guest
Mam wrażenie, że zmiany co jakiś czas po prostu "muszą" być, czy to w grze, czy na FO. Obojętnie, czy byłoby coś do poprawy, czy tylko do popsucia, to mija xx dni, więc musi być zmiana.. tak to chyba u Was działa. Po protestach, umożliwiliście wybór klasycznej oprawy i szaty w grze, innych "nowinek" przybywających z każdą nową wersją nie da się niestety cofnąć. Swoją drogą coraz częściej są te unowocześnienia.. Nowa wersja forum jest dla mnie mniej przejrzysta i nie bardzo umiem się połapać, gdzie co jest (to pewnie kwestia przyzywyczajenia, a więc czas wszystko załatwi), za jasna (ale to też przeżyję, bo nie spędzam tu niewiadomo, ile czasu), ale strona o wiele wolniej mi się przeładowuje, a to już jest denerwujące i upływ czasu niczego tu akurat nie polepszy, bo to niezależne od mojego przyzwyczajenia..
 

DeletedUser

Guest
Zmiany były i zawsze będą. Firmy takie jak InnoGames, Gameforge itp ... robią zmiany żeby na tym zarobić. Oczywiście można grać bez tych nowych bajerów, ale każdy chce być dobry i zawsze pokusi go kupić czy tam surowce czy "Flagi" :) Po co się męczyć skoro można sobie je kupić prawda ? Pewnie za "x" lat będzie można kupować jakieś pakiety z wojskami itp za (PP) . Ale jeśli chodzi o forum to mi się nowy wygląd bardzo podoba :cool: .

Pozdrawiam
 

DeletedUser

Guest
Duża część polaków ma w naturze negowanie, wszelkich zmian ale prawda jest taka, że z czasem zwiększają się potrzeby a z tego wynika potrzeba nowych rozwiązań (upgrade jest tutaj najlepszym wyjściem). Do wyglądu każdy prędzej czy później się przyzwyczai :)
 

złodziej marzeń

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
31
Duża część polaków ma w naturze negowanie, wszelkich zmian ale prawda jest taka, że z czasem zwiększają się potrzeby a z tego wynika potrzeba nowych rozwiązań (upgrade jest tutaj najlepszym wyjściem). Do wyglądu każdy prędzej czy później się przyzwyczai :)

Zaintrygowała mnie Twoja wypowiedź.... "polaków"... czy niemcy cz też anglicy do tego inaczej podchodzą..... rozwiązania tworzy się pod usera i adminów jak dla mnie...
 
Status
Zamknięty.
Do góry