Podziękowania dla kuriera :)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser149279
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser149279

Guest
mb7uic.jpg
 

DeletedUser

Guest
Tak jest, podpisuje się :)


@ to ja zrobiłem gifa :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Dziękuję i ja, jako gracz, i jako członek Kuriera, choć byłem w nim krótko. Szkoda...
 

DeletedUser

Guest
Za nic w świecie bym się nie spodziewał takich podziękowań :)

Serdecznie dziękuję w imieniu swoim, jak i całej załogi. Szkoda, że nasza przygoda z Kurierem kończy się właśnie w taki sposób - niezależny od nas.

Różnie wyglądała ta współpraca na linii team-gracze, mam nadzieję, że ostatecznie nie wypadliśmy tak źle. W końcu to dla Was tworzyliśmy ten portal :)

Dziękuję raz jeszcze,
z pozdrowieniami i życzeniami udanego weekendu majowego,
kasjerk
 

DeletedUser161820

Guest
Dziękuję w swoim imieniu, jak i teamu kuriera. Miło, chociaż byłem bardzo krótko to się przywiązałem i mi się spodobało.

Pozdrawiam
 

DeletedUser

Guest
Szkoda, że to tak się skończyło...
Dzięki za podziękowania:)

Pozdrawiam
 

DeletedUser

Guest
Dziękujemy wam.
Szkoda, że nie można już nic zrobić :(
 

DeletedUser137434

Guest
Dziękuję w imieniu swoim i teamu za serdeczne życzenia.

Szkoda że osoby reprezentujące firmę innogames na szczeblach kierowniczych takie inicjatywy jak nasza potrafią tylko blokować i nie okazywać współpracy...ale czego spodziewać się po niemcach ? tylko schnella do gazu...
 

Lukasz032

Kapitan Oczywisty
Plemiona Team
SuperMod
Operator Gry
Wynik reakcji
210
Takiego gracza nie ma ani w grze, ani u nas w teamie :cool:

A tak na serio - również dziękuję wszystkim czytelnikom za wytrwałość :)
 

DeletedUser

Guest
A cóż to?.. Podpisano wyrok śmierci dla KP? oO Jak? Gdzie? Kiedy? ^
 

DeletedUser

Guest
No szkoda bardzo

Dużo ciekawych wątków jest u kuriera...

Powodzenia chłopaki w dalszym czasie :)
 

DeletedUser

Guest
Dzięki wielkie, mnie też jest cholernie tego wszystkiego szkoda. Miałem tyle pomysłów na kontynuowanie wiersza;/
 

DeletedUser

Guest
Będziemy protestować bo co kurcze blade!

Nie ma co protestować, nie jesteś pierwszą osobą co chciała to robić (nawet petycje chciano pisać i zbierać podpisy). Jakkolwiek to bardzo miłe, że doceniacie to co próbowaliśmy dać Wam - graczom od siebie jednak decyzja została postanowiona i nikt jej zmieniać nie będzie.

Jeszcze raz dzięki za to, że czytaliście Kurier bo to dla Was było tworzone no i miejmy nadzieję do zobaczenia gdzieś tam indziej w sieci bo ja także wraz z zamknięciem Kuriera żegnam się z tym forum i ogólnie ze wszystkim co związane z plemionami.
 

DeletedUser

Guest
To może jakieś numery kontaktowe zostawcie żeby były jak by co :)
 

DeletedUser164681

Guest
Nie ma co protestować, nie jesteś pierwszą osobą co chciała to robić (nawet petycje chciano pisać i zbierać podpisy). Jakkolwiek to bardzo miłe, że doceniacie to co próbowaliśmy dać Wam - graczom od siebie jednak decyzja została postanowiona i nikt jej zmieniać nie będzie.

Jeszcze raz dzięki za to, że czytaliście Kurier bo to dla Was było tworzone no i miejmy nadzieję do zobaczenia gdzieś tam indziej w sieci bo ja także wraz z zamknięciem Kuriera żegnam się z tym forum i ogólnie ze wszystkim co związane z plemionami.

znikamy razem, jak grałem to i czytałem, mnie się podobała wasza praca, szkoda że następne pokolenia nie będą mogły tego zobaczyć na własne oczy ; (
 
Status
Zamknięty.
Do góry