Dubstep, fajne czy nie?

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser161820
  • Data rozpoczęcia

Co powiecie o Dubstepie ?:) Dobra muzyka, czy nie?

  • Tak

    Głosy: 35 60,3%
  • Nie

    Głosy: 23 39,7%

  • W sumie głosujących
    58

DeletedUser165765

Guest
To zależy od danego kawałka. Jednak ogólnie lubię dubstep.
 

DeletedUser165963

Guest
Uwielbiam, ostatnio uzależniłem się od tego typu muzyki
 

DeletedUser161820

Guest
Dawno to dodawałem ;) zależy jaka nuta też ale mam profil kolesia na youtube gdzie jest wszystkiego po troche, dubstep, electro, drum 'n' bass, techno itd tutaj ---> CLICK
 

DeletedUser

Guest
Wystarczy pokazać Skrillex'a . Od razu pokochanie DUBSTEP!

No widzisz, ja dubstep lubiłam zanim dotarł w takiej ilości do Polski (znajomi w Anglii) i faktycznie jest fajny, szczególnie 2010 i wcześniej, ale Skrillex... owszem czasami da się posłuchac, ale to nie to... A jak widac w Polsce jest napinka na jednego wykonawcę, więc połowa ze słuchających dubstepu nie zna niczego innego...

Lights znam lepszy ;P
Gotye mi sie nie podoba ;P
Wole np. dubstepy z prof. green'em, albo example jeżeli chodzi o piosenki przerobione na dubstep moim zdaniem maja do tego idealne głosy, poza tym brytyjczycy maja dla mnie te coś, z milszych memu uchu są jeszcze sunlight - modstepu, act like u know - nero, eyes on fire - blue fundation, Flux Pavilion też jest swietny, np. lines in wax. Breathe The Prodigy w remixie Numbernin6, trochę świętokradztwo, ale fajniutkie oraz oczywiscie najwspanialsza rzecz na wyciszenie Sierra Leone, czyli coś od czego zaczynają wszyscy ;), a także Nero i jego Innocence.
Bardzo lubie jeszcze jeden, tylko nie mogę sobie przypomniec, jak znajdę to wstawie, bo może ktoś będzie chciał posłuchac ;)
 

DeletedUser

Guest
według mnie lepszy jest trance, podobny ale nie ma tego "zgrzytu wiertarki" ;)
 

DeletedUser157129

Guest
srupstep...żenada ,kiła i mogiła ..juz lepsze cyganskie piosenki
 

DeletedUser161820

Guest
Haters gonna hate:p

Do tych którzy lubią dubstep - Cookie Monsta, Damian Marley, Skrillex, Narcotic Dubstep - wszystko na youtube kierować, dobra muzyka:p
 

DeletedUser157129

Guest
Haters gonna hate:p

Do tych którzy lubią dubstep - Cookie Monsta, Damian Marley, Skrillex, Narcotic Dubstep - wszystko na youtube kierować, dobra muzyka:p

Dlaczego osoby które skrytykują "coś" od razu są nazywani hejterami ?
 
Do góry