Tantaler

  • Rozpoczynający wątek Dawiddo242
  • Data rozpoczęcia

Jesteś za wprowadzeniem rund tego typu ?


  • W sumie głosujących
    80
Status
Zamknięty.

DeletedUser161505

Guest
Uważasz, że nie da się uciec z kontry 500ms bez bota ? Ja mam neta radiowego i uciekam praktycznie 100% z takich kontr. Mało wiesz. Ale nie o tym taka runda była by fajnym rozwiązaniem tylko jak już poprzednicy wspomnieli trzeba by było rundy przy sporym rozbudowaniu i 8h runda.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser98191

Guest
Uważasz, że nie da się uciec z kontry 500ms bez bota ? Ja mam neta radiowego i uciekam praktycznie 100% z takich kontr. Mało wiesz. Ale nie o tym taka runda była by fajnym rozwiązaniem tylko jak już poprzednicy wspomnieli trzeba by było rundy przy sporym rozbudowaniu i 8h runda.

Naprawdę ? Szalejesz :D
 

DeletedUser

Guest
Zagłosowałem na nie bo co to za gra bez kontr/uników ? Co innego jak by takim graczem był ktoś kto kontruje.
 

DeletedUser166157

Guest
no i co ? Jego głosy się za 5 liczy ? Bo nie rozumiem?

Wybacz N o o b Har/spinacz10, dzisiaj nie jestes pępkiem swiata ;/ Czas na innych...

Poza tym co do rundy, mozna ale 2-3 razy w miesiacu. Duzo razy nie wypala... ja zagralem 3-4 razy na niej i tylko wygralem 1
1) Wioski Tantaller sa zamieniane przez admina. Tzn: Jest na mapce zwykly barb, i po 10 sec to SuperBarb... *Ja sobie farme farmilem i mi nagle 1k lk padlo, patrze i niespodzianka: Tantaller ¬¬

2)Nie musisz czekac do konca rundy aby go podbic ¬¬ To zaloszne, lecisz po nia po 2h gry, zadefujesz i spoko! Jak masz Bonus zelaza to zrobisz offa i lecisz na inna...

3)Czeski, tam mozesz sie spodziewac + kontr niz oczekując :p Ty bys jak zrobil jak widzisz ze ma kolo swiezo podbita wioske 70k :)
Wyczyscisz ja 2 offami i twojej ekipy juz :D I pozniej kontrujesz az dostaniesz laga i cie wybija (skad ja to znam... ;d)
 

DeletedUser155263

Guest
Uważasz, że nie da się uciec z kontry 500ms bez bota ? Ja mam neta radiowego i uciekam praktycznie 100% z takich kontr. Mało wiesz. Ale nie o tym taka runda była by fajnym rozwiązaniem tylko jak już poprzednicy wspomnieli trzeba by było rundy przy sporym rozbudowaniu i 8h runda.

wbij na runde walne ci kontre 800ms i założe się że nie uciekniesz
 

DeletedUser159420

Guest
Ja kiedyś uciekałem przed 200ms ale teraz już naprawili tego buga i nie potrafie nawet przed 500ms
 

DeletedUser159420

Guest
Tak tak stepchild 10 razy. Gdybyś był dobry to byś to ogarnał. A po za tym nie ten temat.
 
Status
Zamknięty.
Do góry