rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser136373

Guest
Co do pomysłu z blokadą robienia deffa to nie koniecznie dobre rozwiązanie. Nie każdy umie grać only OFF.
Jednak można by było zrobic coś typu, że przy wiosce 2138 pkt, ochrona 15min a deff można robić dopiero od 10 min po starcie serwa. Wtedy offiarze którzy od początku zaczną robic offa mają dużo większe szanse na zjechanie deffiarzy. Pomyślałem o czymś takim, lecz to by było do uzgodnienia/zmienienia tak by było jak najlepiej :)
 

DeletedUser

Guest
Co do pomysłu z blokadą robienia deffa to nie koniecznie dobre rozwiązanie. Nie każdy umie grać only OFF.
Jednak można by było zrobic coś typu, że przy wiosce 2138 pkt, ochrona 15min a deff można robić dopiero od 10 min po starcie serwa. Wtedy offiarze którzy od początku zaczną robic offa mają dużo większe szanse na zjechanie deffiarzy. Pomyślałem o czymś takim, lecz to by było do uzgodnienia/zmienienia tak by było jak najlepiej :)

Mimo ,iż w większości gram off ,to jestem przeciw blokadzie deffa.Co to za gra stukam od razu 300 lk i 500 toporów i jadę wszystkich po kolei.
te lagi to śmiech na sali.Miałem 7 sekund na ucieczke bez skryptu i po minięciu 7 sek byłem na placu dopiero ;/
U mnie ping był po 500-700 a u niektórych na ts to nawet 1400.
Radziłbym administaracji albo wyłapywać bociarzy ,albo kupić lepszy server .
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser159420

Guest
Co do pomysłu z blokadą robienia deffa to nie koniecznie dobre rozwiązanie. Nie każdy umie grać only OFF.
Jednak można by było zrobic coś typu, że przy wiosce 2138 pkt, ochrona 15min a deff można robić dopiero od 10 min po starcie serwa. Wtedy offiarze którzy od początku zaczną robic offa mają dużo większe szanse na zjechanie deffiarzy. Pomyślałem o czymś takim, lecz to by było do uzgodnienia/zmienienia tak by było jak najlepiej :)

Ale offiasz jednego defiarza pojedzie ale jak już dwóch robi dobrze tego defa to nie. Znaczy rozbije sie z mega stratą dla drugiego defiarza. Mogło by być pare rundek onły off nie mówie o każdej.
 

zbychu72

Kapitan Reprezentacji
Wynik reakcji
551
Mimo ,iż w większości gram off ,to jestem przeciw blokadzie deffa.Co to za gra stukam odrazu 300 lk i 500 toporów i jade wszytkich po kolei.

taka gra ze jakbyś mnie walnął pierwszy tym wojem to bylo by to twoje ostatnie walnięcie w tej rundzie:D:D

Podkreslam TY PIERWSZY:)
 

DeletedUser

Guest
Wkoncu wracam do formy... Na poczatku macie racje tragedia... Nie idzie nic zrobic... potem bylo o niebo lepiej ... :p

Zbyszek - cala czarna robote odwalil terror ;p ja tylko przejalem .. ;p wiec mu sie naleza gratulacje :)

Belfernia - pod presja juz tak dobrze Ci nie idzie :D zadnego klina ?: O :p ale spoko ;p

Vialle - rozczarowany jestem .. synchro w 2 sek ?? Az tak mnie nie doceniasz ?

Terror - dziekuje Ci za gre :D

klin :D atak za 25 s wchodzi,na barbarkę chcę wysłać wojo do której idzie 5 s już na ok naciskam a tam wioska przejęta .... nawet nie miałem kontrowac .... 1 ataki podpisał bym ale też lag złapał ostry i nie podpisałem pogubiłem się ;/
 

DeletedUser

Guest
skoro był by tylko off to wystarczy mi stajnie podniść ,lk nastukać i po tobie. Mógłbyś sklinować lk ,ale pewnie bym uciekł ,jakby lagów nie było.Jakby było tak jak jest teraz to już rzeczywiście po mnie :)
 

