Wychodzenie nowych światów.

  • Rozpoczynający wątek N O O Bhar
  • Data rozpoczęcia

Czy życzyłbyś sobie aby nowe światy wychodziły w ten oto sposób?

  • Tak

    Głosy: 54 62,1%
  • Nie

    Głosy: 18 20,7%
  • Bez różnicy

    Głosy: 15 17,2%

  • W sumie głosujących
    87
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Chciałbym przedstawić moją propozycję. Dotyczy ona wychodzenia kolejnych światów. Jako że mamy trzy hmmm jak to nazwać, powiedzmy 'rodzaje' tz. światy z farmieniem :
- nieograniczonym'
- ograniczonym
- bez farmienia
Każdy lubi jeden mniej drugi więcej. Jedne lubi siedzieć, drugi bawić się w Boba Budowniczego a trzeci lub mieszać jedno z drugim - wiadomo. Uważam że światy powinny wchodzić w ten o to sposób ( podam na przykładzie

Jak św 59 był bez farmienia, św 60 z nieograniczonym farmieniem a 61 z ograniczonym farmieniem to w myśl mojej zasady świat 62 powinien być bez farmienia. Myśle że przyniosło by to wiele korzyści np.

- Tak jak pisałem każdy lubi co innego. Nikt nie byłby w tej sytuacji poszkodowany
- jak wiadomo jest wielu krótkodystansowców któży co wyjdzie nowy świat to przeskakują. Myśle że mój pomysł by to ograniczył. Dlaczego ? Ponieważ czy taki farmer chciałby się przenościć na świat bez farmienia ? W większośći przypadków zostałby i grał i farmił u siebie dalej.
 

DeletedUser161820

Guest
Jak najbardziej na tak, bez farmienia dobra sprawa !
 

złodziej marzeń

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
31
Jest to raczej kwestia popularności różnych stylów gry a nie kolejności ich wychodzenia. Nikt przecież w IG nie otworzy serwera który po krótkim czasie będzie na siebie mało zarabiał albo co gorsza przynosił straty :)
 

DeletedUser147157

Guest
haha, plemiona bez farmienia to nie plemiona, nigdy nie zagram na takim świecie
 

DeletedUser159480

Guest
haha, plemiona bez farmienia to nie plemiona, nigdy nie zagram na takim świecie

Każdy lubi co innego ;)

Bardzo dobry krok Supportu aby puszcać róźne światy z farmieniem: nieograniczone, ograniczone lub swobodne, do wyboru do koloru :D
 

DeletedUser

Guest
Dobry pomysł, ale do tego trzeba jeszcze uwzględnić bonusy za PP. Bo na przykład na świecie bez farmienia na pewno będą w powszechnym użytku;)
 

DeletedUser

Guest
Powinny wychodzić tak jak obecnie jeśli by je planowano znikło by zaskoczenie ze względu na parametry nowego świata no i głosy krytyki:) wszystko było by przewidywalne znaczy nudne;p
 

DeletedUser158309

Guest
Kolejność wychodzenia światów jest wprost proporcjonalna do humoru Bryffta i odwrotnie proporcjonalna do chęci Kmic'a więc, nie widzę sensu by zakładać takie tematy :p
 

DeletedUser

Guest
No ciekawe,ale sądze że światy bez farmienia powinny wychodzić co 2 "kolejki"
 

DeletedUser

Guest
Farmienie to najfajniejsza rzecz w grze moim zdaniem wszystkie światy powinny być z nieograniczonym farmieniem.
 

DeletedUser

Guest
Jest dobrze, są światy z i bez farmienia ;D
Dla każego co kto lubi i już ;D
 

DeletedUser

Guest
Moim zdaniem to dobry pomysł.
@2up
Tak i kolesię na skryptach mają po kilka tysięcy barbarek sfarmionych dziennie. Nie - dziękuje. Gra powinna być wyrównana dla wszystkich, aby nie było większych różnic między poziomami/punktami. Świat z ograniczonym farmieniem czy też bez farmienia(wg mnie najlepszy, bo oszczędza sporo czasu) to bardzo dobry pomysł i mam nadzieję, że bd one wychodzić co raz częściej. Szczególnie światy bez farmienia, bo jeden świat to bardzo mało. :}
 

DeletedUser165979

Guest
Tak, nie grałem nigdy na takim świecie i nie zamierzam. Farmienie jest nierozerwalną częścią gry. Więc co jest fajnego w klepaniu domków?
 

DeletedUser

Guest
Tak, nie grałem nigdy na takim świecie i nie zamierzam. Farmienie jest nierozerwalną częścią gry. Więc co jest fajnego w klepaniu domków?

Chyba twój wiek pokazany w profilu to prawda... Nie grałeś dłużej więc się nie wypowiadaj. Spróbuj i wtedy powiedz, że to jest durne "klepanie domków'


Co do pomysłu, bardzo dobry. Wiadomo by było na który świat dokładnie zebrać ekipę. TAK!
 
Status
Zamknięty.
Do góry