Hasło co 45 dni

  • Rozpoczynający wątek opelr
  • Data rozpoczęcia

Wyłączyć glupie potwierdzanie hasła?

  • Tak

    Głosy: 48 81,4%
  • Nie

    Głosy: 11 18,6%

  • W sumie głosujących
    59
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Może to ktoś wyłączy co? do gry nie ma tego a tutaj kretyńskie potwierdzanie co 45dni, kto to wymyslil i po co?
 

poxop

Szlachcic
Wynik reakcji
3.117
mi np. przeszkadza, bo nie chce mi sie ciagle zmieinac ;x po co to badziewie
 

DeletedUser

Guest
W sumie co 45 dni lekko się irytuje. Bo nie mam pomysłu na nowe hasło:D A złodziei na FO raczej dużo nie jest, więc jestem za wyłączeniem.
 

DeletedUser159480

Guest
Też się podpisuję pod tym, a jeśli niemożliwe jest wyłączenie tego to chociaż zwiększcie do 90 dni :)
 

DeletedUser144151

Guest
oczywiście na tak,za każdym razem muszę odzyskiwac hasło bo nie pamiętam kolejnych
 

poxop

Szlachcic
Wynik reakcji
3.117
W sumie co 45 dni lekko się irytuje. Bo nie mam pomysłu na nowe hasło:D A złodziei na FO raczej dużo nie jest, więc jestem za wyłączeniem.

ja zmieniam ciagle na to samo haslo :D

np.

stare haslo : kotekpoxopa
nowe haslo : kotekpoxopa
powtowrz haslo : kotekpoxopa

xd i mi akceptuje, czyli jakbym nie zmienial ... ;x
 

DeletedUser

Guest
Trochę taka nadopieka konta, przecież nikt hasła nie zgadnie jeśli tylko jego autor ma trochę oleju w głowie i nie ustawił sobie 'lolek123'.

Jestem za propozycją.
 

DeletedUser

Guest
Do gry to nie jest wymagane, która jest o wiele wiele bardziej "zagrożona", a tu jest;))

trochę taki paradoks;)

wypadałoby to usunąć
 

DeletedUser

Guest
Może to ktoś wyłączy co? do gry nie ma tego a tutaj kretyńskie potwierdzanie co 45dni, kto to wymyslil i po co?

Na pewno ktoś może:)ale nie wyłączy
Moim zdaniem do gry też powinno być nie którzy by przynajmniej zmieniali hasło z Julka1 na JULKA1 co kilka tygodni i by się im zmniejszyło trochę ryzyko włamu:mad:

Po co?
A jak ktoś ci się włamie na konto a tak masz pewność że:
1)Nie zapomnisz hasła (45...opler1...45..opler1...45:)
2)Będziesz je wpisywał aż się zniechęcisz do forum nic tylko plusy:)
 

DeletedUser157129

Guest
Chyba każdy...
To aż taki trudne nie jest ,przeciez codziennie tego hasła nowego ustawiac nie musisz.
 

DeletedUser166069

Guest
mi to obojętne, ma swoje + (bezpieczeństwo) a - nie widzę :p
to że co jakiś czas "trzeba" zmienić hasło, nie jest minusem bo właśnie to wpływa
a przynajmniej powinno wpływać na nasz bezpieczeństwo :p
 
Status
Zamknięty.
Do góry