DeletedUser

Guest
Nie wiem jak to bylo wiem ze byłem napierdzielany z kazdej strony i z tego co widzialem to tylko wlasnie damianus nie mial pik terror nie wiem chyba nie bo mial topory:) a tak to masakra:D:D dookola def i lk:p

i jak tutaj cwiczyc umiejetnosci off:eek:

damianus miał ubiłem mu 1,8k pika :D
 

DeletedUser

Guest
Co do pomysłu z blokadą robienia deffa to nie koniecznie dobre rozwiązanie. Nie każdy umie grać only OFF.
Jednak można by było zrobic coś typu, że przy wiosce 2138 pkt, ochrona 15min a deff można robić dopiero od 10 min po starcie serwa. Wtedy offiarze którzy od początku zaczną robic offa mają dużo większe szanse na zjechanie deffiarzy. Pomyślałem o czymś takim, lecz to by było do uzgodnienia/zmienienia tak by było jak najlepiej :)

blokada deffa hahahahaah przecież jest reguła zagrody :D
 

DeletedUser129950

Guest
Ujme to tak;)
dawno nie gralem na SP i wszystko robi sie tak żenujące że szkoda gadac.
Po 1 lagi są max az sie odechciewa farmić
po 2 wszyscy "PRO" graja deff + lk tak jak np pan kropeq albo AS PIK... pan kropek juz na samym początku wjechal mi LK bo wiedzial ze klepie ofa wiec musialem dobudowac piki no i potem pan as pik na tych pikach sie rozbi swoją LKł;)

Powinien być zakaz budowania defa na niektorych rundach lub w ogole zeby nie bylo mozliwosci budowania defa.

Gratuluje The terror i Damianusowi zjechania mnie:) szkoda tylko ze tą LK nie trafilem klina;P


Tak zrobiłem piki bo lagi były masakryczne... Odechciało mi sie grać i walnąłem Ciebie w ciemno, resztki co zostały to wysłałem na the terro on tez miał piki:p
 

DeletedUser

Guest
Zgadnij skad ;p + nie ukrywam mialem na poczatku troszke deffa :p bo to by bylo samobojstwo grac przy takich lagach kompletnie bez deffa. ;p

nie wiem z 2 wioski ??:D szkoda było grac jak nawet af mulił 3s trzeba było czekać aby uciec .... ja nie wiem jak Ty wysłałeś 4 grubych w 1 s ??? ja bym przy takich lagach w 5 s wysłał :D
 

DeletedUser

Guest
Mimo ,iż w większości gram off ,to jestem przeciw blokadzie deffa.Co to za gra stukam od razu 300 lk i 500 toporów i jadę wszystkich po kolei.
te lagi to śmiech na sali.Miałem 7 sekund na ucieczke bez skryptu i po minięciu 7 sek byłem na placu dopiero ;/
U mnie ping był po 500-700 a u niektórych na ts to nawet 1400.
Radziłbym administaracji albo wyłapywać bociarzy ,albo kupić lepszy server .

3 razy Cie podbijałem i 3 razy miałeś tylko deff.
 

DeletedUser150331

Guest
boshe co by tu nie wejśc to co po rundzie każdy pisze inne bajki;) tak jak ktos juz kiedyś mówił rb screeny jak chcecie się kłucic na FO
 

DeletedUser159420

Guest
Ehh rundka masakara jakaś :D Co się dzialo to nie pytam krzyże nie znikały przez ostatnie 30min, przez połowe tego czasu ciągle na liczniku 8-15 niżej nie spadało
 

DeletedUser

Guest
nie wiem z 2 wioski ??:D szkoda było grac jak nawet af mulił 3s trzeba było czekać aby uciec .... ja nie wiem jak Ty wysłałeś 4 grubych w 1 s ??? ja bym przy takich lagach w 5 s wysłał :D

Zgadzam sie w 100% bylo tak na poczatku... ale nie w czasie przejmowania... Jezeli ty masz laga 3 sekundowego to ja tez go mam ... Warunki sa dla kazdego takie same. :p
 

DeletedUser153359

Guest
Zgadzam sie w 100% bylo tak na poczatku... ale nie w czasie przejmowania... Jezeli ty masz laga 3 sekundowego to ja tez go mam ... Warunki sa dla kazdego takie same. :p

eee Damian zapomniałeś chyba o tym że nie każdy ma ten sam internet jeden ma lepszy drugi gorszy wiec ty mozesz miec laga 3 sekundowego a ktos 6 sekundowego
 
Do góry