Bargroje i inne

  • Rozpoczynający wątek ERESV6
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Wrzucę coś swojego.


wszystko robione w gimpie.


Tylko 2 prace bo.. prace typu "wrzuce jakiś napis i gotowe" mnie nie interesują.

1pw26q.jpg

25qxkdy.jpg



moze coś jeszcze kiedyś dodam.

Zajmuję się również gif'ami i animacją 3D.
 

DeletedUser159420

Guest
W drugiej dałeś napis i gotowe więc nie pisz, że takie cie nie interesują...
 

DeletedUser

Guest
W drugiej dałeś napis i gotowe więc nie pisz, że takie cie nie interesują...

napisze tak.. owszem siedzisz troszkę w tym i myślisz ze wszystkie rozumy pozjadałeś i jestes najlepszy i wszystko wiesz, ale jak czegoś nie wiesz to nie pisz bo robisz z siebie idiotę i ośmieszasz się.

W 2 pracy nie ma dodanego tylko napisu.

Jeżeli znajdziesz mi gdziekolwiek na necie gotowe to zwracam honor ale w tej chwili mam cię za kompletnego debila* :)


*Z debilami nie dyskutuję
 

DeletedUser

Guest
Jedyneczka fajna ale dwójeczka leży potrenuj więcej czekam na następne prace :))
 

DeletedUser159420

Guest
napisze tak.. owszem siedzisz troszkę w tym i myślisz ze wszystkie rozumy pozjadałeś i jestes najlepszy i wszystko wiesz, ale jak czegoś nie wiesz to nie pisz bo robisz z siebie idiotę i ośmieszasz się.

W 2 pracy nie ma dodanego tylko napisu.

Jeżeli znajdziesz mi gdziekolwiek na necie gotowe to zwracam honor ale w tej chwili mam cię za kompletnego debila* :)


*Z debilami nie dyskutuję

Człowieku jakiś śmieszny ogień totalnie nie pasujący do renderu + jakiś obrazeczek po lewej + rozjaśnienie wszystkiego wbrew pozorom jest to, to co napisałem wcześniej więc nie dyskutuj ze sobą.
 

DeletedUser

Guest
Zaraz przybędzie admin, i usunie rozmowę.
P.S. Nitro daję robotę MODom bo nie chce, żeby się nudzili. <beczy>
 

DeletedUser

Guest
Człowieku jakiś śmieszny ogień totalnie nie pasujący do renderu + jakiś obrazeczek po lewej + rozjaśnienie wszystkiego wbrew pozorom jest to, to co napisałem wcześniej więc nie dyskutuj ze sobą.

Ja nie wiem Nitro co z Ciebie jest za stworzenie, ale gdziekolwiek bym nie wszedł, to wszędzie twoje wpisy, jakie to złe, niedobre, dziadowskie, śmieszne, brzydkie... Masz jakieś kompleksy, bo tak nie potrafisz? Czy coś innego? Ogarnij się.

Co do prac, mi tam się podobają tylko nie wiem jaki związek ma Yin-Yang z Doktorem Zło? :confused:
 

DeletedUser159420

Guest
Ja nie wiem Nitro co z Ciebie jest za stworzenie, ale gdziekolwiek bym nie wszedł, to wszędzie twoje wpisy, jakie to złe, niedobre, dziadowskie, śmieszne, brzydkie... Masz jakieś kompleksy, bo tak nie potrafisz? Czy coś innego? Ogarnij się.

Co do prac, mi tam się podobają tylko nie wiem jaki związek ma Yin-Yang z Doktorem Zło? :confused:

Jeżeli podoba się druga praca to gratuluje.

Druga praca totalna żenada i tego się nie zmieni taka jest prawda, prawdy nie oszukacie.
 

DeletedUser

Guest
Wrzuciłem tam byle co bo miałem taką ochotę ;) I jak ktoś się przyjrzy to widać tam nawet kawałek białego, czyli źle zaznaczone było.. ta praca jest śmieszna owszem, ale nie było to jak powiedział nitro, że wstawiłem tylko napis.

To była jedna z pierwszych prac.


A teraz na szybko zrobione z dzisiaj:
sygna:
5xj40g.jpg

avek:
20h6eld.jpg

troszke za duży :)


Jak ktoś chce to mogę zrobić komuś za free avka albo sygne.. Mogę się postarać bardziej lub mniej to już będzie zależało ode mnie i moich chęci.
 

DeletedUser159420

Guest
To powiedz mi co zrobiłeś w tej drugiej pracy po za tym co pisałem wczensiej.
 

