Dwie wioski na start.

Co Ty na to ?


  • W sumie głosujących
    295
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Witam.
Otóż przeglądając inne wersje językowe plemion natknąłem się na angielski Classic.
Nic dziwnego, ale rozpoczynając na nim grę zaczynamy z dwiema wioskami 106pkt.
Moja propozycja dotyczy tego, czy nie można by było wprowadzić takiej opcji na przyszłym S62 lub na przyszłym specialu, bądź classicu ?
Urozmaiciło by to grę nowymi taktykami, strategiami itp.

Link do Classica
 

DeletedUser

Guest
Widzę, że Obieżyświat z ciebie;)
Pomysł cóż, nieco niekonwencjonalny, ale czemu nie.
Ale oczywiście tylko na special. Normalne światy odpadają:)
 

Bryfft

Emeryturka
Wynik reakcji
182
Na zwykłym świecie na razie na pewno nie, póki nie będzie pewności, że gra się nie sypie przy dużej liczbie uczestników, ale Special jak najbardziej wchodzi w grę.
 

DeletedUser161820

Guest
Bryfft, co powiesz, na special wielkanocny i na start dwie wioski ?
 

DeletedUser

Guest
ja ogólnie myślałem nad takim pomysłem, czy też takim aby gra się zaczęła od wioski 3k pkt i od razu wojska robić zamiast bawić się w budowanie wsi. pomysł godny uwagi.
 

DeletedUser

Guest
ja ogólnie myślałem nad takim pomysłem, czy też takim aby gra się zaczęła od wioski 3k pkt i od razu wojska robić zamiast bawić się w budowanie wsi. pomysł godny uwagi.

Na sp masz czasem wioskę startową od 2k pkt. Poszukaj w ustawieniach.
 

DeletedUser

Guest
...

Mnie się pomysł podoba . Urozmaiciło by rozgrywkę . Oczywiście pomysł tylko na classic .
 

DeletedUser49503

Guest
Hmm... Czemu nie...? Ale tylko specjal, na normalnym jakoś tego nie widzę zbytnio...
 

DeletedUser157008

Guest
Wysłannica mówiła że ma ten nowy bajer hehe Więc tak myśle że najlepiej jak każdy z Nas ładnie poprosi Katarzyna aby zrobiła pare rundek szybkich z takimi ustawieniami , przetestujemy to i wtedy bedzie można pomyśleć o Specialu.
 

DeletedUser161543

Guest
Ja bym spróbował nawet na zwykłych światach :) W dodatku można by jeszcze do tej 2 wioski dodać jakiś bonus z osady koczowniczej, było by bardzo ciekawie
 

DeletedUser

Guest
Obojętnie mi to - nie planuję grać na nowych światach ...
 

DeletedUser

Guest
Wsie od 12k, a to dobre:rolleyes:
Myślałem, że wioska może mieć max 12154, chyba że o czymś nie wiem:confused:
 

DeletedUser162819

Guest
Wsie od 12k, a to dobre:rolleyes:
Myślałem, że wioska może mieć max 12154, chyba że o czymś nie wiem:confused:



No to się mylisz,wczoraj grałem rundę na czeskich ,gdzie każda wioska miała 418k .Swoją drogą ,dało by się grać,gdyby nie setki barbarek na mapie.


Co do pomysłu ,to można by spróbować. Fajnie gdyby jakiś wolniejszy świat zaczynał się od na przykład 2138 p
 

DeletedUser150331

Guest
może od razu taka opcje wybierz wojsko czyli OFF lub DEFF i od razu full co nie :)
 

DeletedUser153359

Guest
special/sp nawet ciekawie by było :) na normalnych jedna wioska na start starczy
 
Status
Zamknięty.
Do góry