TS 3

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser157137
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser157137

Guest
Zalozylem kanal do grania rund na SP.



Adres : 193.17.184.165
Haslo : Brak
Kanal : Plemiona
Podkanal : 4. SDS'y, Szybkie , Dla wszystkich


Regulamin Kanalu:


Ban za:

-Przeszkadzanie innym w grze
-Przechodzenie po kanalach ciagle
-Gdy ktos mowi ze nalezy wyjsc nalezy opuscic pokoj
- pokoj "NALEZY" do tego kto jest tam pierwszy




Na prosbe istnieje mozliowsc zamkniecia jednego pokoju haslem na runde.




Pozdrawiam i milego i kulutralnego korzystania
 

DeletedUser157137

Guest
dostaliscie info na czacie ze to jest kanal reprezentacji i kicka. A ze puszczalska wrocil i mnie obrazil dostal bana.


ladnie zauwazyliscie na kanale reprezentacji na gosciach. Pokoj ten sluzy do spraw zwiazanych z reprezentacja a nie grania sobie tamrund. Wlasnie z tego powodu zalozylem ten kanal.
 

DeletedUser153746

Guest
dostaliscie info na czacie ze to jest kanal reprezentacji i kicka. A ze puszczalska wrocil i mnie obrazil dostal bana.


ladnie zauwazyliscie na kanale reprezentacji na gosciach. Pokoj ten sluzy do spraw zwiazanych z reprezentacja a nie grania sobie tamrund. Wlasnie z tego powodu zalozylem ten kanal.


Bo robisz z siebie nazwij sobie jak chcesz wiesz co mysle... Goście to goście byliśmy gośćmi wiec sobie weszliśmy Mogłeś wejśc i zaproponować jakiś inny kanał a nie kicki...

Więc wiecie chodzicie gdzie nie trzeba macie racje a polak musi podnieśc swoje ego i banuje;p Pozdro

PS: Poskarż się mamie...
 

DeletedUser162819

Guest
Troche chaotyczna ta Twoja wypowiedź.

Widziałem dzisiaj losera i jeszcze kogoś na kanałach i chyba działa wszystko dobrze ;)
 

DeletedUser153746

Guest
niezła z was para polak i ty:) gdzie ty tam i o on a na dodatek macie to samo zdanie... podejrzane..
 

DeletedUser162819

Guest
Śmieszne,że sam tak siedziałeś i normalnie grałeś...
 

DeletedUser157137

Guest
Ja sie prosil nie bd. Udostepnilem wam jezeli ktos ma ochote to zapraszam. Komentarze sa zbedne.
 

DeletedUser157137

Guest
Kazdego chetnego do zalozenia prywatnego kanalu na SP zapraszam na priv badz na TS'a
 

DeletedUser146505

Guest
Zapraszam na 4speak.eu
Kanał dostaniecie zawsze wystarczy że będzie admin i go poprosicie o niego.
 
Status
Zamknięty.
Do góry