DeletedUser

Guest
po pierwsze to w nic nie trafiłeś. Po prostu posklejałem tam 3 obrazki ze sobą. Jakiś ogień jako tło. Jakiś zły pan zło i nie rozjaśniony tylko przeźroczystość, i wkleiłem tak sobie jin-jang, ale przemalowane przeze mnie :) No i napis też przeźroczystość dana mu była.


O i znalazłem starą animację co kiedyś tam robiłem. Jest pełna błędów ale w końcu to moja pierwsza :)
mccj80.gif
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser159420

Guest
No czyli wszystko co napisałem. Napis, ogień, i jakieś to polewej.
 

DeletedUser

Guest
Jeżeli podoba się druga praca to gratuluje.

Druga praca totalna żenada i tego się nie zmieni taka jest prawda, prawdy nie oszukacie.

A podoba mi się, bo pomysł bardzo dobry, a wykonanie... Od razu trzeba być mistrzem? Cenię pomysł. I Doktora Zło. :p

No toż Nitro wstaw jakąs swoją, podkreślam swoją pracę która będzie taka super-hiper bez żadnych błędów, która nie będzie żenadą. Tylko pamiętaj, swoją, a nie taką z google. ;)
 

DeletedUser

Guest
Nitro dużo krytykujesz mało robisz :cool:


On przynajmniej coś do niej dodał czyli nie bezmyślnie skopiował link z internetu.

A co do prac, podobają mi się :p
 

DeletedUser

Guest
Widać ze dopiero się uczysz tak jak ja dużo nie umiałem :) zrób coś nowego do starego nie wracaj używaj i czytaj tutek,bo naprawdę warto :))


A co do nitro heheh :D chłopie daj sobie spokój nie zaczynaj nikogo,bo tylko rozwijasz niepotrzebne myśli w twojej małej główce które zupełnie są nie na miejscu ponieważ nikt nie chce tego słuchać lepiej się naucz tworzyć prace w gimpie a nie kopiować :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Udziele swój głos w tej sprawie :cool:

Praca 1: Jest pomysł ale wykonanie, miał bym tuta dużo zastrzeżeń. Wnioskuje że autor tej sygnatury chciał przedstawić cztery nacje/żywioły (nie znam się na tym). Drugi żywioł, trzeci żywioł i czwarty żywioł są ewidętnie ściągnięte z sieci, wszsystko było by okej gdyby nie to iż w pierwszym żwiole zabrakło ci postaci i musiałeś ją wkleić niestety albo zabrakło tutaj albo twoich chęci lub umiejętności by wyczyścić tło postaci którą dodałeś. Nie pasuje też trochę to łączenie bardziej pasowała by błyskawica.

Praca 2: Nie spodobała mi się. Brak tutaj kontrastów. Postać zupełnie nie pasuje do tła. Jak już ryzykujemy z takimi odmiennymi barwani i tematami to nie możemy dawać krycie 80% bo po prostu źle to wygląda ;/ Można by dostosować efektem rozmycia (tzw. kropelki). Napis powinien być bardziej wysunięty do przodu, czcionka również nie powala. BRAK TUTAJ SZATANA!
 

DeletedUser

Guest
no.. odnośnie 1. To po prostu nie chciało mi się bawić już w te zaznaczenia.

To nie żywioła, a specjalizacje. Ale to inna bajka :)

Te specjalizacje 2,3,4 oczywiście ze z goglów ale nie wklejone na ślepo. W każdym jest wrzucone tło odpowiednie do natury specjalizacji powiększone mordki takie niewyraźne i całość postaci.

Łączenia.. miałem poniszczone oczy i już po prostu od niechęci na szybko by czym prędzej skończyć.

Prawdę mówiąc jeszcze do żadnej pracy się nie przyłożyłem w pełni dlatego no wyglądają jak wyglądają.

odnośnie 2 pracy to ja dobrze wiem że to dno, ale pierwsza w życiu to trzeba wrzucić :)
 

DeletedUser159420

Guest
Właśnie sam wiesz, że to dno a mnie za to krytkujecie, że powiedziałem, że to dno. Totalna żenada.
 

DeletedUser

Guest
Właśnie sam wiesz, że to dno a mnie za to krytkujecie, że powiedziałem, że to dno. Totalna żenada.

ty się jawnie wywyższałeś plus napisałeś coś co nie było prawdą.



Coś się dzisiaj najarałem na te sygny:
6e3oli.jpg



ps. Mógłby ktoś wrzucić tu jakieś linki z ciekawymi pędzlami?
 
Do góry